Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Pá, 10. 9. 2021 - 20:09)

No tak ti tví budou hodně těžko shánět nevěsty. Ne každá jí má jako kobyla. Mé syny i sebe už jsem popsal. Jsou naštěstí normální a žijí spokojeným manželským životem, bez problémů s nadměrnými velikostmi.

Iveta (Pá, 10. 9. 2021 - 21:09)

Proto píšu na tuhle diskuzi,myslela jsem si že se tu řeší, velké penisy u dětí

Martina (Pá, 10. 9. 2021 - 23:09)

Přesně tak můj syn má 26 cm a jsem ráda že není sám , hlavně bych ho moc chtěla

Návštěvník (So, 11. 9. 2021 - 21:09)

Tak mu podrž ať ti ho tam vrazí !

Návštěvník (So, 11. 9. 2021 - 21:09)

To nemúže, protože by jí děloha nahradila mozek.

Návštěvník (So, 11. 9. 2021 - 22:09)

Když je čurák v kundě , tak je obvykle mozek v prdeli !

Návštěvník (Pá, 10. 9. 2021 - 23:09)

Tak to je určitě nedonošený.

Val (Pá, 10. 9. 2021 - 22:09)

Můžeš to dokázat?

Návštěvník (So, 11. 9. 2021 - 00:09)

Nemůže protože je to nesmysl

Iveta (Pá, 10. 9. 2021 - 19:09)

Mladší ho má o něco málo většího má 26cm dlouhý, starší má 23cm ale zase hodně tlustý a obrovský žalud .mají fakt pěkný klády

Návštěvník (So, 11. 9. 2021 - 09:09)

Iveto,ja myslím,že je mají určitě půl metru,že ses spletla,proč sem píšete takový sračky,ješte že mi chlapi víme,že to jsou nesmysly.

Kájina (Pá, 10. 9. 2021 - 09:09)

Syn měl čtrnáct let a když jsem ho někdy v poslední době přistihla nebo na chvilku viděla ve vaně, tak ho má asi 13 nebo o něco víc. Nedávno jsem ho přistihla přímo při tom, ale neviděl mě a řekla bych, že by ho mohl mít k těm 15 cm.

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 21:09)

Od oka půlmetrový ale sou to koně.

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 19:09)

Holky neblázněte. Najděte si pořádnýho chlapa a ty roupy vás přejdou.

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 17:09)

Vrať ho do maštale a napij se.Udělalo se ti z horka špatně.

Návštěva (Po, 6. 9. 2021 - 11:09)

Syn měl na jaře 14 a stejně ho má i v cm. Teda přibližně. Sleduju ho při tom už od doby, kdy s uspokojováním začal.

Eva (Po, 6. 9. 2021 - 09:09)

Mám ty samé zkušenosti se synem. Před výronem se začne pohybovat, cukat hlavou ze strany na stranu a pak je najednou klid a jenom to jeho tělíčko se prohne nahoru jak šíp. A to jsou ty první ejakulační stahy. A pak mu začne to dýchání. Jak vidět, každej ten onanující puberťák to má stejné. I ten orgasmus mají podobný.

Návštěva (Po, 6. 9. 2021 - 10:09)

Přesně to píšeš, můj syn se projevuje podobně. Začne být neklidný a jakmile se prohne tělem nahoru tak vím, že mu začlo jít ven semeno. A vzdychá, nebo se nadechne až po nějaké době. Tomu mýmu ale dost trvá, než se úplně uklidní. Ještě nějakou minutu potom rychleji dýchá. Mám to u něj vypozorovany už mockrát. Samozřejmě neví o tom.

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 12:09)

Býval jsem vždy po ejakulaci až čtvrt hodiny mimo. Maminka se bavila tím, že mi úmyslně dávala úkoly náročné na myšlení a šikovnost. Jednou si ve škole učitelka všimla, že jsem se udělal. Vyvolala mne a dala mi kuli za to, co bych v normálním stavu zvládl na jedna. Nemáme to mi kluci lehké. Velikost 17/5 (současná).

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 09:09)

Já se při silném orgasmu třesu a neubráním se výkřikům. Pak sříkám semeno do dálky. Nemáme to všichni stejné. Pochopitelně, když to potřebuji utajit, chovám se nenápadněji, ale na úkor vrcholné rozkoše.

Reklama

Přidat komentář