Reklama

Trvale stažená předkožka

Peto (Pá, 1. 10. 2021 - 09:10)

Keď po úraze začal robiť na SR a tráviť s nami viac času a chodievať po výletoch, zistil som raz na wecku, ze práve on nosí predkozku zatiahnutú za žaluďom. Videl som to potom aj na krytej plavárni, aj ked sa inde prezliekal. Nikdy mi nehovoril nič do toho, ako to nosím ja, on ma predkozku značne kratšiu, ako mám ja, pretože mne prekrýva skoro cely žaluď, len koniec - špička strčí von.

Návštěvník (So, 9. 10. 2021 - 08:10)

Ja ze svého okolí nevím ze by nekdo mluvil o tom že by to záměrně zkoušel, ani jsem nevěděl že by to někdo koho znám měl. Až pak jednou starší kámoš hupsnul do jezera bez plavek, a když vylez tak jsem si všim že má žalud venku, a pak se normálně oblékl. Docela mě to překvapilo. Pak jednou prisel do sprch, ja se uz se oblekal, ale záměrně jsem se zdržoval abych viděl až se svlékne. Tehdy už jsem to už měl také tak, ale dělalo mi problém se s tím před ostatními ukázat

Návštevník (So, 9. 10. 2021 - 22:10)

Myslím si že je to normálna vec vôbec sa nieje za čo hanbiť , práveže je to ešte viac mužnejšie ako keď je zalud zahalený .

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 05:10)

Áno, je to úplne normálna vec, len vysvetli to hlave 13 ročného chlapca (v mojom prípade mna) keď sa mi začala predkožka skracovať a žaluď čoraz viac vychádzať von a nikto v mojom okoli to takto nemal. Pred kamošmi mi to bolo časom jedno, niektorí boli na tom neskôr rovnako ako ja. Najväčšia hanba boli rodičia, bolo treba niekde sa prezliecť a ja som mal mindraky, že ma uvidia celého nejak až veľmi :-)

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 23:10)

Buď v pohode, moj syn mal tiež take stavy, keď sme boli spolu po dlhšej dobe v sprche, že sa hanbil za to, ako dospieva, ale sám som si tým prešiel, takze som to nejako neriešil. Tebe to aspoň zišlo samo, jemu nie, takze aj keď nevyzeral ešte veľmi telesne vyvinuto, tak dole bol už pomerne skoro zarastený, no predkožka mu nejako nechcela zo žaluďa zísť, tak trénoval a skúšal stále, až ju raz stiahol celu za žaluď a potom asi do polroka mu tak zhrubol penis, že mu dodnes strčí asi polovica.

Návštevník (Út, 12. 10. 2021 - 09:10)

Nevysvetlíš proste si treba len zvyknúť

Návštěvník (Ne, 10. 10. 2021 - 01:10)

To ano. Já potají obdivoval ty co to měli , měl jsem pocit že jim to vůbec nevadí a nestydí se. Ale já s tím měl problém. Jednak jsem na to nebyl zvyklý, a tím že jsem ho měl najednou jinýho než naprostá většina tak jsem spíš měl pocit že ukazuju něco co má být skryto. Trvalo než jsem se s tím sžil

Peto (Čt, 30. 9. 2021 - 19:09)

Ja som raz počul starších kamarátov o tom hovoriť, prišlo mi to však cudne. Aj som to skúsil asi ako 10 ročný a strasne ma to bolelo a navyše som nikoho nevidel nikdy to robiť reálne, aj kamosi hovorili, že to blud, tak som dlho šiel v tom ako zvyšok a nerobil s tým nič. Dlho počas môjho detstva robil otec von v zahraničí a netravil s nami toľko času, ako ostatní rodicia.

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 00:08)

Ve vaně, to jsem nesnášel. Vždycky mi přišlo takový potupný muset kdekoliv ukázat pindika, navíc tady si ho ještě muset přetáhnout. Byl jsem zvyklý na to že žalud má vždy být zakryty a komu je vidět, tak ukazuje ještě něco víc než jen ptáka

Alex (Po, 2. 8. 2021 - 12:08)

A připojil si se a taky začal nosit staženo, nebo si to neřešil?

Peto (St, 4. 8. 2021 - 23:08)

Trvale to stiahnuté nenosím, ale do sprchy alebo pri curani ano.

Alex (So, 14. 8. 2021 - 15:08)

To je velka skoda. Holky to vetsinou oceni,kdyz vidi u kluka stazenou predkozku. Ukaz ze nejsi babovka a vyzkousej i v kalhotech to tak mit. Par dni je to sice neprijemne,ale pak to zacne byt naopak prijemne a uz nebudes chtit jinak ;)

Peto (Ne, 15. 8. 2021 - 02:08)

Mne to tak nedrží, ako niekomu, že stiahne si a zostane von. Skúšal som to, nemám problém s citlivosťou, ale trvale žaluď von nezostane. Mám to tak, ako “anonym”, čo píše, že v klude časť žaluďa vidno a pri erekcii sa odkryje cely, ale keď erekcia opadne, zakryje sa.

Kol (Čt, 19. 8. 2021 - 14:08)

Tak si kup erekční kroužek

Alex (Čt, 19. 8. 2021 - 15:08)

Ano...me take pomohl v tom,ze mi fixuje predkozku a ta se nemuze vratit zpet na zalud.

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 13:08)

Tak jakou to má pak logiku

Alex (Po, 2. 8. 2021 - 12:08)

A připojil si se a taky začal nosit staženo, nebo si to neřešil?

Návštěvník (Čt, 29. 7. 2021 - 15:07)

Mě nidky nic takového neřekli musel jsem na to přijít sám

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 10:07)

Nás tím strašili, že nám to zaroste a pak to doktor bude muset řezat což prej dost bolí. O tom co je obřízka jsem se dozvěděl až později, a bál jsem se ze mě to nejspíš bude čekat, protože jsem to měl přirostlý a měl jsem strach o tom říct. Od nějakých 10 let jsem ale tak nějak počítal s tím že dřív nebo později stejně na to budu muset jít. Nakonec se tak nestalo, ale začal jsem víc přemýšlet o tom jaký by to asi bylo. A i právě proto jsem později začal mít trvale staženo.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 22:07)

Nás s bratom stále učili predkozku zatiahnuť úplne za zalud pri curani a vo vani pri kúpaní, aby nám to nezarastlo a vždy voľne chodilo hore-dole. Nikdy predtym sa nám do toho nikto nemontoval, až kým sme nemali prvé mokre sny a začali sme dospievať. Hneď potom sme už mali prednášku doma a v tu noc sme prvý krát sli spat s predkozkou stiahnutou v pyžame. Od tej doby sme boli viac kontrolovaní aj ja, aj brasko a keď sme niekde boli alebo sa prezliekali, už sme museli nechávať zalud odkrytý stale. Nikoho nesralo, či je alebo nie je to prijemne. Ani nie po mesiaci nosenia sme už prešli na voľne spodné prádlo, v ktorých brutálne svrbel žaluď a bol spočiatku červený, čo ale casom prešlo, viac oschol a stal sa menej citlivý. Na základke sme sa na telesnú neprezliekali, aby to bolo vidno, preto som šiel na strednu už s väčším rešpektom a strachom. Na strednej už nás bolo viac s odkrytym zaludom trvale. Je to veľmi vidno, kto si to stiahne pred vyzlecenim alebo pred curanim a kto to nosi trvale pretiahnuté. Najvýraznejší sa tak počas dospievania stava zalud, zväčší sa a zhrubne. Myslím si, že správny muž ma zalud trvale odkryty.

Reklama

Přidat komentář