752 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
MPCvičky (anonym)
Odpověď na Jakou barvu cviček máte
Já mám nejraději gymnastické cvičky. Nejraději mám bílé, ale také černé nebo tělové. Ale zcela nedavno jsem si pořídil červené MajestiBallerina Iwona, které mi vyloženě padly do oka :)
28. Září 2021 - 16:53
Petrp (anonym)
Odpověď na Já mám nejraději gymnastické
Ahoj, MPcvicky: nechces se podelit krasou svych cvicek posli foto na :wolf19@seznam.cz dekuji budu rad za jakoukoli odpoved
29. Září 2021 - 6:48
Jana K (anonym)
Odpověď na Ne. Jednak jsme v baráku a má
A kolik třeba vyplácíte? 5, 10, 15 nebo rovnou 25. Či se to za týden nasčítá? A hrajete si i teď co byl svátek nebo třeba o dovolený?
29. Září 2021 - 9:02
Obrázek uživatele Petrp
Petrp
Dobry den je mi 37let miluju cvicky silene moc nasel bych zde zenu ,kamaradku ktera by si psala emaily ,pokecala a ppchlubila se cvickami je to bozi muj email wolf19@seznam.cz dekuji
29. Září 2021 - 9:50
G (anonym)
Odpověď na A kolik třeba vyplácíte? 5,
Já doufám, že mu paní pořádně naloží. Jedna věc je si hrát a tomu se mu dostává určitě, druhá ale je, že uklízet se musí přeci pořádně.
29. Září 2021 - 14:18
Péťa (anonym)
Oni jsou i tělové??? Kde?
29. Září 2021 - 14:20
Tere (anonym)
Odpověď na Já doufám, že mu paní pořádně
paní manžel ten se tedy má, až si to tady přečte. :-D Pokud nemá ale zákaz počítače, ako se dává malým dětem za zlobení. ;-)
29. Září 2021 - 20:04
JK (anonym)
Ako tak čítam diskusiu za posledné mesiace, príspevkov o cvičkách je tu málo. Nechce si BDSM komunita písať o svojich praktikách v inom fóre? A vy, priaznivci cvičiek, píšte zasa sem :)
30. Září 2021 - 7:34
Mira7 (anonym)
Ahoj, mám černé kožené gymnastické cvičky se šněrováním gumovou podešví od Wins. Hodně cestují a používám je hlavně na cestách jako přezůvky na hotelech. Jsou velmi fajn, nezaberou žádné místo v zavazadle. Občas se někdo koukne jinak nic.
30. Září 2021 - 9:26
Láďa (anonym)
Odpověď na Ako tak čítam diskusiu za
Moje žena má jak cvičky, tak bičík. Je to fetiš i třeba takové jarmilky. Bdsm forum tu ani není. Hezký den.
30. Září 2021 - 9:45
MPCvičky (anonym)
Odpověď na Oni jsou i tělové??? Kde?
Pro: Péťa (anonym) V tělové barvě u nás vyrábí např. Wins, v Německu MajestiBallerina / Sylviasschuhwelt a myslím že také Lappa.de A poté piškoty se vyrábí běžně v tělových barvách. Pro Petrp: Moje fotky jsou na Instagramu (MermanPet Cvicky) a také na Flickr (MermanPetCviky)
30. Září 2021 - 12:57
MPCvičky (anonym)
Odpověď na Ahoj, mám černé kožené
Ahoj, Miro7. Tak na tom jsme naprosto stejně. Tyhle Katky od Winsu mám taky a také je používám při řízení. Lépe se mi v nich jezdí. Mám lepší cit v noze (a řekl bych, že i nižší spotřebu). V hotelech, penzionech,... jako přezůvky používám klasické cvičky. Renáta od Wins nebo ty z Botasu. A jak píšeš, v zavazadle to nic nezabírá :)
30. Září 2021 - 13:10
Mira7 (anonym)
Odpověď na Ahoj, Miro7.
Ahoj MPCvičky, no já mám teď nejoblíbenější typ “Maja” a “Evelí” oboje jsem si nechal vyrobit v kožené verzi s gumovou podešví a jsou to zatím nejlepší cvičky které které jsem měl. Typ “Katka” mi moc nesedí.
30. Září 2021 - 21:15
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ahoj MPCvičky, no já mám teď
Katka jsou užší, cos zvolil ty, tak maj širší prstovou část. Věřím, že jsou pohodlnější. Ale mně se moc nelíbí ten vzhled. Jak dlouho ti vydrží? Mně se celkem brzy začnou trhat mezi kůží a gumou. To však vyspravím a pak mi vydrží tak 4 roky.
1. Říjen 2021 - 6:27
Jola (anonym)
Odpověď na paní manžel ten se tedy má,
Úplný zákaz nemá, ale většinou má ruce spoutané za zády a to se špatně počítač pouští i ovládá.. A hlavně na to nemá čas, protože uklízí a dělá domácí práce. Teď jsem mu pořídila síťované podkolenky a v kombinaci s oranžovým neonovými jarmilkami je perfektní. A pro větší efekt musí pochodovat na místě. Trestů je nepřeberné množství a všechny jsou velmi působivé.
1. Říjen 2021 - 9:51
Mira7 (anonym)
Odpověď na Katka jsou užší, cos zvolil
Běžně nosím barefoot boty, tak mi s tou širší špičkou sednou líp. Ten vzhled je o zvyku. Nejhezčí byli Botas Eva I. Vydrž je podle toho, kde je nosím. Někdy rok někdy 3 a více. Mám jich více tak je střídá a čas moc neřeším. Až se rozpadnou koupím další.
1. Říjen 2021 - 10:27
Tere (anonym)
Odpověď na Úplný zákaz nemá, ale
A jaké tresty například? Fyzické? Neprotrhne či nepoškodí ty síťované podkolenky při práci. A jak často uklízí? V sobotu a neděli? Nemáte strach, že ho někdo uvidí třeba? Ty oranžové jsou fakt krásně svítící.
1. Říjen 2021 - 13:05
Monča (anonym)
Manžel mi vždycky říká, že mi zkrátí řetěz z kuchyně...:-D Koukám, že vy to máte obráceně. Co si ti muži nevymyslí. Má k tomu i nějaké oblečení na uklízení? Zástěru, rukavice, obl...?
3. Říjen 2021 - 15:11
Jo (anonym)
Tak tam chodí přeci když nejste doma. :-)
7. Říjen 2021 - 13:22
Jola (anonym)
Tresty jsou různé, třeba ho nerozvážu a musí se mnou za trest sledovat Slunečnou. Díky roubíku to nemůže ani komentovat, nebo je celou dobu seriálu svázaný do kozelce. V případě opravdu špatného výsledků domácích prací nebo úklidu následuje přivázání na kozu. výprask a ubytování v kleci. A pak opravdu funguje jak hodinky.
7. Říjen 2021 - 13:41
T (anonym)
Tak a pokud se z toho fakt nemůže dostat jako chlap, tak takový seriál může být fakt největší trest. Ta koza je jako ve středověku, viděli jsme ji na hradě Loket a nebylo z ní úniku před žádnou ranou, páč trestanec byl k ní doslova přikurtován. Mohl jen prosit o milost. Měli tam toho víc, myslím že se všichni bavili, až na toho trestance...:-D
7. Říjen 2021 - 14:12
Jája (anonym)
Odpověď na Tresty jsou různé, třeba ho
Já bych se strašně styděla , kdybych dostala na holou. Asi bych se červenala jako ty cvičky. ;-)
7. Říjen 2021 - 17:14
Karel (anonym)
Hádám pěkných pětadvacet? To pak opravdu ladí s barvou jarmilek. ;-)
9. Říjen 2021 - 10:03
IRENA (anonym)
K té koze a kleci by byl ještě dobrý do třetice ten pás cudnosti. Taky se používal ve středověku. Mají tu o tom i celé jedno fórum. Jsou pro neposlušné holčičky. ;-) Prý jsou i různé barvy, aby ladil k oblečení. Tak se jukněte. Irena
11. Říjen 2021 - 15:28
My (anonym)
jsme cvičily na hudbu i v dešti a před stovkami lidí. Nikomu to tehdy nevadilo. Tenkrát se to tak nebralo a my jsme byly mladé. Rády na to vzpomínáme. Dneska by to nikdo nenacvičil, děti jsou vykrmené a sotva dojdou od tabletu na záchod. Plus zavření venkovních cvičišť byla opravdu kravina. Teď jsem četla, že máme vůbec nejtlustší děti v celé Evropě.
13. Říjen 2021 - 9:12
T-sk (anonym)
Ja mám najradšej klasické biele cvičky to má moc vzrusuje. Je tu niekto z sk?
14. Říjen 2021 - 9:03
MPCvičky (anonym)
Odpověď na Ja mám najradšej klasické
Za Slovenska nejsem, ale zeptám se: Klasické myslíš jarmilky nebo ty gymnastické? Já upřednostňuji gymnastické. U dívek se mi nejvíce líbí bez gumičky na nártu nebo s překříženými gumičkami :)
14. Říjen 2021 - 16:22
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Za Slovenska nejsem, ale
Aj jarmilky aj gymnasticke hlavne aby boli biele
14. Říjen 2021 - 20:47
Tere (anonym)
Co je nového? Máte ještě v plánu koupit nějaké cvičky? Jejich celá řada. Nebo nějaké oblečení na uklízení k nim?
15. Říjen 2021 - 15:51
Jarmilky (anonym)
Dnes je nádherné počasí, bereme cvičky a jdeme ven cvičit. Hezký den všem.
16. Říjen 2021 - 12:17

Stránky

Přidat komentář