Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Út, 21. 9. 2021 - 19:09)

Já to zvládám i bez pomoci lubrikace. Honit bez předkožky a žádný problém s tím nemám.

Klárina (Út, 21. 9. 2021 - 20:09)

Samozřejmě že to jde i bez lubrikace. Jsme s přítelem dost mladí, dostali jsme se k neckingu, tedy děláme si to prsty a konkrétně on žádný lubrikant nepotřebuje. Prostě dělám mu to asi tak, jak si to dělám já sobě. Chce to jen mít trochu představivosti, neboť způsobů je nepřeberně. Mnohdy se mi zdá, že značná část chlapů co sem píšou, zná jenom jeden způsob honění a vůbec si nedokáže představit cokoliv jiného. Stačí si číst mnohé jejich příspěvky.

Návštěvník (Út, 21. 9. 2021 - 21:09)

Klárko. Nejsi muž, tak nám do toho nekecej. Já mám dost silný preejakulační výtok. Pomažu si s ním penis a klouže to nádherně i bez lubrikantů. Každý to nemá. Znám spousty honění penisu, několik z nich i od zkušených žen. Ale málokterá mne přivedla do extáze završené prudkým výstřikem semene. Většinou jsem se musel obstararat sám, protože jen já vím jak dosáhnout vyvrcholení.

Návštěvník (Út, 21. 9. 2021 - 19:09)

Jsi tvrďák? Tak já byl párkrát s odřeným žaludem u doktora a tam mi dali mastičky, nejen hojivé, ale i masturbační. Jinak postačí třeba obyčejné sádlo.

Návštěvník (Út, 21. 9. 2021 - 23:09)

Už jsem zvyklý na trvale odhalený žalud, takže s tím nemám problém. Nepřijde mi to jako něco zvláštního, spíš by mi přišlo divný mít na něm při honeni kůžičku.

Návštěvník (St, 22. 9. 2021 - 07:09)

Občas jdu ven na ostro s obnaženým žaludem.Je to příjemné, třením o kalhoty je stále mírně drážděn a penis je v mírné erekci. Možná zároveň mimoděk vysílám nějaké signály které v dámské společnosti působí zvýšený zájem o komunikaci.

Návštěvník (Čt, 23. 9. 2021 - 18:09)

Neustálé tření žaludu o prádlo je příjemný, a když nastane mírná erekce tak je to ještě příjemnější. Jinak už bych to nechtěl, je to prakticky jako mít obřízku

Návštěvník (St, 22. 9. 2021 - 08:09)

Mám to taky tak. Jednak "samec" vyzařuje auru a ženy nestydy, kontrolují rozkrok a vidí jak jsi na tom. Pak se vybavují, že se od nich nemůžeš utrhnout. Je to jako hra na slepou bábu. Moje manželka tuto veřejnou erekci těžko snáší, protože ví co to se ženskými dělá.

Val (Út, 21. 9. 2021 - 07:09)

Když je to ze zdravotní důvodu tak v pohodě

Ondřej (Út, 21. 9. 2021 - 07:09)

Předpokládám správně, že tví synové jí nemají viď?

Val (Út, 21. 9. 2021 - 07:09)

Nemají

Val (Út, 21. 9. 2021 - 07:09)

V klidu kluci experimentují, o víkendu jsem načapala své dva 12 14 jak honí na jedné posteli. Ty fota byly normál nebo nudes?

Ondřej (Út, 21. 9. 2021 - 06:09)

Tomu říkám dobrý přístup, proč by měl někdo syna nebo dceru odsuzovat za to, že jsou jinak orientovaní než jejich rodiče, že?

Návštěvník (Út, 21. 9. 2021 - 06:09)

Když jsem byl ve věku toho mladšího, taky jsme se s klukama honili. Zajímalo nás jak ho má kdo velkého, kolik už má semene, jak dlouho si to musí dělat aby ejakuloval, když projevily zájem holky, tak se mohly dívat, nebo si to také dělat. Dnes jsme většinou hetero a máme rodiny. V tak nízkém věku jeho zájem o kluky ještě nic neznamená.

Petra (Po, 20. 9. 2021 - 15:09)

Nevadilo,na to musí přijít sám ,ale viděla jsem jak si to užívá s klukama ,měli je také velké,byla jsem z toho dost nadržená.promluvila jsem si s ním o tom ,řekl mi že si vybírá kluky co je mají velké že ho to láká

Val (Po, 20. 9. 2021 - 15:09)

Můžeš to nějak dokázat tu velikost

Val (Po, 20. 9. 2021 - 14:09)

A můžeš se pochlubit nějakou fotkou?

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 14:09)

Zaae další pohádkářka nebo pohádkář.

Ondřej (Po, 20. 9. 2021 - 14:09)

S čím?? Koho tím pohádkářem myslíš??

Návštěvník (Ne, 19. 9. 2021 - 14:09)

Chtěl bych se od nějaké starší dámy zaučit v sexu a pokud by to šlo, tak bychom se mohli pravidelně scházet

Reklama

Přidat komentář