Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

bára (Po, 30. 8. 2021 - 15:08)

Holky,možná jsem blbá , ale zajímalo by mne , jak to máte vy. Syn má13 a zvykli jsme si , že ho koupu , normálne i pipíka , stáhnu mu předkožku a on nic , nikdy se mu nepostavil a tady pořád čtu , že klukům stojí pořád . Přes ty horka spával vedle mne jen v triku, ráno jsem si všimla, že mu stojí , ale jinak nic . Bojím se , že bude jinak orientovanej . Je to normální ?

Host (Po, 30. 8. 2021 - 19:08)

Normálním klukům se staví v tomto věku, bez ohledu na orientaci. Je to na lékařské vyšetřeni.

bára (Po, 30. 8. 2021 - 19:08)

Mám s ním zajít k lékaŕce ? Co jí mám říct ? Že se bojím že je gay? Nevím , co dĕlat.

Val (Po, 30. 8. 2021 - 20:08)

Ve 13:,,to nezjistí, už mu začala puberta,? S kdyby byl gay co bys dělala? Nic...

bára (Po, 30. 8. 2021 - 20:08)

Pubertu už má , ráno mu stojí a má poluce , ale přede mnou se mu nepostaví i když mu ho myju.

Val (Po, 30. 8. 2021 - 21:08)

Možná je tak vyhověny že se mu nepostaví při mytí

Soňa (Po, 30. 8. 2021 - 15:08)

Ráda se na dospívajícího syna podívám. Většinou taky při koupání. Dříve jsem ho často načapala, ale teď si dává při honění pozor a už to není tak jednoduché. Ale taky se mi to sem tam podaří. Jak tady píše preddiskutující, i syn ho má asi do těch 15. Vždycky připravenej na honění.

Ondřej (Po, 30. 8. 2021 - 15:08)

Jak je synátor starý?

Soňa (Po, 30. 8. 2021 - 15:08)

Necelých 15. Není snad většího onana jako je on.

Ondřej (Út, 31. 8. 2021 - 07:08)

Soňo, mohu ještě jednu otázku k tomu tématu??

Soňa (Út, 31. 8. 2021 - 07:08)

Jo, můžeš.

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 08:08)

Když synátor masturbuje, tak vždy s orgasmem a ejakulací až do úplného vyvrcholení nebo ne??

Soňa (Út, 31. 8. 2021 - 12:08)

Určitě vždycky má orgasmus a vyteče. Poznám to podle skvrn na prádle nebo látkových kapesníkách kam se utírá. Stačí jeden den a je tam toho plno. Teď o víkendu jsem napočítala že měl asi 10 výronů. Onanie je teď jeho život.

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 12:08)

Deset výronů to už je výkon. To bude pořádný samec. Já jsem se jako kluk pohyboval mezi pěti až deseti. Jednou jsem se pochlubil a došlo k zázce. To už nám bylo patnáct a rodiče nás pustili na celodenní výlet. Tři kluci a dvě holky. Zalezli jsme do nejbližší stodoly a celý den jsme soutěžili, kdo to dá víckrát. Kluci přehnali začátek, moc spěchali a tak jsem vyhrál s patnácti výrony, ale hodně mi pomáhaly holky nejen že také honily, ale také jsme dost mrdali. Kvůli holkám se to doplnilo do pravidel soutěže. K večeru jsme se dopotáceli domů hodně unavení, ale vrcholně uspokojení.

Soňa (St, 1. 9. 2021 - 09:09)

Abych to upřesnila, zhruba 10 ejakulací měl za dva dny a večer předtím. Jak šlo alespoň poznat podle skvrn. Takže je to asi běžné. Sestra má podobně starého syna a když se bavíme, tak ten její je na tom podobně. Taky by jenom honil.

Host (St, 1. 9. 2021 - 09:09)

Taky dobré. Jednou z něj bude pěkná ozdoba dámských ložnic.

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 09:08)

Samozřejmě, že každá masturbace má skončit prudkým orgasmem a výronem, ale někdy se mi povede to ustát, včas zabrzdit, uroním jen pár kapek a po zklidnění pokračuji. Tím si rozkoš hodně prodloužím. Je to jen o sebeovládání.

Ondřej (Út, 31. 8. 2021 - 09:08)

To psal Soni syn?

Soňa (Út, 31. 8. 2021 - 12:08)

Syn sem zcela určitě nepsal. Ani vůbec jistě neví o nějaké doktorce.cz. On má s kámošema úplně jiné sítě na kterých komunikují a přispívají. Pro ně, kdo má nad pětadvacet, tak už je starej. Když vidím jak se baví na sítích s vrstevníky, tak prakticky ničemu nerozumím. Ale doma je to pořád takovej malej chlapeček. Sice s velkým ocasem, ale pořád ještě dítě.

Ondřej (Út, 31. 8. 2021 - 12:08)

Řekněme si jedno, velký ocas je pro chlapa občas výhoda, nebo se snad mýlím?

Reklama

Přidat komentář