Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Marta (Po, 13. 9. 2021 - 10:09)

Ty mu olizuješ penis, nebo odkud lížeš semeno? No honí se pěkně, když to vydrží tak dlouho, tak to už musí být hodně semene, které vystříká, nebo vyteče. Dělá si to jen před tebou, nebo i sám v ústraní?

Adriana (Po, 13. 9. 2021 - 10:09)

Ano olizuji ho a vycucávám z jeho masivního penisu. Semene má opravdu velké množství a jak stříká. Mmmmm. Snažím se být pořád s ním abych o nic nepřišla.

Marta (Po, 13. 9. 2021 - 11:09)

No, to musí být syn šťastný že má takovou hodnou maminku. Masturbuješ taky před ním, nebo tím počkáš až jsi z dohledu? Nepomáháte si taky navzájem, jak to některé dělají? Pozor aby ho do tebe ve slabé chvilce vzrušení nezasunul, což se taky stává hodným maminkám.

Adriana (Po, 13. 9. 2021 - 11:09)

Myslím že už dlouho neodolám. Kdybys viděla ten jeho obrovský, tvrdý, krásný penis taky bys ho chtěla v sobě.

Návštěvník (Ne, 12. 9. 2021 - 21:09)

Vy holky se toho nebojíte co? Škoda že já nemám takovou mámu nebo neznám nějakou ženu, hrozně mě zajímá jaký to je někoho pozorovat při masturbaci

Adriana (Ne, 12. 9. 2021 - 20:09)

Chápu, že nevěříš. Ale to že ty jsi nebyl, neznamená, že někdo jiný nemůže být opravdu obdařený.

Návštěvník (Ne, 12. 9. 2021 - 20:09)

Ano,ale trochu s rozumem,to už ho má u kolen.

Adriana (Ne, 12. 9. 2021 - 20:09)

Tak ho má když mu stojí. Je velký i normálně, ale rozhodně není u kolen. Syn je navíc na svůj věk vysoký.

Návštěvník (Ne, 12. 9. 2021 - 21:09)

To je jedno. Takový se těžko schová. Když leží, čumí mu z trenýrek spodem, kdaž stojí, ještě hůř. Jak to řešíte? Spodní prádlo, erekce na veřejnosti? Mám menšího a problémy jsou.

Adriana (Ne, 12. 9. 2021 - 21:09)

Nosí boxerky. Normálně mu zůstane v nich. S erekcí je to složité. Schovává ho pod pásek. Nosí dost mikiny aby si dal ruce do kapsy a zakryl to tak. Párkrát lidi koukali.

Návštěvník (Ne, 12. 9. 2021 - 21:09)

Já jsem musel nosit dlouhé bundy i v létě. Dnes už na to kašlu a lidi si zvykli. Občas mladší vytřeští oči, ale starší už se chovají tolerantně. Podívají se a jdou si po svých.

Adriana (Ne, 12. 9. 2021 - 21:09)

Jak to řešila máma?

Návštěvník (Ne, 12. 9. 2021 - 21:09)

Máma mi připoutávala bandáží ptáka ke stehnu a nosil jsem volné kalhoty. Do dlouhých bund mne nutila manželka, ale poutání ke stehnu bylo taky. Mám totiž časté a neočekávané erekce. Teď používám těsné slipy, Nosím penis na pravou stranu a když se postaví, tak žalud přečnívá do boku. Je to vidět, ale pro mne je to nejméně obtížné řešení. Jak říkám většina si zvykla.

Adriana (Ne, 12. 9. 2021 - 22:09)

No syn na tom je podobně. Erekce tolik ale nedostává. Dost často teda masturbuje tak nevím jestli to třeba nepomáhá.

Návštěvník (Ne, 12. 9. 2021 - 22:09)

Masturbace pomáhá relativně. Na pět minut změkne a pak opět ztopoří. Při tuplované výronu to bývalo lepší, ale třeba jen na půl hodiny. Tělo si dělá co chce a my mu neporučíme. Čím víc mi to manželka vyčítá, tím je to horší. Ten blbec se postaví kdy se mu zachce. Vůbec ho neovládám a manželka nechce šukat ani ob den, že prý je ze mne vyčerpaná. Tvůj syn je vlastně na tom lépe, když nemá moc časté erekce.

Adriana (Ne, 12. 9. 2021 - 22:09)

To ano. To co popisuješ zní jako opravdová přítěž.

Návštěvník (Ne, 12. 9. 2021 - 22:09)

Přítěží jsou hlavně lidi kolem. Nejdříve matka, pak manželka a tchýně. Děti a lidé kteří mne znají už si toho nevšímají. Manželka si myslí, že po mě vyjede každá, kterou potkám. Kolikrát si ani nevšimnou, nebo se kouknou a jdou si po svých. S mladýma holkama to škubne, ale už jsem pro ně moc starý. velký penis není asi to hlavní. Byl jsem s tím i udoktorky. Vysmála se mi. Co by prý v mém věku za to jiní dali. Buďte rád. Je to příznak dobrého zdraví. Vaše manželka má velké štěstí. Ani já ho nemám.

Adriana (Po, 13. 9. 2021 - 02:09)

Je pro mě těžké odolat. Když to největší vzrušení jaké jsem kdy měla přináší synův obří penis. Maminky máte to taky nějaká tak?

Beluna (Po, 13. 9. 2021 - 04:09)

Syn nemá žádný obří penis. Na svý leta ho má úplně normální, asi 13 či 14 cm. Vzrušuje mě jeho onanie. Jsem se synem sama a když máte denně na dosah spousty semene, tak to je něco. Syna tajně sleduju a vím o jeho intimnostech prakticky všechno. Čekám, až si ho dnes ráno zase začne mastit a vymastí si jej.

Marta (Po, 13. 9. 2021 - 05:09)

Tvůj syn ti dělá radost, protože je po všech stránkách normální. Když máš o jeho intimnostech takový přehled, napiš něco víc, třebas jakým způsobem masturbuje, kolikrát za den, jak dlouho to musí dělat než má ejakulaci, stříká, nebo jen teče, kde nacházíš jeho semeno, používáš sperma a jak? Vzruší tě tak, že musíš taky mastit pekáč? Děkujeme za odpovědi.

Reklama

Přidat komentář