Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

anonym (Pá, 1. 10. 2021 - 18:10)

Abych si vyzkoušela, co tady píšete, vzala jsem si lodičky, KOVOVÁ JEHLA, plocha tak "půl" centimetrů čtverečních. Moje hmotnost: 65 kg. Stoupla jsem si na kaštan, JEDNOU nohou!! Myslíte, ze jsem ho rozšlápla? Praskne pode mnou kamenný posyp, co zůstává po zimě. Zabořím se do trávníku, i vyschlého. Dělám "důlky" do parket, lina, bořím se do asfaltu. Kaštan jsem NEROZŠLÁPLA!!!!!!

Laďa (St, 2. 3. 2022 - 11:03)

Ahoj to opravdu udeláš důlky do lina a parket? Asfalt je tvrdý?

Anonym (Čt, 3. 3. 2022 - 22:03)

Čemu se divíš? Až půjdeš někam do obchodu nebo hospody, kde je ještě lino, podívej se na ty "důlky". Někdy jsou i hlubší, když ztratíme plastický patník a jdeme jen "po hrebikach". Parkety! Když dojdeš někam na "úřad" ve staré budově, jsou tam parkety. Podívej se, jak vypadají!! Asfalt! Ten "hladký" na silnici, "NEOZNACIM"! Do staršího, kde jsou větší kameny, se ZABORIM! Co se týče chodníků, tam prakticky vždy. :-)

laďa (Pá, 4. 3. 2022 - 14:03)

Děkuji za vysvetleni. Už vím od čeho mám důlky na linu v chodbě. Myslíš že ty důlky budou i pod kobercem? Má bývalá nosila podpatky občas, třeba o vánocích. Do toho asfaltu se zabořiš i teť v zimě? V letě asi jo, to je asfalt rozteklí.

anonym (Pá, 4. 3. 2022 - 18:03)

Alespoň už víš,kdo ničí podlahy a čím. :-) Jestli pod kobercem, to netuším,tipla bych si, že ne. Podpatek kobercem "neprojede", moje váha se rozloží pomocí vláken v koberci. V zimě se do asfaltu samozřejmě nezabořím. To jsou jiné "radosti", praská zimní posyp. :-) Byť ještě venku mrzne, do trávníku se už "zapíchnu". I když ne tak HLUBOKO, jako když je teplo.

Laďa (Po, 7. 3. 2022 - 17:03)

Ahoj, ty asi nosiš podpatky často?

Návštěvník (Čt, 30. 9. 2021 - 17:09)

O víkendu mi přítelkyně rozšlapala dort a dala slízat z bot, to je tak vzrušující.

Jessica (St, 29. 9. 2021 - 14:09)

Taky se mi to nezdá. Já mám 61 kilo a schválně jsem se zkusila projít po spadaných ořechách pod stromy u cesty. Bylo jich hodně, ale každý pode mnou křupl, žádný mne neudržel.

V. (Út, 28. 9. 2021 - 17:09)

Mě spíše vzrušuje,když žena něco rozsedne.

V. (Út, 28. 9. 2021 - 17:09)

Mě spíše vzrušuje,když žena něco rozsedne.

Mikes (Út, 28. 9. 2021 - 15:09)

Čím ťažšia žena tak je to efektívnejšie

jir ka (So, 25. 9. 2021 - 08:09)

Už jako malého kluka mne fascinovalo jak je dospělý člověk těžký a kolik váží. Stoupal jsem na vlašské ořechy a ty pode mnou vydržely a dospělé ženy ty samé ořechy pokaždé úplně rozšláply jak nic.

Mikes (So, 25. 9. 2021 - 14:09)

Pred domom máme orech a keď na zemi dáke sú tak ich moja žena rozslapava minule dala na jeden nohu pozrela sa na mňa a rozpucila ho lebo vie že sa mi to páči

Anonym (Út, 28. 9. 2021 - 00:09)

To bych CHTEL vidět!! Rozbíjím je KLADIVEM!!!

Návštěvník (Út, 28. 9. 2021 - 00:09)

Proč kladivem, když šedesátikilová žena svou váhou rozdrtí každý vlašský ořech?

Anonym (Út, 28. 9. 2021 - 21:09)

Jsem to vyzkoušel. Vážím 95 kg, slapnul jsem na vlásky ořech. NEPRÀSKNUL!!! MOŽNÁ, že by ho rozdrtila jehlovým podpatkem, jen netuším, jak by ho "trefila"!!?? Myslím si, že jsou to JEN PREDSTAVY!!

Julie (St, 29. 9. 2021 - 15:09)

Souhlasím. Některé ořechy mají tenkou skořápku a rozšláplo by ji i dítě. Na jiné je potřeba kladivo. Já mám 70 kg a každý nerozšlápnu. Představa, že na tvrdší ořech šlape žena s jehlovým podpatkem, patří do říše erotických snů mužů. Hrozil by jí pravděpodobně výron kotníku nebo ulomený podpatek a v případě prasknutí skořápky zničený poškrábaný podpatek. To při cenách lodiček normální žena zkoušet nebude.

Anonym (St, 29. 9. 2021 - 20:09)

KONEČNĚ někdo NORMÁLNÍ. :-) I když možné je, že OBCAS ho nějaká žena podpatkem "trefí". :-) OBCAS někdo "trefí" i první cenu ve Sportce, byť matematický je to, SKORO, nemožné!! :-) Co se týče výrobu kotníku, viděl jsem jednu, "trefila" JEHLOVÝM podpatkem kaštan. Jak si myslíte, že to dopadlo? Kaštan rozdrcen nebyl, bába sebou malém "flakla"!! :-) :-)

Mikes (Čt, 30. 9. 2021 - 15:09)

Gaštan áno ten je asi pevnejší ale orech sa rozpucil zatiaľ každý

jan (Čt, 30. 9. 2021 - 17:09)

Je to pravda. Váhu normálně těžké dospělé ženy žádný ořech neudrží. Každý pod ní praskne. 60 kilo ořech neunese.

Reklama

Přidat komentář