Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Syn (Po, 13. 9. 2021 - 12:09)

To se teda celkem stydím. Mám ho malého.

léčitelka (Po, 13. 9. 2021 - 13:09)

Měl bys uvést rozměry. Stydí se i ti s velkými penisy. Nedávno se na mě obrátil mladík s podobným problémem. Když mi ho ukázal a zapracoval na něm, měl normálního. Patnáct na čtyři centimetry je běžný průměr. Vy kluci se dost často podceňujete.

Syn (Po, 13. 9. 2021 - 14:09)

Mám tak 4cm když je v klidu a tak 11cm když stojí. Jsem dospělý. Už neroste.

léčitelka (Po, 13. 9. 2021 - 14:09)

To není tak špatné jak si myslíš. Milující ženu s ním uspokojíš. Po klitorisu je nejcitlivější místo v pochvě od vchodu vzdáleno asi čtyři centimetry. Ještě je hloubkový bod, ale ten každá nemá. Postatnější je síla, průměr, nebo šířka penisu, kterou jsi neuvedl. Ale dobrá pochva sevře i tenkého.

Syn (Po, 13. 9. 2021 - 14:09)

Je tenký. Bude jí muset mít dost úzkou.

Syn (Po, 13. 9. 2021 - 14:09)

Je tenký. Bude jí muset mít dost úzkou.

Syn (Po, 13. 9. 2021 - 14:09)

Je tenký. Bude jí muset mít dost úzkou.

Syn (Po, 13. 9. 2021 - 14:09)

Je tenký. Bude jí muset mít dost úzkou.

Syn (Po, 13. 9. 2021 - 11:09)

Wow. Jsem moc rád, že jsem našel tuhle stránku. Zajímají se všechny matky o velikost penisu svých synů? Myslíte, že mě moje máma taky tajně pozoruje při masturbaci? Je to tak vzrušující představa.

Janča (Po, 13. 9. 2021 - 11:09)

To je téma které je spíše tabu, ale nemálo matek vzrušuje onanie svých synů, touží vidět jakého jej má, zdali už má chloupky apod. A nemusí to být jen matky rozvedené. Já svého syna tajně pozoruji, trochu jsem si to upravila abych na něj viděla, ale aby on neměl o tom ani ponětí. Ten můj má 14 a sleduju ho prakticky od doby kdy s tím začal. Tedy od jeho 12cti let, kdy jsem změnila dispozici jeho části pokoje tak, abych vše viděla.

Syn (Po, 13. 9. 2021 - 11:09)

Myslíte tedy, že matka moc dobře ví, že ho mám dost malého. Že mne pozoruje když si ho mastím a viděla mě stříkat?

Návštěvník (Po, 13. 9. 2021 - 11:09)

Je to velice pravděpodobné. Matky o svých synech ví netušené. Jsou zvědavé a synové je vzrušují. Vždy si to zařídí tak aby se ti dostaly na kobylku.

Adriana (Po, 13. 9. 2021 - 10:09)

Syn si ho nejdříve dráždí, aby dosáhl erekce. Moc ráda mu k ní pomůžu tím, že chodím spoře oblečená. Miluji když se ta jeho obří kláda postaví. Je to tak vzrušující pozorovat ho jak si to dělá. Občas si oddaluje orgasmus i pár hodin. Často používá obě ruce. Mmmmm teču jen na ten jeho penis pomyslím. Vždy se tak nádherně vystříká. Moc ráda potom všechno jeho semeno slíži.

Marta (Po, 13. 9. 2021 - 10:09)

Ty mu olizuješ penis, nebo odkud lížeš semeno? No honí se pěkně, když to vydrží tak dlouho, tak to už musí být hodně semene, které vystříká, nebo vyteče. Dělá si to jen před tebou, nebo i sám v ústraní?

Adriana (Po, 13. 9. 2021 - 10:09)

Ano olizuji ho a vycucávám z jeho masivního penisu. Semene má opravdu velké množství a jak stříká. Mmmmm. Snažím se být pořád s ním abych o nic nepřišla.

Marta (Po, 13. 9. 2021 - 11:09)

No, to musí být syn šťastný že má takovou hodnou maminku. Masturbuješ taky před ním, nebo tím počkáš až jsi z dohledu? Nepomáháte si taky navzájem, jak to některé dělají? Pozor aby ho do tebe ve slabé chvilce vzrušení nezasunul, což se taky stává hodným maminkám.

Adriana (Po, 13. 9. 2021 - 11:09)

Myslím že už dlouho neodolám. Kdybys viděla ten jeho obrovský, tvrdý, krásný penis taky bys ho chtěla v sobě.

Návštěvník (Ne, 12. 9. 2021 - 21:09)

Vy holky se toho nebojíte co? Škoda že já nemám takovou mámu nebo neznám nějakou ženu, hrozně mě zajímá jaký to je někoho pozorovat při masturbaci

Adriana (Ne, 12. 9. 2021 - 20:09)

Chápu, že nevěříš. Ale to že ty jsi nebyl, neznamená, že někdo jiný nemůže být opravdu obdařený.

Návštěvník (Ne, 12. 9. 2021 - 20:09)

Ano,ale trochu s rozumem,to už ho má u kolen.

Reklama

Přidat komentář