Reklama

cvičky

Anička (Pá, 12. 11. 2021 - 23:11)

Tak hlavně, aby je při uklízení nezašpinil a neumazal. To by byla velká škoda přeci. Není to úplně levná záležitost přeci. ;-)

Kačka (Čt, 21. 10. 2021 - 14:10)

Jakou mají barvu ty podkolenky? A musel si oholit nohy? ;-)

Jo (Čt, 7. 10. 2021 - 13:10)

Tak tam chodí přeci když nejste doma. :-)

Monča (Ne, 3. 10. 2021 - 15:10)

Manžel mi vždycky říká, že mi zkrátí řetěz z kuchyně...:-D Koukám, že vy to máte obráceně. Co si ti muži nevymyslí. Má k tomu i nějaké oblečení na uklízení? Zástěru, rukavice, obl...?

Tere (Pá, 1. 10. 2021 - 13:10)

A jaké tresty například? Fyzické?
Neprotrhne či nepoškodí ty síťované podkolenky při práci. A jak často uklízí? V sobotu a neděli? Nemáte strach, že ho někdo uvidí třeba?
Ty oranžové jsou fakt krásně svítící.

Jola (So, 25. 9. 2021 - 11:09)

Ne. Jednak jsme v baráku a má při výprask nasazený roubík. Vydává jenom tiché zvuky a tak divně hmhá, když se snaží prosit. Ale je to potichu a navíc může už jenkoulet očima, což dohromady vypadá velmi komicky

Karla (St, 22. 9. 2021 - 18:09)

Mám doma ty klasické. A ještě ty černé. Ty jsou fakt pěkné. ;-) Uvažuji ještě nad baletními cvičkami

Roman (Čt, 28. 10. 2021 - 06:10)

Kde ste ich zohnali!

Jo (Čt, 28. 10. 2021 - 14:10)

zadej cervenytulipan.cz tam si vybereš, mají i velké velikosti

Petrp (Po, 27. 9. 2021 - 13:09)

Gymnasticke cvicky ty jsou fakt nejlepsi s gumovou podrazkou

Květa (Po, 20. 9. 2021 - 11:09)

Tak to není nic nového...ve středověku žena která roznášela klepy dostala tzv. hrušku do pusy třeba, pak měli například pranýř, což se dochovalo tak trochu, když je někdo poslán "do kouta"...Trestná lavice také byla, kobky, klece, pouta, řetězy...že museli dělat jen velmi krátké kroky..různé masky..vzpomeneme na železnou masku...Nebylo to nic jednoduchého a tresty byly bolavé a hodně hodně ponižující. A o to šlo hlavně.
Pak už byly hlavně mučící nástroje...a z těch se živí dostal málokdo
Na některých hradech, třeba na Lokti, se můžete podívat na trestné právo....

Janina (Po, 20. 9. 2021 - 14:09)

A když rytíř cestoval do bitvy nasadil ji pás cudnosti. :-D

Ila (Čt, 23. 9. 2021 - 20:09)

No a když koupíš v sexšopu ten pro pány, buď plastový či kovový, tak bude muset na záchodě sedět jako holčička....:-D Je to dobrá hračka, nemůže si na něj sáhnout, hrát si s ním, či se mu těžko postaví, dokud je pod zámkem. Pěkně ponižující věcička, ale je s tím spousta zábavy, když Tě musí požádat o klíč...ale nejdřív Tě musí udělat pusou...:-D Je toho hodně, sama jsem koukala, co se dá všechno koupit. Dělají je i na míru a ty musí být sakra drahý, ale jsou jako z toho středověku, prakticky nedobytný. ;-)

Květa (Ne, 19. 9. 2021 - 11:09)

Ty uniformy jsou pěkné všechny. Myslím že u nás se moc nenosí, ale v zahraničních hotelem jsem je viděla podobné docela často.
Mimochodem...Až to jednou nedopadne, většina žen má touhu vrátit účet i s úroky....:-D

Gabriela (St, 15. 9. 2021 - 17:09)

Velkým pírkem pošimrat nebo nějaký kolík či kolíčky na prádlo? Poplácat na zadek na dobrou noc. ;-) Tak to je opravdu šikovný, protože když jsem hledala na internetu podklady pro svou práci, tak na mě vyskočily částky kolem i dvaceti tisíc korun. Ale ono je tam drahý toho více, roubíky, bičíky....Myslím, že hodně lidí používá nějaké své vybavení či doma udělané. Když jsou šikovní, jde ledacos. Doufám, že Vám koupil kytičku nebo velkou čokoládu ke svátku, když mu plníte jeho sen. Cvičky jsem doma našla, jsou bílé s trikolorou, myslím že snad ani jiné tehdy nebyly. Dokonce jsem našla i oblečení, čelenku a mašle do vlasů červené.

Lucka (Pá, 24. 9. 2021 - 14:09)

Ahoj a nosíš je ještě někdy ty jarmilky? Já ráda doma i venku, jsou pohodlné. :) A kolik ti je? Mně je 17.

Petrp (Po, 27. 9. 2021 - 13:09)

Ahoj Lucinko kup si vice cvicek i gymnasticke chlapi se muzou z toho nevynadivat na krasne nozky ve cvickach ,kdybys chtela muzem si posilat emaily muzem debatovat a ukazat si jake mam cvicky ja a ty zatim ahoj a nezlob se pokud optezuji

Hana (Ne, 19. 9. 2021 - 18:09)

No a když je někdo šikovný a umí to vyrobit, tak se dá hodně moc ušetřit. Krom toho si to může vyrobit přesně na jeho postavu. Možná se dá kromě klece vyrobit i pár jiných pomůcek, než je draze kupovat na internetu. ;-) Viděla jsem tuším roubíky, či škrabošky z kůže nebo obojky a masky...taky to dělá doma na zakázku a pak prodává...a je to levnější než od výrobce.

Jola (St, 15. 9. 2021 - 09:09)

Klec udělal sám, je hodně šikovný a je z kari sítě, má odklopné víko zajištěné zámkem a může v ní jen klečet. Je opatřená spoustou oček na přichycení pout, obojku a nohou, takže pobyt je po chvíle opravdu trest. Nemůže se ani hnout a jenom potichu huhlá a koulí očima. Navíc má volně přístupný zadek, dobře se dostanu i na přirození a bradavky, takže si opravdu můžu vybrat, čím mu pobyt zpříjemní, zatím co on jenom čeká, co si vymyslím.

Péťa (Čt, 27. 1. 2022 - 19:01)

Dobrý večer. To je šikovný manžel. Koukala jsem na internetu se cena takové klece vyšplhá až na několik desítek tisíc korun. Na stání, ležení i různé nepříjemné polohy s očky. Některé klece mají i kolečka. A na velký zámek. Materiál na některé věci se dá sehnat jako v tom filmu v hobbymarketech. Řetězy, pásky, očka a tak. Zajímalo by mě jestli máte ještě nějaké bdsm příslušenství vyrobené manželem nebo jestli něco ještě plánujete? Třeba nějakou plácačku?
Ty neonové cvičky fakt hodně svítí. Dcera si je koupila, tak to vím na vlastní oči.

Reklama

Přidat komentář