829 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Odpověď na Na značce musí klečet a čekat
To bych chtěla vidět fotky, jak je v těch neonových cvičkách. Koukala jsem na tulipánu a jsou tam nově i neonově zelené a kytičkované...:-)
14. Srpen 2021 - 12:09
Květa (anonym)
Odpověď na Tuhle chybu jsem udělala jen
Mají i růžové na illa.cz v kategorii produktů, hotelové-uniformy, šaty, pracovní-tuniky Mají slušný výběr Uklízení zdar a cvičkám také. Pěkný víkend :-)
14. Srpen 2021 - 12:54
Jarda (anonym)
Odpověď na To bych chtěla vidět fotky,
Ty svítící jsou pěkné snad všechny, za mě byly jen bílé s trikolórou. :-D
14. Srpen 2021 - 12:55
Petrp (anonym)
Odpověď na Jo, bylo to dost dobrý, škoda
Jj to je moc pekne max 38 cislo ,nozky vypadaji topove ve cvickach ted je leto tak je pritelkyne nenosi ale jak zacne byt vic zima tak to zacne a ja budu zase nejstastnejsi
18. Srpen 2021 - 10:03
Gabriela (anonym)
Odpověď na Jsem pro se domluvit. Doma
Zdravím a hezký večer. Vy máte i klec? Takovou tu pro zvířata? Jinak po přečtení diskuze jsem pochopila, že manžel s tím přišel a Vy jste přidala ty cvičky vlastně jarmilky. Dělala jsem seminární práci na submisivní chování žen i mužů a tohle mě nenapadlo cvičky, roubík, pouta. Ale moc Vám fandím. Myslím, že to vztah nejen obohatí ale i posílí. Zítra máte svátek, všechno nejlepší a jen tak dál. Mějte se fajn. Sama cvičky ze školních let mám doma.
14. Září 2021 - 21:26
Jola (anonym)
Klec udělal sám, je hodně šikovný a je z kari sítě, má odklopné víko zajištěné zámkem a může v ní jen klečet. Je opatřená spoustou oček na přichycení pout, obojku a nohou, takže pobyt je po chvíle opravdu trest. Nemůže se ani hnout a jenom potichu huhlá a koulí očima. Navíc má volně přístupný zadek, dobře se dostanu i na přirození a bradavky, takže si opravdu můžu vybrat, čím mu pobyt zpříjemní, zatím co on jenom čeká, co si vymyslím.
15. Září 2021 - 9:01
Gabriela (anonym)
Velkým pírkem pošimrat nebo nějaký kolík či kolíčky na prádlo? Poplácat na zadek na dobrou noc. ;-) Tak to je opravdu šikovný, protože když jsem hledala na internetu podklady pro svou práci, tak na mě vyskočily částky kolem i dvaceti tisíc korun. Ale ono je tam drahý toho více, roubíky, bičíky....Myslím, že hodně lidí používá nějaké své vybavení či doma udělané. Když jsou šikovní, jde ledacos. Doufám, že Vám koupil kytičku nebo velkou čokoládu ke svátku, když mu plníte jeho sen. Cvičky jsem doma našla, jsou bílé s trikolorou, myslím že snad ani jiné tehdy nebyly. Dokonce jsem našla i oblečení, čelenku a mašle do vlasů červené.
15. Září 2021 - 17:31
Janina (anonym)
Odpověď na Klec udělal sám, je hodně
To by se dalo využít i jinak. Třeba na zahradu či na chatu. Pokud by se vešla do auta. ;-)
17. Září 2021 - 21:47
Honza (anonym)
Odpověď na Mají i růžové na illa.cz v
Koukal jsem na ty uniformy Květo. A třeba ty černé jsou moc podobné těm v Egyptě, kde jsme byli letos na dovolené. Od pokojské jsem jí koupil a doma v tom manželka uklízí, vždy když prohraje sázku. Něco povídala, že bych v tom měl uklízet i já....ale zatím vždy sázky vyhrávám....:-D Mám doma uklizíno a navařeno. Prostě paráda. A v té uniformě vypadá krásně a submisivně, vždy přijdu a v práci ji pomůžu pěkně plesknutím přes zadeček. " Zase jsi prohrála tu sázku? Měla by jsi přestat se sázet s manželem, ale jinak nic proti tomu. Vaříš a uklízíš lépe než ta paní v Egyptě v hotelu." Pak jí plesknu ještě pár přes zadek a jdu se koukat na sport.
18. Září 2021 - 12:00
Květa (anonym)
Ty uniformy jsou pěkné všechny. Myslím že u nás se moc nenosí, ale v zahraničních hotelem jsem je viděla podobné docela často. Mimochodem...Až to jednou nedopadne, většina žen má touhu vrátit účet i s úroky....:-D
19. Září 2021 - 11:51
Hana (anonym)
Odpověď na Velkým pírkem pošimrat nebo
No a když je někdo šikovný a umí to vyrobit, tak se dá hodně moc ušetřit. Krom toho si to může vyrobit přesně na jeho postavu. Možná se dá kromě klece vyrobit i pár jiných pomůcek, než je draze kupovat na internetu. ;-) Viděla jsem tuším roubíky, či škrabošky z kůže nebo obojky a masky...taky to dělá doma na zakázku a pak prodává...a je to levnější než od výrobce.
19. Září 2021 - 18:35
Květa (anonym)
Tak to není nic nového...ve středověku žena která roznášela klepy dostala tzv. hrušku do pusy třeba, pak měli například pranýř, což se dochovalo tak trochu, když je někdo poslán "do kouta"...Trestná lavice také byla, kobky, klece, pouta, řetězy...že museli dělat jen velmi krátké kroky..různé masky..vzpomeneme na železnou masku...Nebylo to nic jednoduchého a tresty byly bolavé a hodně hodně ponižující. A o to šlo hlavně. Pak už byly hlavně mučící nástroje...a z těch se živí dostal málokdo Na některých hradech, třeba na Lokti, se můžete podívat na trestné právo....
20. Září 2021 - 11:46
Janina (anonym)
Odpověď na Tak to není nic nového...ve
A když rytíř cestoval do bitvy nasadil ji pás cudnosti. :-D
20. Září 2021 - 14:33
Petr (anonym)
Odpověď na U nás jarmilky slouží k
A máte ještě i svoje jarmilky?
21. Září 2021 - 21:42
Karla (anonym)
Mám doma ty klasické. A ještě ty černé. Ty jsou fakt pěkné. ;-) Uvažuji ještě nad baletními cvičkami
22. Září 2021 - 18:01
Ila (anonym)
Odpověď na A když rytíř cestoval do
No a když koupíš v sexšopu ten pro pány, buď plastový či kovový, tak bude muset na záchodě sedět jako holčička....:-D Je to dobrá hračka, nemůže si na něj sáhnout, hrát si s ním, či se mu těžko postaví, dokud je pod zámkem. Pěkně ponižující věcička, ale je s tím spousta zábavy, když Tě musí požádat o klíč...ale nejdřív Tě musí udělat pusou...:-D Je toho hodně, sama jsem koukala, co se dá všechno koupit. Dělají je i na míru a ty musí být sakra drahý, ale jsou jako z toho středověku, prakticky nedobytný. ;-)
23. Září 2021 - 20:57
Lucka (anonym)
Odpověď na Velkým pírkem pošimrat nebo
Ahoj a nosíš je ještě někdy ty jarmilky? Já ráda doma i venku, jsou pohodlné. :) A kolik ti je? Mně je 17.
24. Září 2021 - 14:38
Ivana (anonym)
Odpověď na Jsem pro se domluvit. Doma
A nevzbudí sousedy při tom výprasku?
25. Září 2021 - 10:26
Jola (anonym)
Ne. Jednak jsme v baráku a má při výprask nasazený roubík. Vydává jenom tiché zvuky a tak divně hmhá, když se snaží prosit. Ale je to potichu a navíc může už jenkoulet očima, což dohromady vypadá velmi komicky
25. Září 2021 - 11:52
Jola (anonym)
Ne. Jednak jsme v baráku a má při výprask nasazený roubík. Vydává jenom tiché zvuky a tak divně hmhá, když se snaží prosit. Ale je to potichu a navíc může už jenkoulet očima, což dohromady vypadá velmi komicky
25. Září 2021 - 11:52
Ivana (anonym)
Tak to se asi pěkně mrská, když ho ohnete přes kolena. ;-)
25. Září 2021 - 12:07
Petra (anonym)
U nás se používá na prohřešky tawse. Pěkně to s ní štípá a má takový hodně zvláštní zvuk při plácnutí. Zaručeně si příště dá větší pozor.
25. Září 2021 - 20:58
M (anonym)
Ahoj ve spolek. Manželka si je taky oblíbila a začala je nosit, zatím tedy jen na doma. A hned v nich nedávno schytala prvni výprask..
26. Září 2021 - 8:36
Petra (anonym)
Možný je i výprask na chodidla, bastinado...po 25 chodí po domě jako ženská...pěkně se v bocích naklání a kroutí zadkem.
26. Září 2021 - 11:09
warp (anonym)
Odpověď na Ahoj ve spolek. Manželka si
To mohlo být pěkně vzrušující. Příště by jsem vyzkoušel dát jí tou cvičkou na zadek. Manželka cvičky nemá, no jednou jsem ji zkusil vyplácet žabkou a pleskalo to pěkně. Ale potom co to tady čtu asi jí nějaké cvičky zaobstarám.
26. Září 2021 - 15:51
P&L (anonym)
Odpověď na To mohlo být pěkně vzrušující
Copak jenom přes zadek, občas dostane gymnastickou cvičkou přes intimní části těla. Máme jedny gymnastické cvičky velmi měkké a ohobné, s gumovou podrážkou a saténovým vrškem.
26. Září 2021 - 21:08
Petrp (anonym)
Odpověď na Zdravím a hezký večer. Vy
Dobry den cetl jsem ze mate cvicky ze skolnich let jakou znacku,a fotku by jste neposlala na email: wolf19@seznam.cz byl bych strasne rad sem zvedav jake mate dekuji
27. Září 2021 - 13:17
Petrp (anonym)
Odpověď na Mám doma ty klasické. A ještě
Gymnasticke cvicky ty jsou fakt nejlepsi s gumovou podrazkou
27. Září 2021 - 13:25
Marta (anonym)
Odpověď na Tak to se asi pěkně mrská,
Může ho třeba přivázat k posteli, aby se nemohl ani hnout. ;-) Ty růžové cvičky musí na chlapovi vypadat hodně submisivně, ty asi moc rád nenosí...musí to být moc ponižující. Ty snad svítí i ve tmě. :-D
27. Září 2021 - 13:43
Petrp (anonym)
Odpověď na Ahoj a nosíš je ještě někdy
Ahoj Lucinko kup si vice cvicek i gymnasticke chlapi se muzou z toho nevynadivat na krasne nozky ve cvickach ,kdybys chtela muzem si posilat emaily muzem debatovat a ukazat si jake mam cvicky ja a ty zatim ahoj a nezlob se pokud optezuji
27. Září 2021 - 13:46

Stránky

Přidat komentář