Reklama

Chci oplodnit vdanou ženu

Franta (Po, 27. 9. 2021 - 08:09)

Je to problém, já nemám pohyblivé spermie a když manželka nemohla stále otěhotnět, tak jsem jí sám řekl, aby mi zahla a nechala si to udělat. Nějprve nechtěla, že půjde na umělé oplodnění, nakonec si dala říci, kamarádka jí sehnala nějakého kluka, který neznal ji, ona neznala jeho. On ji to udělal, hned se to chytlo na poprvé a máme krásnou dceru, která je prostě naše a asi to uděláme ještě jednou.

Návštěvník (Pá, 1. 10. 2021 - 12:10)

No když jsi jaksi indisponován , tak je to praktické a levné řešení problému . Necháš ji zase připustit a bude to .

Návštěvník (Po, 27. 9. 2021 - 04:09)

Taky jsem měla takový problém manžel mě neuměl oplodnit musela jsem se postarat sama

Návštěvník (Ne, 26. 9. 2021 - 17:09)

Kdyby se chtěla nechat připustit nějaká žena z JMK jsem k dispozici, stačí nechat vzkaz s nějakým kontaktem

Andula (Ne, 26. 9. 2021 - 16:09)

Sice nasadí manželovy parohy, ale je to nejjednoduší řešení. Manžel má radost, rodina je úplná s dětmi a pokud z nějakého důvodu nebudou dělat DNA, tak je vše v pořádku a jen manželka ná své tajemství. Když to ještě podruhé zopakuje, tak je to dokonalé. Problém je, aby se do toho chlapa nezamilovala.

Vendulka (Ne, 26. 9. 2021 - 06:09)

Chci touto cestou poděkovat dvěma milým a plodným mužům, kteří mne nezištně a obětavě oplodnili loni v květnu na chatě v Jeseníkách. Chlapec, kterého jsem porodila se má čile k světu k radosti mé i manžela. Chtěla bych ještě holčičku. Potřebuji se s vámi opět sejít za účelem oplodnění. Adresu a telefon máte. Volejte.

Pepa (So, 25. 9. 2021 - 23:09)

Oplodnit vdanou ženu, které to doma z nějakého důvodu nejde je snadnější než cokoliv jiného. Já jsem také s jednou takovou měl služební jednání v terénu. Jen jsem řekl, jak to vidíš nezajedem někam, jo chci pojeď. A když jsem se udělal, tak měla ještě půl hodiny nohy na hoře, aby to zní nevyteklo než spermie zaútočí. Chytlo se to a jsou nejšťasnější rodina.

Návštěvník (Pá, 17. 9. 2021 - 04:09)

Ahoj kolegyně z práce taky toužila po oplodneni je moc krásná a manžel jí to neuměl udělat tak nás pozvala k ní domu aby jsme ji pěkné osouluzily tak jsme se do ni krásné pustily velmi krásné nás vzrušovala a osoulozit takovou prsatou ženu byla nádhera.

Návštěvník (Pá, 24. 9. 2021 - 00:09)

Hlavně jestli se zadařilo ? Možná jste si jen vytřepali pytlíky a jinak nic z toho nebylo .

Alena (Čt, 9. 9. 2021 - 14:09)

Ahoj manžel mě neumí oplodnit několikrát se o to pokoušel najde se někdo mám velké prsa

Default User Image
Hana (St, 31. 1. 2024 - 12:01)

Dobrý den,asi píšu určitě pozdě ,ale zkusím to .Děti máme a nemám problém vám tedy můj manžel pomoct .Krásný den 

Default User Image
Hana (St, 31. 1. 2024 - 12:01)

Dobrý den,asi píšu určitě pozdě ,ale zkusím to .Děti máme a nemám problém vám tedy můj manžel pomoct .Krásný den 

Default User Image
Hana (St, 31. 1. 2024 - 12:01)

Dobrý den,asi píšu určitě pozdě ,ale zkusím to .Děti máme a nemám problém vám tedy můj manžel pomoct .Krásný den 

Default User Image
Hana (St, 31. 1. 2024 - 12:01)

Dobrý den,asi píšu určitě pozdě ,ale zkusím to .Děti máme a nemám problém vám tedy můj manžel pomoct .Krásný den 

Návštěvník (Čt, 16. 9. 2021 - 11:09)

Jedna naše známá, když si doma nemohla potomka pořídit, si pozvala tři prověřené otce od rodin na večeři. Trošku nás opila a postupně se s námi pářila. Všichni jsme jí naplnili dělohu kvalitním semenem. Narodila se jí dvojčátka. Chlapec a dívka. Mají tři otce tajné a jednoho oficiálního, s pěkným parožím.

Návštěvník (Čt, 16. 9. 2021 - 12:09)

Jeden můj známý říkal že je mu jedno čí je beran , jen když jehňata jsou jeho . Možná má ten její také takový přístup , nebo je paroháčem nevědomým .

Návštěvník (So, 11. 9. 2021 - 21:09)

Takových je víc , kteří mají v pytlíku vítr . Ale šikovná manželka se postará . To je pak radosti když porodí . A jak to parádně oslavuje ten , co se o to vůbec nezasloužil .

Návštěvník (Čt, 16. 9. 2021 - 10:09)

Paroháčů bylo vždycky dost !

Návštěvník (So, 11. 9. 2021 - 21:09)

Pokud máš šmrnc , určitě se někdo najde i kdybys měla malá prsa .

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 14:09)

Když jsem oplodnil vdanou, jako ten býk na jeden zásun, bylo to z mé strany in cognito. Z oplodňované jsem viděl jen nohy, zadek a vagínu. Neznal jsem ani asistentku, která zajišťovala úspěch a také to, aby nedošlo ke kopulaci, protože mne dost dlouho do oplodňované tlačila tak, že jsem se nemohl ani pohnout. Horší bylo, že ony o mě a o mé rodině věděly všechno, včetně zdravotního stavu dětí. Měl jsem obavy z vydírání, nároků na alimenty ap. Nic takového se nestalo. Byl to poctivý obchod.

Reklama

Přidat komentář