Reklama

cvičky

T (Čt, 7. 10. 2021 - 14:10)

Tak a pokud se z toho fakt nemůže dostat jako chlap, tak takový seriál může být fakt největší trest.
Ta koza je jako ve středověku, viděli jsme ji na hradě Loket a nebylo z ní úniku před žádnou ranou, páč trestanec byl k ní doslova přikurtován. Mohl jen prosit o milost. Měli tam toho víc, myslím že se všichni bavili, až na toho trestance...:-D

Jola (Čt, 7. 10. 2021 - 13:10)

Tresty jsou různé, třeba ho nerozvážu a musí se mnou za trest sledovat Slunečnou. Díky roubíku to nemůže ani komentovat, nebo je celou dobu seriálu svázaný do kozelce. V případě opravdu špatného výsledků domácích prací nebo úklidu následuje přivázání na kozu. výprask a ubytování v kleci. A pak opravdu funguje jak hodinky.

Kamila (Út, 21. 12. 2021 - 19:12)

To musí být potom rychlost, obléknout se zpátky do chlapského oblečení, když někdo zazvoní nebo zaklepe na dveře, že? :-D

Hoffmanová (Po, 15. 11. 2021 - 18:11)

Dobrý večer. Dlouho jsem na doktorce nebyla...:-( Koukám, že jste se k jarmilkám vrátili nebo jste je ani nepřestali nosit? Je něco nového a jak jinak "kmitají" jarmilky? Hoffmanová.

Petrp (St, 24. 11. 2021 - 07:11)

Spise gymnasticke cvičky nez jarmilky pani Hofmanova :-)) muzeme si napsat email ([email protected] )

Zvědavý (So, 30. 10. 2021 - 15:10)

Co je to za kozu?

Halina (St, 27. 10. 2021 - 13:10)

To mě pobavilo. ;-) Ale jo nic proti tomu nemám. V lockdownu se má uklízet a dělat domácí práce. A cvičit, aby nikdo neměl nadváhu. A na cvičení jsou cvičky nejlepší už řadu let. Za nás ještě byly tresty, to si pamatuji dobře. Sice je to hra, ale doufám, že dostane co proto, když je línej. Tak pořád lepší, než by si někde užíval, či popíjel. :-)

Zvědavá (Út, 19. 10. 2021 - 16:10)

Tam na té koze to musí být asi hodně nepříjemná pozice což? Jak je to veliké, nezabírá to moc místa? A ten zadek asi hodně bolí....

Tere (Pá, 15. 10. 2021 - 15:10)

Co je nového? Máte ještě v plánu koupit nějaké cvičky? Jejich celá řada. Nebo nějaké oblečení na uklízení k nim?

IRENA (Po, 11. 10. 2021 - 15:10)

K té koze a kleci by byl ještě dobrý do třetice ten pás cudnosti. Taky se používal ve středověku. Mají tu o tom i celé jedno fórum. Jsou pro neposlušné holčičky. ;-)
Prý jsou i různé barvy, aby ladil k oblečení.
Tak se jukněte.
Irena

Karel (So, 9. 10. 2021 - 10:10)

Hádám pěkných pětadvacet? To pak opravdu ladí s barvou jarmilek. ;-)

Jája (Čt, 7. 10. 2021 - 17:10)

Já bych se strašně styděla , kdybych dostala na holou. Asi bych se červenala jako ty cvičky. ;-)

Mira7 (Čt, 30. 9. 2021 - 09:09)

Ahoj, mám černé kožené gymnastické cvičky se šněrováním gumovou podešví od Wins. Hodně cestují a používám je hlavně na cestách jako přezůvky na hotelech. Jsou velmi fajn, nezaberou žádné místo v zavazadle. Občas se někdo koukne jinak nic.

Petrp (Čt, 21. 10. 2021 - 19:10)

Mira 7 super po hotelach ve cvickach to se koukne kazdy

Mira7 (Čt, 4. 11. 2021 - 23:11)

Zatím jsem si nevšiml, že by někdo nějak významně koukal. Nezaznamenal jsem ani žádné reakce. Možná si jen málo všímám, anebo nejsou cvičky které nosím až tak nápadné.

MPCvičky (Čt, 30. 9. 2021 - 13:09)

Ahoj, Miro7.
Tak na tom jsme naprosto stejně. Tyhle Katky od Winsu mám taky a také je používám při řízení. Lépe se mi v nich jezdí. Mám lepší cit v noze (a řekl bych, že i nižší spotřebu).
V hotelech, penzionech,... jako přezůvky používám klasické cvičky. Renáta od Wins nebo ty z Botasu. A jak píšeš, v zavazadle to nic nezabírá :)

Mira7 (Čt, 30. 9. 2021 - 21:09)

Ahoj MPCvičky, no já mám teď nejoblíbenější typ “Maja” a “Evelí” oboje jsem si nechal vyrobit v kožené verzi s gumovou podešví a jsou to zatím nejlepší cvičky které které jsem měl. Typ “Katka” mi moc nesedí.

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 06:10)

Katka jsou užší, cos zvolil ty, tak maj širší prstovou část. Věřím, že jsou pohodlnější. Ale mně se moc nelíbí ten vzhled.
Jak dlouho ti vydrží? Mně se celkem brzy začnou trhat mezi kůží a gumou. To však vyspravím a pak mi vydrží tak 4 roky.

Mira7 (Pá, 1. 10. 2021 - 10:10)

Běžně nosím barefoot boty, tak mi s tou širší špičkou sednou líp. Ten vzhled je o zvyku. Nejhezčí byli Botas Eva I. Vydrž je podle toho, kde je nosím. Někdy rok někdy 3 a více. Mám jich více tak je střídá a čas moc neřeším. Až se rozpadnou koupím další.

Petrp (Čt, 21. 10. 2021 - 19:10)

Mira7 mas pravdu nejlepsi cvicky byly botas Eva 1 s tou velkou gumou kamoska je mela ve tride na zakladce a mam je zvecnene na tridni fotce co jsem se nahonil nad tou fotkou

Reklama

Přidat komentář