Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 11:08)

Rozmysli si takové nabídky ! Je to chvilka , ale je to navždycky . A pokud si s tebou někdo pohraje a udělá ti to naživo , tak si opravdu pěkně užiješ .

Klátič (Út, 31. 8. 2021 - 13:08)

Ja bych to takovým jelimanům klidně povolil. Když někdo touží být eunuch, jeho blbost. Aspoň mu bude někdo šukat starou, když ho bude mít jen na čůrání. Výpomoc se vždy najde. Může jim u toho nosit pití :-D

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 16:08)

Kdo chce kam , pomozme mu tam ! Pokud má pěknou a žádoucí manželku , tak jí rád někdo obslouží .

Táňa (Pá, 13. 8. 2021 - 07:08)

Ozve se mi prosím skutečná žena, která by mě nechala vykastrovat či doprovodila na tenro zákrok?
[email protected]

DDD (Po, 9. 8. 2021 - 18:08)

Už vás tu nechám na pokoji, můžete si zase snít své vlhké sny bez kulek. Definitivně to tady opouštím.
:-DDD

Veronika (Po, 9. 8. 2021 - 07:08)

Tak co, nechce se někdo přidat a začít sloužit Růžovému Slonovi? Je to opravdu skvělý pán. Nikdy bych nevěřila, že ze mě bude tak poslušná subinka. :-DDD

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 10:08)

Jsi zdrogovaná , nebo po operaci mozku ?

Veronika (Po, 9. 8. 2021 - 17:08)

Jsem pouze šťastná, že sloužím Růžovému Slonovi a že jsem díky němu prozřela. Chceš se také přidat? :-DDD

Don Alfonzo (Ne, 8. 8. 2021 - 12:08)

Veronika měla pravdu, sloužit Růžovému Slonovi je úžasné. Už mě naučila lízat jeho zapařené kulky a dělat radostí loužičky, když pán přijde domů. Nechce se k nám někdo přidat? Růžový Slon je úžasný pán :-DDDD

Veronika (So, 7. 8. 2021 - 09:08)

Dnes jsem se nechala hospitalizovat na psychiatrii. Ty bludy, které jsem zde psala, byly hodně přes čáru. Neštěstí mě můj nový pán Růžový Slon nasměroval správným směrem. Hned, jak mi bude líp, budu mu zas věrně sloužit a lízat mu kulky. Už se nemohu dočkat.

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 22:08)

Tak si to užij , dobrou chuť .

Veronika (Ne, 8. 8. 2021 - 00:08)

Moc ti děkuji. Užívám si to opravdu plnými doušky :-DDD

Veronika (Čt, 5. 8. 2021 - 22:08)

Dnes jsem poslusne slouzila svemu panovi. Ruzovy Slon me uzasne zkrotil, kdyz prijde domu, olizu mu hned spocene kulky, radosti udelam louzicku a jdu si zas lehnout. Obcas mu ji pekne nastavim, abych ho uspokojila. Ja mam pak velkou radost. Jsem moc rada, ze se ze me stala poslusna cubicka.

Veronika (Pá, 6. 8. 2021 - 17:08)

Ty zvláštní články psané pod Nickem "Veronika", musím se smát ☺☺☺ I člověk s hodně malým IQ by už podle stylu psaní poznal, že to psal nějaký ubožák se mdlým rozumem ☺☺☺ Ale zasmála jsem se tomu, to musím ocenit ☺☺☺ Asi budete panic, že máte takové představy? Onanujete u toho? Asi ano, s takovým ubožákem by žádná žena nechtěla nic mít, takže Vám asi nic jiného nezbývá ☺☺☺☺☺

Veronika (Pá, 6. 8. 2021 - 23:08)

Dnes jsem poslusne slouzila svemu panovi. Ruzovy Slon me uzasne zkrotil, kdyz prijde domu, olizu mu hned spocene kulky, radosti udelam louzicku a jdu si zas lehnout. Obcas mu ji pekne nastavim, abych ho uspokojila. Ja mam pak velkou radost. Jsem taky moc rada, ze se ze me stala poslušná cubicka. Sice tady, píšu své bludy, ale život poslušně cubicky, která lize kulky svého pana mi opravdu vyhovuje. Jsem fakt šťastná a jen díky psychofarmakum zvládám svůj psychicky narušený život. Aspoň vidíte, co dokážou vynechane léky. Ach jo, polespim se.

Karel (Čt, 5. 8. 2021 - 21:08)

Veronika ma urcite pravdu.Kdyby to bylo u nas legalni davno bych se nechal vykastrovat.Mam penis 4cm a v erekci 9cm.Je mi 36let a jsem panic.Cely zivot jenom onanuju a je to k nicemu.Po kastraci bych mel klid.Zadna zena me nechce a je to frustrující.Kdybych mel odstraněna varlata po zenach byh netouzil a byl bych stastny.

Návštěvník (Čt, 5. 8. 2021 - 23:08)

To já mám sice penis 15 cm ale od té návštěvy Chorvatska před dvěma lety jsem se tam opil a nahý na pokoji usnul něco mě štíplo do pytlíku . Celý mi otekl a manželka říkala že to budeme chladit a že to splaskne a bude to dobrý . Ono to za týden splasklo ale od té doby se mi hrozně zmenšily kulky už jsou to jen takové třešničky a už mám nějak řídké semeno . Ani to moc nestojí a nestříká . Když u nás byl manželky kolega ani jsem neodporoval když mi řekla abych šel spát do pokoje pro hosty .

Návštěvník (Pá, 6. 8. 2021 - 17:08)

To si musel někdo s tvými kulkami šeredně pohrát . Protože zánět šourku od píchnutí hmyzem by jistě způsobil delší přehřátí varlat a možnou neplodnost . Ne však takovou atrofii varlat , to vypadá na aplikaci nějakého přípravku injekčně .

Ano Verunko, (Pá, 6. 8. 2021 - 23:08)

jsi psychicky nemocna. My to víme a máme s tebou slitování. Nasad opět léky a uleví se ti.

Návštěvník (Čt, 5. 8. 2021 - 23:08)

Manželka našla opravdu dobré řešení , kolega také rád . Ale co , pokud ti to nefunguje a chceš aby s tebou zůstala tak prostě budeš cuckoldem . Je nás víc .

Reklama

Přidat komentář