Reklama

Gamblerství

Lili (Čt, 30. 9. 2021 - 16:09)

No škoda že jsem blbá ženská ,nejsem Kamil ,který má zřejmě pěknou výplatu v akciích chodit nedokážu a investovat,holt prostě musím pracovat a splácet,pro mě je strašné demotivující otevřít net a číst jak jde inflace na horu,že litr oleje stál před chvílí 29 a už stojí přes 40 ,co jsem si nadrobila tak prostě si musím sežrat ,i když nehraju teď, nejezdím po výletech a nekocham se krajinou, holt každý to máme jinak ,ano nehodim peníze do gamblu ,ale prostě nejde do nekonečna posouvat věci co počkají ,já to nemám zalité sluncem,ano žiju neřeším ,že nemám na jídlo,ale představovala jsem si to trošku jinak když nebudu hrát ,ano mohla bych dal předstírat ,že měsíčně jako utopim peníze v gamblu a dát to na splátky nebo karty ,ale na to už psychicky nemám

Roxy (So, 2. 10. 2021 - 08:10)

Ahoj Lili, asi to máš těžké, ale nenazývej se blbou ženskou, nejsi sama, kdo udělal chybu. S tou inflací je to děs, to máš pravdu, ale nezaděláváš si na větší problém, pokud nesplácíš, jestli jsem to z tvého textu dobře pochopila? Ne, nechci nic hodnotit ani udílet chytré rady, sama jsem si neporadila s nutkáním gamblera, ale přála bych ti, aby ses z toho dostala bez dalších nepříjemností, stejně jako bych si přála, aby už nikdo neskončil tak jako my.

Lili (So, 2. 10. 2021 - 08:10)

Ahoj půjčku splácím pravidelně jen mám ještě dvě karty po 15 tis a když už to vypadalo ,že aspoň jednu splatim buch zas výdaje a musela jsem ty peníze použít ,takže děs pošleš 1000,400 ti vezmou na úroky a tento měsíc se to tak nastřádalo ,že jsem seděla jak hromádka neštěstí a říkala si že to snad v živote nikdy neskončí ,totální demotivace totální chuť hrát ,problém asi u všech gamleru nebo aspoň u mě je ,že pokud si připravím ,shromáždim všechny data o týmu a jsem hlavně v klidu mám vysokou šanci na výhru ,bohužel ten klid nejsem schopná udržet proto i ten registr ,jakékoliv kontrolované hraní se zvrhne vždy ,jakékoliv hraní se vždy zvrhne v nekontrolovane bezhlave sázení bez rozmyslu bez informací ,jen podle kurzu ,nepremyslim co bych si koupila za prohrané peníze ,tohle už jsem dávno hodila za hlavu ,vím že bude lépe jen prostě to světlo na konci tunelu nějak prostě slábne ,proto pokud si dobře pamatuju Kamil není v dluzích on prostě střelí hromadu naspořených peněz a je bez nich ,takže si maximálně může říkat že je idiot ,takže neřeší splátky

Návštěvník (Po, 27. 9. 2021 - 19:09)

Nikdo nic?

Kevin (Út, 14. 9. 2021 - 09:09)

Zdravím všechny! Jo, jo, stále abstinuji od gamblu i cigaret. A je to fajn. Co se týče dluhu, tak já mám před sebou taky pěkný zásek, mám to ještě na 3 a půl roku, splácím necelých 10 tis. měsíčně, což je nářez, ale dávám to. Samozřejmě mě to taky netěší, ale holt kdo si co uvaří, to si taky doslova musí vyžrat. Ta splátka je cca 1/3 mého platu a jelikož nemám žádné jiné závazky, děti dospělé, vydělávají si, tak se to dá. Byla u mě i úvaha o konsolidaci, jenže to je sice fajn, splácet méně, ale o to déle. A já to chci mít vyřízené co nejdřív, takže dokud to půjde, budu splácet v nastaveném režimu. Může se stát cokoliv, problém by nastal třeba při ztrátě zaměstnání, ale to budu řešit až v případě, že by to nastalo. Takže Klukv, neztrácej optimismus, jsme na tom někteří i hůře, co se placení týče. Důležité je vydržet, obzvlášť když ti tak moc záleží na vztahu, který máš, tak to je důvod navíc, proč znovu neselhat. Tak se drž a vydrž. :-)

Klukv (Po, 13. 9. 2021 - 10:09)

Ahoj Kamile. Děkuji za komentář. Ano to je mi jasné :( už hodnekrat jsem se snažil přestat bohužel se mi to zatím nepovedlo na déle než půl rok ale s tím jak jsme si to teď doma nastavili tak věřím že to už snad vydržím . Začal sem docházet i na sezení s adiktologem a doufám že se přes vše přenesu a udělám za vším tlustou čáru

Kamil (Po, 13. 9. 2021 - 00:09)

Ahoj všichni,
Kevine - věřím, že úspěšně abstinujes od gamblu a on nikotinu snad taky ;-) mám z Tebe radost ;-) že je to ot o 100% lepší?

Kluk - také držím palce, ale budeš to mít podle mě těžké...několikrát si se snažil skončit se zázemím a vždy do toho spadl... Teď máš výhodu, že i Tvé okolí to ví a může Ti pomoc, kdyby jsi do toho zase sklouzával :-) ber to jako poslední varování, pokud znovu selzes, tak pochybuju, že s Tebou přítelkyně zůstane a její rodina zůstane ve styku...teď hraješ o vše...o přítelkyni, T OÚ budoucnost...Tvůj život...drž se kamaráde, stojí to za to...já za tu dobu co nehraju poznal spoustu fajn lidi, zažil spoustu krásných věcí...určitě mnohem lepší než čumět na vývoj zápasu a třást se "zda to dojde..."
Držím palce vám všem kamarádi

Lili (Čt, 9. 9. 2021 - 16:09)

no já nemám nějaký oslnivý plat mám ještě 120 tis na 4,5 let a nějaké karty hrála jsem 5let řešit jsem to začala asi 2 roky zpátky no jsem v registru a po několika ralapsech už jsem nebyla schopna říct rodičům že celé výplaty letěli do gamblu a to mi je 40 a mám děti

Klukv (Pá, 10. 9. 2021 - 11:09)

Já hrál taky nějakých 5-6 let. A snažím se přestat 2 roky bohužel pokazdy jsem spadl do období relapsu, az teď jsem s tím vším vyšel ven předevšema. A pocity to byly hrozný zejména před rodinou přítelkyně ale postupně se mi ulevuje a věřím že takhle si postupně doplatim ty dluhy a pak začnu od znova a hazardu se budu muset vyhýbat. Jak dlouho už sis nevsadila?

Lili (St, 22. 9. 2021 - 03:09)

Od konce března,před tim mnoho relapsu ,září loni pak prosinec ,leden ,jsem si říkala jak už mě registr nezachrání tak si půjdu rozbít někde palici o strom,nejsem z nějakého rozvráceného prostředí ,žel bohu jsem se rozvedla a to mi přidalo na hraní ,v tu chvíli vlastně jsem nemusela svoje výdaje před nikým ospravedlňovat kam mizí peníze z účtu , ještě jsem se dostala do role chudinky ,kde když tvrdite ,že nemáte peníze na zbyt tak to nikomu ani divné vlastně nepřišlo,jsem ze střední vrstvy ,podíváš se na mě normální inteligentní ženská ani náznak nějaké závislosti ,ale po pravdě jak jsem byla nadšená z registru ,začínají se objevovat slabé chvilky a já bych chtěla hrát ,asi je to tím ,že jsem byla dlouho ve finančním deficitu a za ten půlrok jsem musela dokoupit spoustu věcí od oblečení až konče opravou auta,ještě mě zachránila korona když byli zavřené obchody ,ale i tak finančně si připadám ,že přešlapuje na místě a myslím si že i toto mě spouští

Fero (Ne, 12. 9. 2021 - 11:09)

Tak ještě to zkusim dal sem 100tisic na Djokoviče ve finale proti Medveděvovi kurz 1.38 38tis na ulici nenajdete to už dotahne Rus mu nemá jak ublížit

Hedva (Ne, 12. 9. 2021 - 12:09)

Velice humorné, kde by jsi ty peníze vzal :), ale pokud je to pravda, tak jsi prodělal, uz je tam kurz 1,40:)))) dva tisice ma kávu jen tak:) nicméně bych to videl spíše na minus 100tis

Klukv (Út, 7. 9. 2021 - 16:09)

A ano jsem zapsaný v registru jenže jsem ( bohužel) zjistí ze lze hrát i na zahraničních kasinech pro které nás registr neplatí . Ach jo :(

Hskdh (Út, 7. 9. 2021 - 21:09)

Nevim ale 270 je celkem pohoda. Hlavně že už to řešíš mohlo být i hůře

Klukv (St, 8. 9. 2021 - 11:09)

To mohlo ale mohlo být i lépe kdybych to řešil dříve :(

Klukv (Út, 7. 9. 2021 - 16:09)

Děsí mě délka jak dlouho budu splácet dluh i to jak je velkej. Kdykoliv si na to vzpomenu. Začnou výčitky že jsem to takhle po*ral a nechal to dojít takhle daleko. Na druhou stranu si říkám že to že to teď všichni ví je dost velká facka. Finance nechám ve správě rodičům a přítelkyně a já vůbec nebudu operovat s penězi. .je tu někdo kdo by si chtěl vyměnit svůj příběh popřípadě mě motivovat tím jak on abstinuje. Moc rád bych tu našel někoho takového. Děkuji a přeji všem hezký den

Klukv (Út, 7. 9. 2021 - 16:09)

Hezký odpoledne,

Tak dneska jsem se po dalším relapsu rozhodl opět svěřit rodičům, bylo mnoho slz, sepsali jsem všechny mé dluhy (cca 270 tisíc) při mém platu tyto dluhy budu mít splacené v dubnu 2023 (cca 19-20 měsíců) to mi bude 25,5 let. Po dlouhém uvažování jsem se se vším rozhodl svěřit i přítelkyni a ta to nesla těžce. Už kdysi jsem se jí přiznal že jsem hrál a mám dluhy ale že už je vše ok , a teď vlastně zjistila že jsem ji hlal do očí. Když jsem s ní dneska volal tak mi řekla že vše řekla jejímu dědovi ( kterého si nesmírně vážím a beru ho jako svého dědu) takže se studem mohu propadnout a cítím se jako úplná troska. Totálně.
Neustále si v hlavě vyčítal proč jsem to nechal tajit tak daleko a nestopnul to když sem cítil že do toho zase padám. A je paradox že dneska je to přesně rok když jsem se s tím rodcim svěřil a začal to aktivně řešit. Bohužel mi mě odhodlání vydrželo od loňského září jen do letošního března od te doby následovalo období relapsu a následně jsem prohrál všechny naspořené peníze a ještě víc.
Ach jo cítím se jako úplná troska. Bojím se že to co se stalo nechá na vztahu s přítelkyní Trvalé trhliny. Hlavně se stydím vůbec vidět její rodinu když teď vše prasklo. Všichni mě měli za chytrého kluka co má dobrou práci a je rozumný a já přitom dělal takové hlouposti :( :( :( :( vůbec nevím jak to vše zvládnu

Mrda (Po, 30. 8. 2021 - 10:08)

A dál už nebylo nic?

Fero (St, 1. 9. 2021 - 07:09)

Vážení ukončí to až smrt.
Skok z mostu nebo se otrávit?
Už to nejde

Kevin (Ne, 22. 8. 2021 - 09:08)

Dnes 124. den bez gamblu a 8. den bez cigaret. No jo, jde to, uvidím, co bude dál. Vše je jen o vůli. Klukv, začni znovu, i touto fází, kdy přišla další a další recidiva, si prošla většina z nás, nenech se tím zlomit, pojď a postav se proti té mrše znovu. Budu ti fandit a věřím, že to dáš, máš na to, máš na ni. A tobě, Kamile, děkuju, že tu jsi, za tvá slova, za tvou podporu. K tomu anticigaretovému pokusu mě nakoplo jednak opětovné zdražení, což samo o sobě není pro kuřáka tou správnou motivací, stejně jako pro gamblera utopené peníze, s myšlenkou skoncovat s tím koketuji už delší dobu a mou největší výzvou je má drahá polovička, která nekouří a já ji chci taky vítat voňavými polibky, a to je pro mě tou opravdovou výzvou. Samozřejmě že ten vedlejší efekt, ušetřené peníze, jsou příjemným bonusem. Při mé spotřebě téměř dvou krabiček denně, to dělá za měsíc něco okolo 7tis. Kč, což není málo. A za ty peníze může se dá něco každý měsíc s mojí láskou něco prožít, něco si užít. Jsem realista a vím, že jsem na začátku a nemusí to vyjít, ale chci dokázat sobě, že vůlí překonám i tuhle závislost, chci na sobě makat a za pár měsíců se poplácat po rameni, pogratulovat si, že i když už jsem jisto jistě za polovinou svého života, tak se dá překonat, co překonat chci. Všem přeji pevnou vůli, pěkný den a vstaňte třeba stokrát, jen to prostě nevzdávejte. Vstaňte. :-)

Reklama

Přidat komentář