Hele já jsem na to měl ošetřovatelku, která mne po operaci předkožky honila od pěti let. Ať ti mamina opatří odbornici a takových bab, které rády uspokojí panice je dost, a nebo ať to udělá sama, aby to zůstalo v rodině.
Můj jedenáctiletej Olík si honil pindíka při online výuce. Měl na sobě jen tričko, tak jsem ho přistihla. Ani se nestyděl a říkal, že ho vzrušovala hodně představa, že ho při tom učitelka a ostatní děti uvidí, hlavně při tom, až se udělá. Naštěstí to neviděli, ale udělal se přede mnou a ptal se, jestli se mi to líbilo...
Právě že dost. Překvapilo mě to. Olík je malý a hubený a má dětského pindíka, ale vystříkl docela hodně. Řekla jsem mu že se mi nelíbí, že to dělá takhle před mámou a že chtěl, aby to viděla celá třída a učitelka. A že si to může dělat jedině sám, v hlubokém soukromí. Z toho byl smutný, ale nedá se nic dělat. Nechci, aby mi ze školy přišla zpráva, že synek onanoval před spolužáky.
Jedno je jisté. Máš hodně upřímného synka a ještě si s ním užiješ hodně radostí. Já vím, že hned začal zjišťovat jaké má potěšení, když u toho není počítač a maminka. Myslím, že mu budeš chybět. Pěkná maminka to je hnací element.
15. Srpen 2021 - 12:58
Návštěvník (anonym)
A kdyby něco chodím na tuto diskuzy jen pro pobavení hoši, protože to co tu někteří pišou jsou fakt bizáry. Takže tu budu klidně nadávat, a pokud se vám to nelíbí polibte mi prdel :D
Jen do nich, kamaráde. To bude tvrdá "diskuzy". Na píči i na kozy. Hrabou se v rozkroku a vyšilujou.
15. Srpen 2021 - 15:13
Návštěvník (anonym)
Jen klid, přátelé. Jednou tady to téma je, tak se o něm taky píše. Nechápu, co je na tom neobvyklýho.
15. Srpen 2021 - 15:19
VLK (anonym)
Hele, ty mladší, který prý máš tolik rozumu, nechceš raději všem lidem políbit prdel ty? Víš co jsi? Hovado, debil a kretén! Mimochodem jeden podobný idiot tady začal zveřejňovat lidi, kteří sem píší, na doktorku. To byl asi brácha, ne? A spláchli ho tu! Nemůžeš si úplně dělat co chceš, chlapečku! Není anarchie a spláchnou tě taky!
Tedy žíly mám na penisu a hodně silné. Je kvůli nim celý hrbolatý. Křeče nemívám, ale orgasmus a výron se mnou pěkně hází. Často i křičím. Semeno všude kolem. Dlouho se nemohu vzpamatovat z prožité rozkoše. Úplně zblbnu.
Me je 11 let a honim si ho úplně všude ve škole venku všude mamka mi říká furt do kola že si to mám dělat jen doma ale neposlouchám ji takže ruku v kalhotech mám pořád
18. Září 2021 - 13:35
Jarča (anonym)
Já sem masturbovala už dřív, ale orgasmus sem tenkrát neměla. Ten se dostala až ve dvanácti. Měla sem z toho velkou radost a hodně sem tekla.
Dneska volala učitelka mamce že mee nachytala jak jsi ho honim pood lavici ve třide
22. Září 2021 - 22:17
Dana (anonym)
Mám se synem dobrý vztah. Nic mi netají a vše si řeknem na rovinu. Jednou přišel domů a řekl mě, že si prí u rybníka s klukana honil penis a že on jediní nevistříkl. Přiznám se že jsem se trochu lekla. Zeptala jsem se, skím tan byl a řekl že dvouma klukama a hednou holkou. Synovy bylo 10. Pak jsem zjistila že klukům bylo 12 a holce 11. Zeplala sem se, zda bylo něco víc. Zda naněj někdo nenaléhal nebo ho nák osahával. Řekl my že holka osahavala všechni kluky i mě a že si mohl sáhnou i naní. Až mě projel mráz po téle. A pak že holka chtěla vydět jak nâm to stříká. Ale že jemu prí vykapalo jen pák kapiček a nic. Tak že prí zda není nemocní. Uklidnila jsem ho, že semeno eště nemá, ale že bude brzo mít. Řekla jsem mu že by si ho měl honit sám v soukromí. Zhruba po roce přiběhl za mnou, že už konečně stříká. Byl tak šťastnej že mě to chtěl ukázat. Řekla jsem mu, že mu věřím a že se to nehodí. Ale pořád nálêhal a tak jsem mu řekla že se podívám, ale jen jednou. Že příště u toho už nebudu, ale pujdem do koupelny a nastříká to do vany. Souhlasil. V koupelně s sundal tryčko,i stáhl kalhoty a trencle a šel na věc během vteřini se mu postavil a já ho sledovala. Žaluda měl obnaženího a já se naněj dívala, jak se uzpokojuje. As tak po dvou minutách se zapřel a předemnou vystřík semeno rovnou do vany.měl tři silné výstřiky a pak už se to tlumilo. Musím uznat že docela dost semene vystříkal. Když měl prázdno, zeptal se jak se mě to líbilo. Řekla jsem mu že to bylo moc krásní a že jsem ráda že tak pěkně stříká. Ale příště ať si to už dělá sâm bez mé přítomnisti. Pak jsem mu ŕekla ať se ostrchuje a omije i zbytky semene ve vaně a odešla jsem. No přiznám se že jsem byla vlhká, ale pak už jsem při jeho honění nebyla přítomna. Teť jemu 17 a pořád si ho honí. Sice mě to zas trochu láká ho vydět, co se za tu dobu změnilo, ale jsem pro soukromí a neměla bych ho sledovat pro své uzpokojení. Ale jsem ráda že mě to ukázal.
23. Září 2021 - 6:01
Návštěvník (anonym)
Osahávání a okukování není u dětí nic neobvyklého. Byly mi tak čtyři roky, když si mne vzaly do parády dvě malé sestřičky. Dost dloho jsme si zcela nazí hráli a zkoumali. Později jedna kamarádka předemnou čůrala a já před ní taky. Pak jsme se osahávali. Když nás při tom přistihla její vnadná maminka, ukázala mi na okamžik taky tu svojí, abych věděll, jak vypadá dospělá. Na základce jsme se sklukama honili cestou ze školy a často se k nám přidaly i dívky. Masturboval jsem pravidelně již od pěti let, protože to bylo příjemné. Maminka mne při tom vídávala a neměla s tím problém. Když se objevilo semeno, nesměl jsem zanechávat stopy. Dbala na čistotu a hygienu.
Dneska ve škole jsem šel už raději na záchod a byl jsem tam poměrně dlouho asi tak tam přišla moje paní učitelka a zase mě nachytala jak jsi ho tam honim takže zavolala zase moji máme tak mi to zase vysvětlovala že jsi to mám dělat jen doma ale beztak ji nebudu poslouchat je ti můj pindour a budu se honit kde chci
23. Září 2021 - 13:02
Matyáš (anonym)
Dneska ve škole mě nachytala uklízečka jak se honim na záchodě tak první koukala pak řekla promiň a pak se vrátila a řekla tady máš pak hadru ta jsi to po sobě pěkně uklidim tak jsem ji hned řekl ať to neříká paní učitelce tak mi slíbila že to neřekne
Tak zaprvé ty pičo, budu mluvit sprostě :D Tvůj syn je prostě kokot, jo řeknu to takhle prostě retoš, a ti druhý taky, tohle bych nikdy neudělal před mojím kámošem a už kurva vubec ne před mojí mamkou, to vám není kurva divné? :D Dělejte si co chcete klidně si strkejte péra do prdele i s tvojím tatem pičo, je mě to jedno, ale nepiš to kurva sem takéto hovna :D Najdi si chlapa pičo, a né že se budeš na něho koukat, ještě ho k tomu vyzveš. Zavřít takéto hovna do sklepa a nehcat je tam
30. Září 2021 - 19:40
Návštěvník (anonym)
Každej kdo mě bude něco psát, tak at mi napíše adresu, přijedu a klidně mu jednu nabombim až mu ulítne budka
Komentáře
Stránky
Stránky
Přidat komentář