0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Syn (anonym)
Já začal v 9/10 letech. Přes pubertu mi moc nevyrostl. Nemám ponětí zda matka ví jak velkého ho mám.
15. Září 2021 - 9:19
Matka (anonym)
Odpověď na Semeno vypouští do prádla.
Berete si od něj to krásně napuštěné prádlo tajně?
15. Září 2021 - 10:39
Valda (anonym)
Odpověď na Berete si od něj to krásně
Jistěže tajně. Nikdy se to nedoví. Dnes ráno tam měl jednu čerstvou skvrnu a z večera taky jednu. Pak ještě jeden flek, takový vlhčí, možná si to dělal pozděj. Vím že někdy onanuje i v noci nebo dost nad ránem.
15. Září 2021 - 11:08
Matka (anonym)
Odpověď na Jistěže tajně. Nikdy se to
Upřednostňujete jeho semeno před jiným?
15. Září 2021 - 11:17
Val (anonym)
Odpověď na Syn mě vzrušuje. Nikdy jsem
A jak reaguje na dívání a sahání??
15. Září 2021 - 12:07
Mirka (anonym)
Odpověď na A jak reaguje na dívání a
Moc si to užívá. Jsem moc ráda, že ho má menšího. Mám moc ráda malé roztomilé pindíky. A roste mu opravdu velmi pomalu. Myslím že přes 13cm v erekci mít nebude.
15. Září 2021 - 12:44
Zdena (anonym)
Odpověď na Moc si to užívá. Jsem moc
Už jsi psala 10 cm, ale to nevadí. Kluci mají největší a nejtvrdší erekci těsně před výronem. To může dělat ten rozdíl. Jedno je jisté. I s takovým penisem může mít u holek úspěch. Ani já jsem ty roztomilé neodmítala. Orgasmus jsem měla déle a víc jsem si užila toho před ním. Kluk ale musel vydržet. Aby vydržel, dělala jsem to tak, že jsem mu ho nejdřív vyhonila, znova postavila a pak to byla paráda.
15. Září 2021 - 14:01
Mirka (anonym)
Odpověď na Už jsi psala 10 cm, ale to
Měřila jsem mu ho několikrát. Přes 10 se nedostal. A rozhodně to nevadí. Naopak. Mám mnohem radši jeho malého pindíka než velké ocasy.
15. Září 2021 - 14:06
Návštěvník (anonym)
To je vidět,jak si tady všichni vymýšlí.
15. Září 2021 - 15:34
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To je vidět,jak si tady
?
15. Září 2021 - 22:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To je vidět,jak si tady
Oponuj konkrétně, jnak je to jen tvůj subjektivní a všeobecný dojem. S takovým se můžeš jít bodnout.
15. Září 2021 - 23:29
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Oponuj konkrétně, jnak je to
Asi neumíte číst,jednou píše 13 podruhé 10,když někdo lže,tak si musí dobře pamatovat.
16. Září 2021 - 9:00
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Asi neumíte číst,jednou píše
Ty se nauč číst
16. Září 2021 - 12:00
Mirka (anonym)
Odpověď na Asi neumíte číst,jednou píše
13cm v dospělosti...
16. Září 2021 - 12:02
Návštěvník (anonym)
Odpověď na 13cm v dospělosti...
A v erekci , a průměr toho "macka" ?
16. Září 2021 - 12:05
Mirka (anonym)
Špatně jste mě pochopili. Syn má 10 cm v erekci a předpokládám, že v dospělosti bude mít 13cm v erekci.
16. Září 2021 - 13:26
Katka (anonym)
Můj syn má ve 12 letech penis 23cm , byla jsem s ním i u doktorky , ptala jsem se i známých jestli jejich synové mají takové penisy ,neřekli nic ,zachránila mě moje známá co přijde do styku s nahými kluky ,řekla mi že tak velké penisy existují i u dětí ale spíš až ve 14letech .bojím se aby neměl moc velkého až mu bude třeba těch 14 let
18. Září 2021 - 0:49
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Můj syn má ve 12 letech penis
No a co ti vadí ? Vždyť ho do ženské nemusí vrážet až po kule a pro více poloh v sexuálních hrátkách je to dobrý rozměr .
18. Září 2021 - 0:59
Návštěva (anonym)
Odpověď na No a co ti vadí ? Vždyť ho
Že jí odpovídáš. Copak nepoznáš že ta ženská nebo chlap kecá?
18. Září 2021 - 1:12
Návštěvník (anonym)
Moje moudrá babička říkala nejez vajíčka, budeš mít ptáka moc velkýho a holky se tě budou bát. Když jsem byl dospálý měla radost, že mám průměráka holkám pro radost, což většinou bylo. Když jsem byl na viojně, máli jsme tam jednoho s velkým. Byl homosexuál. S dalšími podobnými byl "odstraněn" do separé a tam si užíval s kamarády.
18. Září 2021 - 1:22
Ondra (anonym)
Zdravím Kato .můj 13lety syn za mnou přišel že má problém s pindourem .no spíš s curakem.ze mu kouká celý žalud ven i když mu visí ze ještě před rokem měl úplně normální předkožku ,tet když se mu postaví má úplně stáhnutou asi 2 možná 3cm od kořene.kdyz mi ho ukázal vůbec jsem se nedivil má totiž žalud možná 8cm tlustý a penis dlouhý jako tvůj syn ,má také tvůj syn úplně holého
18. Září 2021 - 1:27
Katka (anonym)
Odpověď na Zdravím Kato .můj 13lety syn
Ano můj má stejný problém není obřezaný ale má kůžičku i v klidovém stavu úplně stáhnutou hodně za žalud,jsem ráda že konečně někdo píše i to o čem je tato diskuze, nejvíc mi vadí že na něj všichni koukají že je drobet obdařen
18. Září 2021 - 1:44
Ilona (anonym)
Odpověď na Ano můj má stejný problém
Ahoj už jsem několikrát psala že můj syn má 27cm jestli tě to potěší,dokonce s ním i sukam Žaluda má také úplně holého ale jen když se mu postaví
18. Září 2021 - 1:55
Janča (anonym)
Ahoj ,je dokázáno že když má chlapec opravdu velký penis vím to z vlastní zkušenosti , kůžička je krátká a nedokáže pokrýt celý penis ,moji synove mají také velký macky 33cm a 29cm už jim je 16a 19 let mladší se pořád stydí že má tak velkého až
18. Září 2021 - 2:23
Návštěvník (anonym)
Pohádky.
18. Září 2021 - 5:35
Návštěvník (anonym)
Většího blba jsem neviděl,ty neznáš asi milimetry a centimetry,viď.
18. Září 2021 - 6:58
Návštěvník (anonym)
Že ty blby baví si vymejšlet.
18. Září 2021 - 7:01
Káťa (anonym)
Syn bude mít 13, už se teda dosti skrývá, ale v koupelně, nebo někdy při načapání mu ho zahlédnu. Napnutýho ho má dost nad 10, možná kolem 13cm. I ve vaně, když ho zahlídnu, a to bez erekce, tak už má pěknýho šulina.
18. Září 2021 - 7:13
Eva (anonym)
Děkuji Káťo, že nepřeháníš jako některé chovatelky "koňů"
18. Září 2021 - 8:10
Val (anonym)
Odpověď na Syn bude mít 13, už se teda
Náš mladý přišel nahý do kuchyně, asi už po ráni masturbaci už mu jen bimbá a jak říkáš hezký šulda
18. Září 2021 - 8:21

Stránky

Přidat komentář