Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 12:09)

On je mentálně postižený a ještě má zakázáno masturbovat ? Pěkná šílenost . Ale je fakt že mentálové jsou většinou velice potentní .

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 08:09)

On je mentálně postižený a ještě má zakázáno masturbovat ? Pěkná šílenost . Ale je fakt že mentálové jsou většinou velice potentní .

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 08:09)

To ona je mentálně postižená

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 11:09)

Někdy je to dědičné .

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 11:09)

Někdy je to dědičné .

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 08:09)

Jsi jako rybář, taky přehání. Zapomněla jsi na desetinnou čárku, správně 4,3 cm.

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 23:09)

Již mi to nedalo a nahlásila jsem to na polícii.Polície si vás podle IP adresy vyhledá

přechod. (Po, 6. 9. 2021 - 16:09)

Otec alkoholik , matka prostitutka a tohle jsou ty následky!!!!!

přechod.. (Út, 29. 3. 2022 - 21:03)

Otec alkoholik , matka prostitutka a tohle jsou ty následky!!!!!

Návštěvník (Čt, 9. 9. 2021 - 16:09)

Otec alkoholik , matka prostitutka a tohle jsou ty následky!!!!!

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 17:03)

Někteří se neubrání a syn fiká matku , otec dceru a někde i bratr sestru .

Návštěvník (St, 23. 3. 2022 - 07:03)

Někteří se neubrání a syn fiká matku , otec dceru a někde i bratr sestru .

Mirka (Po, 6. 9. 2021 - 14:09)

Jednou o velikonocích přišel syn domů z pomlazky úplně opilý. Zeptala jsem se ho kde se tak zřídil začal na mě řvát ze už je mu 19 a že si bude dělat co bude chtít. Dala sem mu facku. Vrhl se na mě a začal ze me trhat šaty. Neměla jsem podprsenku ani kalhotky takže jsem byla hned nahá. Sedl mi na břicho a držel ruce. Křičela jsem a snažila se ho schodit. Za chvilku už jsem nemela sílu. Když jsem přestala křičet a cukat se tak me pustil. V stala jsem a chtěla odejít jak jsem udělala krok cítila jsem ze mi něco teče po stehně. Sáhla jsem si do rozkroku a byla jsem úplně mokrá. Všiml si toho a začal se smát. Vstal a strčil mi ruku mezi nohy . Koukam ze tady má někdo pěkně nadrzenou kundu. Stydela jsem se ale neucukla jsem. Mel pravdu , teklo to ze me proudem. Povalil me na gauč vzal do ruky pomlazku a praštil s ní do stolu. Dělej hoň si píču nebo te tou pomlazkou serezu ! Nevím jestli to bylo strachy nebo vrusenim ale poslechla jsem. Stál nademnou nadával mi rechtal se a já se před ním udělala. Pak jsem začala brecet a utekla.

David (So, 2. 10. 2021 - 19:10)

Jak to pokračuje? Od velikonoc je to doba.

David (Ne, 19. 9. 2021 - 14:09)

Hezky napsaný.

Erika (St, 8. 9. 2021 - 02:09)

Co se to zde vyskytlo za hrůzy?

Dana (Út, 7. 9. 2021 - 09:09)

Mne se opilý syn také pokusil znásilnit. Vzbudila jsem se, když mne uprostřed noci odkrýval, Byl úplně nahý a honil si ptáka. Říkal, že mne musí vomrdat. Raději jsem ho vyhonila a hned dvakrát za sebou. Pak sebou bacil a chrápal na podlaze. Ráno se mi omlouval, ale chtěl abych ho honila zas. Řekla jsem mu že to umí sám dost dobře, at raději zapomene.

David (Čt, 9. 9. 2021 - 16:09)

To jsi hodná maminka, žes ho aspoň vyhonila.

Eva (Po, 6. 9. 2021 - 15:09)

Drsný. Když jsem si to přečetla, udělala jsem se taky. Opilci bývají nebezpeční. Jednou jsem šla tátovi do hospdy pro pivo. Bylo mi šestnáct let, a na svůj věk jsem byla pěkně vyspělá. Když jsem se vracela, vyšli za mnou tři, zatáhli mne do křoví a všichni se na mě vystřídali. Doma jsem byla bita, že jsem přišla pozdě a pivo zteplalo. Měla jsi alespoň, před synem, pořádný orgasmus?

Aleš (Út, 7. 9. 2021 - 02:09)

Doufám že jsi je udala na Policii, to bylo znásilnění

Reklama

Přidat komentář