Reklama

žena - Štír

co je štírka (So, 18. 2. 2023 - 14:02)

zdravím všechny zúčastněné. Má bývalá partnerka (16 let) je štírka. Do narození dítěte vše v pořádku, žádný problém co se týče našeho vztahu, taktéž vztahu se všemi rodinnými příslušníky (včetně mých dětí). Po narození potomka (chvála bohu za něj), začala změna, vše jí začalo vadit má rodina, mé děti, mé bydlení. Tak je postupně začala likvidovat. Došlo to tak daleko, že jsem se měl strach stýkat se svými dětmi a rodiči. když je takhle odstřihla, začala odstříhávat svou rodinu. Momentální stav, je že se setkávám se svým synem tajně u jeho sestry (z její strany), ne proto, že bych se jí bál (i když ??), ale proto aby kluk neměl peklo, neustálé výčitky, a manipulace - stání u telefonu a pobízeni, řekni, že ho nemáš rád atd. (žádám o střídavou péči). Takže shrnuto, děti mé a její dcerka s ní nekomunikují, její rodina taktéž. Štírka kolem sebe jen zasévá rozepře, zlobu a nenávist. Je agresívní útočí a ráda používá násilí na komkoliv, jen aby bylo po jejím.

co je štírka (So, 18. 2. 2023 - 14:02)

zdravím všechny zúčastněné. Má bývalá partnerka (16 let) je štírka. Do narození dítěte vše v pořádku, žádný problém co se týče našeho vztahu, taktéž vztahu se všemi rodinnými příslušníky (včetně mých dětí). Po narození potomka (chvála bohu za něj), začala změna, vše jí začalo vadit má rodina, mé děti, mé bydlení. Tak je postupně začala likvidovat. Došlo to tak daleko, že jsem se měl strach stýkat se svými dětmi a rodiči. když je takhle odstřihla, začala odstříhávat svou rodinu. Momentální stav, je že se setkávám se svým synem tajně u jeho sestry (z její strany), ne proto, že bych se jí bál (i když ??), ale proto aby kluk neměl peklo, neustálé výčitky, a manipulace - stání u telefonu a pobízeni, řekni, že ho nemáš rád atd. (žádám o střídavou péči). Takže shrnuto, děti mé a její dcerka s ní nekomunikují, její rodina taktéž. Štírka kolem sebe jen zasévá rozepře, zlobu a nenávist. Je agresívní útočí a ráda používá násilí na komkoliv, jen aby bylo po jejím.

Pavkol (Po, 8. 8. 2022 - 08:08)

tak to není pravda stačí drádit prdavky hladit prdelku nebo záda a postaví se mi hned ale nejvíc to zabírá při té prdelce nebo bradavkách. AKorát mámproblém s výstřikem to se mi povedlo jenom v25 když jsem sledoval VHS na které se ženská mydlila a sprchovala

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 13:08)

tak to by právě ta štírka musela být taky střelená když jí nevadilo že jsem na ní jednou právě před záchodem čekal

Alice (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

Jsem žena Štír a co se týká sexu to máte vy muži s námi velice jednoduché Stačí nás jemně rozbalit a dostanete vše co potřebujete, máme to radi stejně jako vy muži.

Pavkol - vzpom… (So, 6. 8. 2022 - 13:08)

to mohu potvrdit moje první holka byla štír a ačkoliv jsme byli 17letí cucáci tak už tehdát jí nestačilo že jí hladím záda už tehdát mě učila že ženská to má ráda i na prsou a bradavkách.

Alice (So, 6. 8. 2022 - 13:08)

Ty jsi přeci nikdy žádnou neměl.Jsi jen takový virtuální chlubílek co dělá kolik ženských měl.Jdi honit na záchod úchyle prolhaný.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 22:08)

Pavkol vyjede po každé sukni, u které si vysní že by mu dala. Ve skutečnosti se mu ani nepostaví.

Beran (Út, 21. 9. 2021 - 14:09)

Jsem beran a přítelkyně štír, vdova. Půl roku paráda, ideální vztah skoro a najednou doba temna. Ano, byli tam indície... Návaly radosti a lásky střídaly návaly pláče a vzteku. Ona snílek narazila na pragmatika, který bez obalu řekne názor - chyba to se nemůže... Jsem prý necitlivý a příliš kritický... Později čtu zprávu že jsem muž kterého chce a o kterého nechce přijít... abych později poslouchal výčitky jak jsem neústupný a egoistický... no... někdy mám pocit podle sebe soudím Tebe... neříkám, že život s beranem je jednoduchý, ale život se štírkou právě vypadá jako nemožný... štírka se chce zalíbit všem a někdy přemýšlím zda má raději kabát než košili... poděkování za pomoc příteli nesmí urazit kamarády... Já spíše ctím že raději polezu lidem na nervy, než do prdele. :) Co dál?

Beran (Út, 21. 9. 2021 - 14:09)

Chyba se vloudila: Ano, byly tam indície...

3 qeen (Pá, 15. 5. 2020 - 14:05)

A jsi volná?

Návštěvník (So, 16. 5. 2020 - 09:05)

Jsem volna

Mirulle (Út, 26. 4. 2016 - 20:04)

Já mám se ženou štírkou...To mas v některých věcech pravdu jsem stirice ale peníze nejsou tak postatne a jsem velice setriva... :) jinak celkem pravda o ženách ve štírů ale to nemůžeš brát podle znamení ale charakteru :)

vodnářka (Po, 21. 4. 2014 - 12:04)

Já mám se ženou štírkou...ahoj Jíro, nevím, jestli ještě chodíš na tyhle stránky, ráda bych připsala něco ze své zkušenosti...můj přítel, se kterým jsem asi 7 let je Střelec, měl ženu štírku a společně mají 2 děti 19 a 23 let, obě studující. Od začátku našeho vztahu jsem pociťovala od jeho exmanželky to tahání za nitky. Pořád věděla, co se u nás děje, protože k nám chodily obě děti. Sem tam potřebeuje půjčit peníze- jak píšeš, neumí hospodařit, můj přítel jí je půjčí, ne že by jí řekl, prostě nechoď do restaurací, nekupuj nepotřebné věci, odpusť si kino a jiné, aby jsi nemusela chodit ke mě a půjčovat si peníze, sem tam potřebuje něco spravit, něco domluvit či sehnat a můj přitel jí nedokáže říct ne. Až jsem si přečetla tento článek, asi tuším proč. Celé jejich partnertsví-manželství trvalo asi 15 let, bylo bojem o moc , vládou nad financemi a já nevím čím ještě. Hádky ohledně peněz byly na denním pořádku. Vím, co umí, proslýchá se, že svého opět dalšího býv. partnera šla seřvat do hospody před všemi ostatními...takže to je asi pěkná hysterka, nebo štěkna..? Ten můj se jí bojí, nedokáže jí nic odepřít, protože se bojí důsledků pomsty ? Zvýšení alimentů..Myslíš, že je nějaká cesta, jak se vyhnout těmto půjčkám, službám, aniž by se štírka nenaštvala?

slušnej (Ne, 21. 11. 2010 - 19:11)

Jediný Tvůj dotek způsobí...Jsem jen Tvůj.

s. (Ne, 21. 11. 2010 - 17:11)

Nerozumíš tomu,tak se do teho neser Vole!

pro slušnýho (Ne, 21. 11. 2010 - 17:11)

Tu zválíš přepychově vole,ta je po roznožce jak národ po mase,perfektní padavka.Napař jí ho do špajzu,se posere blahem.

Štírka (Út, 16. 11. 2010 - 20:11)

Jediný Tvůj dotek způsobí výbuch žhavé lávy.Jediný Tvůj pohled touhu bránit se ve mě spálí. Prosím,dívej se! Už se mnou zůstaň.

slušnej (So, 13. 11. 2010 - 18:11)

neblbni...

Já jsem Račice (St, 10. 11. 2010 - 18:11)

úplná dračice,maličká jsem,jako prcek,ale lásky mám na rozdávání.

Reklama

Přidat komentář