Reklama

Trvale stažená předkožka

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 17:09)

To musí straně bolet....

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 23:09)

Neboli, bolest je jenom v hlavě, není to tak hrozné jak se na první pohled zdá, spousta lidí co tohle podstoupila, po aplikaci sami přiznali, že si to dělali horší než to ve skutečnosti je, ovšem pokud z toho máš opravdu strach, můžeš zkusit použít některý ze znecitlivujících přípravků

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 17:09)

Samozřejmě mohl , ale nedělej to později bys mohl litovat !

Jan (Čt, 2. 9. 2021 - 15:09)

Podla mna ked chlapec nema problem s pretiahnutim predkozky v erekcii, nemusi nic riesit. Samozrejme to ako ju bude nosit je len na nom, ked sa to niekomu paci, prosim. Co sa hygieny tyka, ked ma clovek spravne navyky, tak nieje problem ani ked ma stale predkozku pocas dna na zaludi (ako ja). Ved aj zenam po celom dni napriklad medzi pyskami nevoni vagina ako ked je cerstvo umyta. Mne pride penis vkusnejsi s predkozkou, ktoru si vie chlap podla potreby stiahnut kedy chce :) Obriezky su neesteticke, zalud je vyschnuty, za nim jazva... Ale ked sa inak neda a je to jedine vychodisko tak ano.

Návštěvník (So, 21. 8. 2021 - 16:08)

Ja bych si asi taky nedokázal představit že to někdo uvidí že na něm něco mám, to by byl docela trapas. Jeden čas jsem nosil čtvereček z leukoplasti, ale není příjemný na to pak muset pořád myslet. I když tehdy mi vadilo i to že někdo uvidí že mám odhalený žalud.

Návštěvník (Po, 23. 8. 2021 - 07:08)

Jde jen o krátkou chvilku pak už ho nosit nemusíš

Alex (Ne, 29. 8. 2021 - 21:08)

Přesně tak

Návštěvník (Po, 30. 8. 2021 - 14:08)

A nebude to vidět v trenkach ten kroužek

Alex (Út, 31. 8. 2021 - 11:08)

Nebude...je to úplně v pohodě :)

Peto (So, 21. 8. 2021 - 02:08)

Príde mi smiešne na ňom niečo nosiť v klude. Treba mi ísť na wc alebo čosi a tam pri pisoaroch alebo vonku ma niekto uvidí s ekercnym krúžkom, no proste - somarina.

Návštěvník (So, 21. 8. 2021 - 11:08)

Na WC je možné ledaco. Stalo se nedávno. V hospůdce dva pisoáry vedle sebe. U jednoho stojí starší chlap a mastí si péro. Močím a on se mi celou dobu kouká na penis. Najednou zaheká a střiká semeno. Jdu si umýt ruce a koukám, on pokračuje. Za chvíli si přijde sednout mezi kamarády, jako by se nic nestalo.

Alex (So, 21. 8. 2021 - 10:08)

Divil by ses kolik lidi to ma.
Na pero ti nema kdo koukat na vetejnych wc nebo venku. A navic je to kazdeho vec co nosi ci nenosi na peru.

Návštěvník (So, 14. 8. 2021 - 15:08)

Když mi penis, i jen částečně ztopoří, předkožka mi sklouzne za žaluda. Při úplném ztopoření zcela zmizí, jako kdybych měl obřízku. Když se zcvrkne, předkožka mi částečně kryje žaluda. Na urologii mi říkali, že to je ideální stav a holkám se to taky líbí. Mají si s čím hrát.

Návštěvník (Čt, 29. 7. 2021 - 09:07)

Přesně, nás s bráchou odmala učili že si máme přetahovat, že jinak to prej bude zarůstat a pak se to musí řezat. Občas to i kontrolovali. Nikdy nás ale neučili k tomu mít žalud venku, i curani bylo normálně skrz predkozku, ja si ji ani nepretahoval po skončení.

Peto (Po, 2. 8. 2021 - 04:08)

nám ako deťom to kontrolovali iba vo vani pri kúpaní, ináč nie… ja som az neskôr v puberte zistil, že oco máva žaluď odkrytý bežne

Návštěvník (Po, 13. 9. 2021 - 15:09)

Ja som staršia generácia a nám to rodičia nekontrolovali vôbec. Prvý krát to bola kurva bolesť u lekárky kdesi, keď som šiel na ucnovku. Druhý krát na vojenskom odvode. My sme syna kontrolovali, ale len do puberty, potom sa už začal hanbiť. Asi som fakt z inej doby, ale zvykom mojej generácie to nebolo. Prvý krát som to videl u neobrezaneho, že si predkozku nechá stiahnutu v spodnom prádle u svojho, ale už dospelého syna. Neviem teda či je to u neho bežne alebo náhoda, nie sme pred sebou bežne takto, bola to naozaj iba náhoda, keď sa prezliekal u nás.

Návštěvník (Pá, 24. 9. 2021 - 19:09)

Tiež som starší a tiež mi to nikdy nikto nekontroloval. Nahota medzi nami a rodicmi bola asi taká, že do 10 rokov sme chodili s mamou do sprchy napríklad pri večernom krytom plávaní. Tým ale, že tam boli same ženy sme nikdy s predkožkou nič nerobili. Keď sme prvý krát už ako chlapci v puberte videli otca, bolo to pre nás veľké prekvapenie a tabu. Nevedeli sme, kde pozerať. Dodnes neviem, či je obrezany alebo len nosí predkozku zatiahnutú za zaludom, ale bola to dlho téma mna a brata počas puberty a viem, že sme obaja skúšali to tak mat v slipoch ale nešlo nám to.

Pavel (Pá, 24. 9. 2021 - 19:09)

A to.vam.bylo kolik táta vám nikdy k tomuto nic neřekl?

Návštěvník (Pá, 24. 9. 2021 - 23:09)

Nie nikdy, mali sme možno 11-12 rokov a nerozoberalo sa to nikdy tak, ako teraz. Mali to vtedy tak viacerí muži, aj chlapci v našom veku sa našli, ale my nie a tak sme nemali ani odvahu sa na to pýtať.

Návštěvník (St, 29. 9. 2021 - 12:09)

Ja na to jako malý kluk taky udiveně koukal že to tak někdo má. Ptát se na to mi vždy přišlo blbý, nicméně jsem to párkrát zkusil a bylo to strašně nepříjemný, takže jsem to moc nechápal. Otec ho měl vždy kompletně zakrytý a s bratrem jsme to měli zrovna tak, stejně jako prakticky všichni vrstevníci.

Reklama

Přidat komentář