Reklama

Svádění synem

Val (Po, 20. 9. 2021 - 09:09)

Naši 14 12, včera jsem je načapala jak honí spolu na jedné posteli, nevím jestli to nebyl i jejich záměr, být načapani. Nijak to neskryli

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 09:09)

Ale. Copak ti miláčkové provádějí?

Janča (So, 18. 9. 2021 - 09:09)

Moji synové se mě pokoušeli také svádět, schválně za mnou přišli nazí do pokoje jako by se nic nedělo ,jen mi řekli že je jim obrovské vedro . když jsem uviděla ty jejich macky ,neodolala jsem ,kdo by odolal dvou obřím curakum oba okolo 30cm .byl to nejlepší sex v mém životě

Návštěvník (So, 18. 9. 2021 - 17:09)

Proč píšeš v ženském rodě, když si muž?

Návštěvník (So, 18. 9. 2021 - 19:09)

Takovou koninu může napsat i nadržená ženská. Proč by se muž s malým takto degradoval?

Návštěvník (So, 18. 9. 2021 - 10:09)

Co se vám narodilo? Zase hřebci?

Kamila (Čt, 16. 9. 2021 - 21:09)

I já mám syna se kterým žiji sama a když byl v 15 nácti také zvědavý a taky šel najednou přede mnou z koupelny nahý, tak já to udělala taky, vyšla jsem z koupelny nahá a on se nestačil divit. Tak jsem mu řekla, aby se podíval jak ženská vypadá a myslím si že mu to dalo víc než nějaké kázání a psychologové. Od té doby se chová normálně a normálně se o všem bavíme jako dospělí lidé. Maminky pokud máte odvahu zkuste to taky, já jsem se taky musela přemlouvat, ale mělo to u más účinek.

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 06:09)

Synovi je dvacet roků a pořád nemá žádnou přítelkyni. Gay není to jsem si jistá, občas používá ke svému uspokojení i mé spodní prádlo. Někdy na to musím dost myslet a nemohu o sobě říci že by mne takové myšlenky ale pouze jen v rámci mé fantazie nedokázali také hezky vzrušit a přimět mě k uspokojivé masturbaci. Papa Danča.

Syn (Čt, 2. 9. 2021 - 12:09)

To ja normalne to rekl mamce sice prez skype ale to nevadi ne,byle chvilku vykulena ze co jsem ji to vlastne rekl a ja naklonil mobil na stojici pero a zacal pred ni honit,vazne se divala a cekala co bude a kdyz jsem vystrikl tak rekla no pekne,mel jsi kulky pekne plne a mas pero po tatovy,stejny tvar a velikost,pena vybavicka a kdyz jsem ji poprosil at nakluni telefon na picku tak se zasmala a naklonila,mela bile kalhtky a peknou mokrou carku na nich,byla hodne vzrusena ale neodtahla je,skoda.

Návštěvník (St, 1. 9. 2021 - 11:09)

Ukázat mamince péro není nic uchylného normální matka chápe co tím naznačuje

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 15:08)

Ukážeš mu toho alespoň kozy a pičku?

znalec (So, 26. 2. 2022 - 13:02)

Jak jsi nemocná i se synem. Když ti to dělá dobře tak s pánembohem užívej , při této praktice neotěhotníš .

Návštěvník (Ne, 29. 8. 2021 - 10:08)

Jak jsi nemocná i se synem. Když ti to dělá dobře tak s pánembohem užívej , při této praktice neotěhotníš .

Návštěvník (So, 28. 8. 2021 - 15:08)

Nas*at a rozmazat...

Katka (So, 28. 8. 2021 - 15:08)

Můj syn je bohužel také postižený, bohužel co nemá v hlavě má tam dole , pořád přede mnou chodí nahatý , příroda mu nadělila curaka až ke kolenům má ho skoro jako kůň

Nevlastnímatka (Pá, 3. 3. 2023 - 02:03)

Je vidět ze té láká až moc

M (Pá, 27. 8. 2021 - 09:08)

Maminky o lásce, milování, sexu, a milostných vztazích vědí určitě své, ale co takový pořád nadržený a nezkušený a stále po ženském těle toužící pobertové mají asi dělat. Než je nějaká žena nebo dívka připustí tak si mohou jen maximálně honit péra a představovat si a snít o opravdovém sexu s ženským tělem . Tak se prosím milé maminky na na takové kluky nezlobte a nezlobte se ani na to že vás občas ti kluci šmírují a nakukují vám pod ty vaše sukýnky a šatičky.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 11:08)

Práskni ho mokrou hadrou přes koule!!!

Návštěvník (St, 18. 8. 2021 - 10:08)

Musel jsi prožít podivné dětství a dospívání, možná kdyby tvá matka na tebe tak netlačila, netahala tě po sexuologických poradnách a nenutila tě ke společné masturbaci, tak by jste časem spolu měli normální pohlavní styk a hezký milostný vztah.

Návštěvník (St, 18. 8. 2021 - 10:08)

Já jsem toho nelitoval. Nahradila jí jiná lepší a hlavně hodná žena. Sexu s ní jsem si užil do sytosti. Byla vždy připravena mne přijmout. Navíc byla po přechodu a máma byla ještě dlouho plodná. Jěště že se tak stalo. Na milostný vztah s mámou kašlu. Nebyl by hezký. Brzy se rozvedla a náhodní partneři jí rychle opouštěli. Věděli proč.

Reklama

Přidat komentář