Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 20:09)

Já jsem všechno vystříkal ven a ona to viděla. Tak v čem je problém?

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 23:09)

Pes ti ji může vystříkat kolikrát zvládne a nic se nestane .

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 21:09)

Stačí malá kapička a z maminky je babička . Takových už bylo , co si mysleli že všechno vystříkali vedle .

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 05:09)

Prosím vás. Nedělejte z toho drama.To byla bába co manželce půjčovala psa. Čekala až si bude moci svého Rexíka odvést po souloži domů. Seděla na kanapi, koukala se jak její pes znásilňuje mojí manželku a honila si frndu. Já jsem jen využil její ochoty. Kromě toho už má asi po přechodu. Sama mne žádala abych jí vystříkal. Manželka se psem byli hotovi dřív než já. Tak se na mojí soulož museli chvíli dívat, jako já na jejich. Stříkal jsem mimo, abych naštval manželku i tu babu se psem. Naštvaná byla jenom žena. Ta bába se pěkně nahlas udělala, ještě dřív než jsem byl hotov já. Teď mám tichou domácnost.

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 10:09)

Pokud je to opravdu stará bába , tak jsi ji mohl v pohodě vystříkat jeskyni ! A měli jste z toho oba víc . Takhle jsi to odbyl a máš z toho jen problém .

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 11:09)

Ona zas tak stará nebyla. Ještě jí není padesát. Kdo ví jestli už má přechod za sebou. Nebudu riskovat kvůli nadržené babě. Kromě toho mi hezky poděkovala, jak jsem jí pěkně vyřachal díru.To manželku rozlítilo ještě víc. Ona se psem může a já na to mám jen koukat?

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 10:09)

Neřešte neustále nějakou nevěru. Psa a tu svoji si nechte užívat. Při chycení s milencem vše udělejte s nadhledem a prostě se přidejte. Tak to prostě ujede, no a co, proč z toho dělat drama. Ta moje normálně souloží s kolegou z práce a v klidu ho přivede domů a dáme trojku, přivede i kolegyni, co je na tom?

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 10:09)

Vůbec nic . Život se má užít , ne přežít ! Pokud si ho někdo představuje jako žebřík ke kurníku , je to jeho problém .

meltepeee (Po, 13. 9. 2021 - 16:09)

Sex seznamka - http://hespac.com/sexseznamka.htm Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.

Návštěvník (Po, 13. 9. 2021 - 19:09)

Nekopíruj staré komentáře !

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 15:09)

Hlavně až je spolu přisthnete, je neroztrhávejte. Jsou svázaní. Psa to bolí a mohl by manželku, nebo vás pokousat. Musíte vyčkat, až se pes uspokojí a penis se zmenší tak, aby mohl vyklouznot.

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 10:09)

Je to neškodné a pokud je pes vlastní , nelze ani mluvit o nevěře . Je to jen potřebná výpomoc příslušníka smečky .

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 10:09)

Proč je taky roztrhávat ? Pes se vystříká , manželce to udělá dobře a otěhotnět nemůže , neroztrhávat !!!

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 10:09)

Já přistihnout manželku se psem, tak je nebudu rušit a psovi bych dal za odměnu nějakou mňamku, za to, že mne zastoupil. Pořád je to lepší než nevěra s chlapem. Žel psa nemáme.

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 12:09)

Správný přístup . Se psem to vlastně nevěra v pravém slova smyslu není . Je to jen uspokojení fyzické potřeby a kdo netrpí předsudky nemá s tím problém .

Marek (So, 4. 9. 2021 - 14:09)

S milenkou si taky uspokojuji fyzické potřeby, ale to se ječí, že je nevěra. Přítelkyně o ní ví, ale dělá, že neví. Chtělo by ji nějak dát do trojky.

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 15:09)

To ječí správně , ona to nevěra je . Pokud ji dostaneš do trojky , nebo čtyřky , tak bude po nevěře. Pokud s tím všichni zúčastnění souhlasí , tak to pochopitelně nevěra není . Je potřeba vytvářet situace při kterých by k tomu mohlo dojít , alkohol a afrodiziaka také udělají své . A pokud se odváže a bude se jí to líbit , máš vyhráno .

Katka (Pá, 3. 9. 2021 - 07:09)

Jednou jsem přišla domů a na stole leželo CD. Nevěděla jsem co na něm je a tak jsem ho dala do počítače. Když se prograk nahrál, zapla jsem to. Na monitoru se oběvila moje dcera, její kluk a pes kterému patřil. Dceři je 16 a příteli také 16. Často býval u nás na návštěvjě i se svim psem. Byla to doga, ale byla jak beránek a měla jsem jí ráda. Ale vraťme se k CD. Bylo vydet že to natáčí její kluk. Byli v lese a otáčel kamerou kolem a bral záběr na dceru i na psa. Dcera držela vodítko a vedla ho. Opčas otočil kameru i na sebe. Dcera měla na sobě šaty. Pak se zastavily na takové paloučku a dokola to bylo zarostlé, tak že krásné soukromí. Dobře bylo slišet že tady to půjde. Kluk pořád natáčel. Dcera pak řekla ať podržii psa a pak rozložila deku na trávu. Napadlo mě že buť si budou povídat, nebo že se budou asi milovat a budou se přitom natáčet. Nijak mi to nevadilo pokuť to budou dělat. Když bylo vše připraveno tak dcera řekla ať se slékne první. Podržela psa a kameru. Během chvilky jsem uviděla jejího kluka nahýho a i když mu nestâl, bylo znát že víbavu má pěknou. Pak mu kameru vrátila a podala mu vodítko. Ldyž zaostřil dcera se zula a stoupla si na deku. A pak to začlo. Dcera si sundala šaty a podnima neměla ani kalhotky ani podprsenku. Rukou si zajela mezi nohy a hladila se. Přitom si cumlala prst jako malá holka. Různě se přek kamerou vykrucovala. Napadlo mě že to dělá pro něho, aby se pěkně vzrušil. A opravdu. Sklopil kameru na svého ptáka a ten mu trčel jak sloup. Musala jsem uznat že je to kus chlapa. Ale pak dcera řekla že může. Čekala jsem že teť se s klukem začnou milovat, ale natáhla se po vodítku. Přitáhla si psa k sobě a začla ho hladiť a pusinkovat. Rozkročmo si na něj sedla a předváděla jako že jede na koni. Pak jí ruka sklouzla na jeho penis a začla mu ho hladit. Kluk vše natáčel. Zachvilku mu penis vylezl a dceta ho hladila. Pak mu řekla ať si lehle a pes poslechl. Otočila ho na záda a znova mu hladila penis. Pak se kněmu více naklonila a začla mu ho olizovat. Chtěla jsem to vypnout, ale zvědavost byla silnějšì. Kluk jí povzbuzoval a říkal ať pokračuje. Více jí zabral kamerou a dcera si pak ten penis strčila do pusy. Bylo evidentně vidět že to nedělá poprvé. Chvilku mu ho kouřila a pak mu ho zas jen olizovala. Pes byl naprosto v klidu. Opčas mu ho pohonila a opět ho měla v puse. Když mu ho pak lízala zahlédla jsem že práve stříká semeno ven a dcera mu ho olizovala. Pak otočila hlavu na kemeru a s pusy jí teklo semeno ven a roztírala si ho po těle. Kluk řekl žeto bylo super a že budem pokračovat. Pak kameru vip. Ale pak nato znova navazovala,další scéna. Dcera si dráždila kundičku a pes jí přitom lízal. Když jí přivedl k orgazmu nepřestâval lízat. Dcera se koukla na jeho penis a otočila se na čtiři. Chvilku jí ešté lízal a pak na nì zkočil. Uchopila mu penis a zavedla na správné dirku Pn vše natáčel a kamera byla podní, tak že bylo krádně vidět jak mu penis vnikl do vagíny mojí dcery. A začla šukačka.Dcera přitom dost hekala. Bodeť by né když jsem viděla tu klâdu a ten byl vní celej. Dcera držela celou tu dobu. Pak sní vyklouzl a byl zâběr na její kundu jak jí vytejkâ semeno ven. Pak jí eště pes lízal ale to už odpadla a lehla si. Pak kluk psa stáhl a přivázal ho ke sttomu. Kameru položil vedle dcery aby byl naní záběr. Její kluk se kní přitulil a i když byla vyčerpanâ vniknul jí penisem do kundy a pŕirážel dokuť se doní neudělal. Lehl si pak vedle a zůstalo tak ležet. Kamera běžela dál a kluk jí chvâlil. Pak už byl čas jít a kameru viply. Vypla jsem to a položila CD spátku na stůl. Když dcera přišla řekla jsem jí že na stole se válí náký CD zda to není její a okamžitě řekla že ano. Že mâ naněm nahrané písničky. Nechtěla jsem dělat kolem toho dusno a tak dělám jako bych nic neviděla a oničem nevím. Když jsou pak klul a jeho pes u nâs, dívám se mu mezi nohy a udivuji se co měla dcera v sobě

Návštěvník (Pá, 3. 9. 2021 - 21:09)

To jsou ty hrátky se zvířátky . U někoho to graduje a nezůstává jen u psa . Na statcích jsou i jiné možnosti . Většinou ale je to se psem protože to je možné uskutečnit prakticky na jakémkoliv privátním místě .

Návštěvník (St, 30. 6. 2021 - 23:06)

Kanec ano , ale trvá to hrozně dlouho než pustí semeno . Byla to snad hodina , ale potom to stálo zato , bylo toho s přetlakem všude plno tak ulepená jsem nikdy předtím nebyla . Opravdu stačilo , už neláká .

Reklama

Přidat komentář