Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Věra (Po, 6. 9. 2021 - 10:09)

Štíhlé malé by byly asi fajn ale neumí se moc seznamovat a není žádný krasavec. Co já vim tak zatím jediný sex měl na chatě u kamaráda.

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 10:09)

Zkuste seznamku. Může to být i rozvedená, vdova, samoživitelka. Nadržených žen běhá po světě hodně. Měl jsem takovou maličkou. Vešel se mi do ní akorát žalud. Ona si užívala a já měl skoro celý penis venku. Některé ženy mají pochvy malé, právě pro tak malé penisy. Nic není ztraceno. Hleddejte.

Gabriela (So, 4. 9. 2021 - 14:09)

Synovi táhne na 15, narozky bude mít v prosinci a má ho asi stejně tolik cm. Už teda pěknýho macka. I když měl 13let, tak se šlo na co podívat. Tenkrát jsem jej viděla o něco víc, hlavně v koupelně, teď si dává víc pozor, ale taky se mi podaří, kupř. při načapání, spatřit jakého jej má. A hlavně ho má na to honění.

Ilona (Po, 6. 9. 2021 - 01:09)

Jak ho má velkého tvůj syn už jsi s ním měla sex?

Gabriela (Po, 6. 9. 2021 - 05:09)

Napnutýho ho má k těm 15 cm. Sex s ním nemám a ani mít nebudu. Věnuje se jenom té své onanii a nechám ho při tom. Je v tom úplný mistr, jak si dokáže dělat dobře.

Návštěva (Po, 6. 9. 2021 - 06:09)

To je slušně vybaven v necelých 15 letech. A jak často si to dělá? Mému synovi to kupř. ráno jednou nestačí. Teda když musí vstávat do školy tak jo, vím že je to u něj taková rychlovka. Ale jinak si se sebou už dokáže taky pěkně pohrát.

Návštěvník (St, 1. 9. 2021 - 19:09)

Co se tady kurva děje

Návštěvník (St, 1. 9. 2021 - 14:09)

Takže žádná nemá zájem zaučit zajíčka, po případně pravidelný sex?

navstevnik (St, 1. 9. 2021 - 14:09)

Tady jsi na špatné adrese a už to sem nepiš. Na to máš Profit a další seznamky.

Martina (St, 1. 9. 2021 - 08:09)

Ahoj, kamarádka se mi svěřila že její syn má opravdu velký penis 26cm . nevěřia jsem jí to dokud jsem ho neviděla v plavkách měl tam vážně obrovskou bouli je mi líto mého syna který má tak polovičního

Ilona (So, 4. 9. 2021 - 13:09)

Věřím ti že syn tvé kamarádky má tak velkého.ten můj má 27cm a i hodně širokého je to krásný pohled , je pravda že na něj také všichni koukají když má plavky ,nebo když se svlíkne ale to zavideji,

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 13:09)

A myslíš si , že je co závidět ? Byla už jsem protažena kdekým a kdečím a mohu ti říct že když se samec s tak dlouhým rozvášní tak jde na doraz a je to na perforaci dělohy . Naučila jsem se nosit v kabelce kromě prezervativu i restriktor . Silně obézní ženy s tím zřejmě problém nemají protože restrikci zajistí jejich špekové polštáře .

Návštěvník (St, 1. 9. 2021 - 08:09)

Tak poraď kamarádce,ať jde k zápisu do knihy rekordů pro ČR,že to někoho baví sem pořád dokola psát ty píčoviny.

Host (St, 1. 9. 2021 - 08:09)

Buď ráda, že má tvůj syn průměráka. Dostane se do každé a když bude šikovný, tak také většinu uspokojí. Synci s velkými penisy těžko shánějí odpovídající partnerky. Pro většinu jsou bolaví.

Soňa (Út, 31. 8. 2021 - 14:08)

Příspěvky ve 12:34 hod. jsem nepsala. Opět nějaký ubožák. Říkám si, co ty lidi tady k tomuto vede. Proč odpovídají mým jménem? Nejsou schopni sami napsat něco smysluplného?

Host (Út, 31. 8. 2021 - 14:08)

Srávně jsi se ozvala. To se nedělá. Přesto to sdělení bylo moudré.

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 11:08)

nějaká single žena/máma která by chtěla zkusit mladého zajíčka?

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 11:08)

Nechat se obskočit ? Od jak mladého zajíčka ?

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 14:08)

15 let

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 16:08)

Je to odvaz ale některé podrží i mladším hošanům .

Reklama

Přidat komentář