Reklama

Kastrace

Jana (Ne, 10. 10. 2021 - 01:10)

Nesouhlasím s tebou , erekci možná může mít , ale ty choutky jako před vykastrováním to si myslím že ne. Ještě si myslím že vyříznutí varlat je strašně jednoduché oproti odstranění penisu. Viděla jsem na videu jak si dotyčný u lékaře stahne kalhoty , lehne si na lůžko, dá nohy od sebe , lékař mu rozřízne pytlík ,vytlačí mu varlata , podváže mu chámovody , no a šmik a už není chlapem ! Varlata jsou na talířku ,a je po chuti , už žádný koukání pod sukni , chuť si šahnout na ženskou , na prsa ,žádný milováni , ani dĕti . Docela bych ho litovala , ale prasák si nic jiného nezaslouží .Hlavně bych mu je nechala vyříznout za plného vědomí a bez umrtvení aby ho to hodně bolelo. Četla jsem že ve středověku jim je před kastrací mačkali kleštĕma až do rozmačknutí , no , jsem ráda že jako žena tu bolest nemůžu zažít. Penis bych mu nechala jen na čůrání.
Jana

Veronika (Pá, 15. 10. 2021 - 17:10)

Milá Veroniko, v podstatě se dá s Vámi souhlasit, ale ne úplně ve všem. Mužskou "chuť" na sex ovlivňuje hormon testosteron a ten kromě varlat vytváří ještě i nadledvinky. U něko více a u někoho třeba méně, záleží na celkovém stavu. Takže odstraněním varlat se v podstatě také nemusí nic vyřešit. A navíc, pokud se jedná o jedince s nějakou sexuální "vadou", jde také o to, jak to m naprogramované v hlavě. Nemusí být zaručeno, že muž s odstraněnými varlati už není muž a že už je po chuti. Proto by lepším řešením rovnou i odstranění penisu, to by již bylo stoprocentní. A že by jste ho nechala dotyčnému na čůrání, to je přece úplně zbytečné, my ženy přece o tom víme své ☺

Veronika (Ne, 17. 10. 2021 - 22:10)

Podle toho jak píšete jste muž , tak že končíme řeč

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 19:10)

To nikdy nevíš s kým komunikuješ .

Návštěvník (So, 16. 10. 2021 - 16:10)

Může mít chuť i erekci , ale ženu neoplodní !

Návštěvník (Ne, 17. 10. 2021 - 15:10)

O to jde , aby byl jalový !

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 02:10)

Takové kleště mají ve sbírce na jednom hradě ve stč kraji . Průvodkyně se optala, kdo uhodně k čemu sloužili . Prý je okusilo hodně mužú a žádný už pak nemohl mít děti. Nasadili se stiskem na varlata a nechali se viset celou noc . No a ráno už chlap nebyl chlapem.

Peter (Po, 11. 10. 2021 - 09:10)

Strašne by som plakal, prosil, aby mi to neurobili....tá predstava, že stisknú kliešte a nechajú počas noci je strašidelná. Dotyčnú osobu by som úpenlivo prosil, aby mi to nespravila.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 09:10)

Asi bys měl smůlu chlapče , protože když už se někdo pro takový výkon na někom rozhodne , tak ho dotyčný neukecá .

Peter (Po, 11. 10. 2021 - 11:10)

Určite musí existovať spôsob ako uprosiť danú osobu, aby mi to nespravila. Najhoršie na tom by bolo, ak by to bola žena. Neviem, ale myslím si, že z tej bezmocnosti a beznádeje by u mňa pred zákrokom nastala erekcia. A bál by som sa, že sa počúram.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 21:10)

Erekce kastraci nepřekáží a potom by ses mohl klidně počůrat .

Návštěvník (Ne, 19. 9. 2021 - 16:09)

Varlata takového delikventa při plném vědomí rozdrtit a následně vyřezat . Ale nesmyslný zákon říká , že i notorický násilník o kastraci musí sám požádat . Jinak ji nelze vykonat ! Když vidíme případ norského sériového vraha Breivika který zavraždil pětasedmdesát lidí a který si stěžuje že nemá dost pohodlí ve vězení a tamní soud se tím zabývá . Tak lze v budoucnu očekávat v demokraciích dovedených ad absurdum ,že když si vrah nebude přát aby byl souzen , tak se tak zřejmě nestane !

Jana (Po, 27. 9. 2021 - 22:09)

Tvůj příspěvek se mi líbí , oproti těm co čtu dále - to opravdu nebudu komentovat , škoda že neznám tvoje jméno. Ale je fakt že na jménu nezáleží. J.

Karel (Út, 28. 9. 2021 - 14:09)

Myslite pani Jano ze by měly být kastrovaní i smiraci.Ja holky smiruji,ale jen proto ze zadnou nemam a mit asi nebudu kvuli me obezite a mikro penisu a pak doma onanuju.Jednou jsem ukradl kalhotky sousedce kdyz za oknem susila pradlo Nekdy si rikam ze by nas beta samce taky měly kastrovat a budeme mít klid.

Jindra2345 (Čt, 9. 9. 2021 - 01:09)

Ro na tebe asi bude moc složité pochopit.Ale lesbičky logicky nechtějí muže protože je pomalu nenechá se spolu milovat(ještě tak gaye,že ho nevzruší.No a pokud chlap s nimi chce přesto žít a aby to fungovalo tak musí být vykastrovanej.No a je-li v letech tak už nepotřebuješ plodit potomky,ale mít spokojenej život a když ti je a mě je dobře s lesbičkami tak jak bys to vyřešil tedy??

Návštěvník (Po, 13. 9. 2021 - 00:09)

Ale když už nemám kulky tak je to jako bych ji šoustal umělákem .

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 10:09)

Jo chlap bez koulí už není chlap , jen atrapa .

Peter (Út, 14. 9. 2021 - 11:09)

A chlap permanentne uzamknutý v páse cudnosti je chlap alebo nie je? Aj keď gule má.

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 12:09)

Pokud kule má , tak chlap je . Ale pokud mu není alespoň občas umožňováno si varlata vyprazdňovat třeba jen masturbací budou po dlouhodobém uzamčení atrofovat . Jeho mužství bude postupně odcházet . Ale vnitřní sekrece varlat bude nadále funkční . Právě pro její zachování a současném zbavení muže plodnosti se podvazují a přerušují jen chámovody /sterilizace muže /.

Peter (Út, 14. 9. 2021 - 12:09)

Ja som permanentne uzamknutý, bez možnosti si varlatá vyprázdniť. Maximálne, ak mám polúciu

Reklama

Přidat komentář