Reklama

Cuckold

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 11:10)

Cuckold nevykonává soulož vůbec , vzrušuje jej to , že bull souloží s jeho ženou a jemu je soulož odpírána ! V tomto případě je bull tvůj otec . Takže jsi připustil svojí ženu svým otcem a potom jsi to neunesl ! A uskutečnil jsi nevěru vykonáním soulože na tchýni . Takže je to pouze o nevěře a sexu v rodině !

Návštěvník (Ne, 7. 11. 2021 - 18:11)

Jen tak někdo neunese když vidí cizí mrdku v kundě svý ženy !

Návštěvník (Út, 9. 11. 2021 - 20:11)

Někdo se může zbláznit když to uvidí .

Návštěvník (Ne, 24. 10. 2021 - 09:10)

Jako cuckold by ses pri tom honit nesmel

Návštěvník (Ne, 24. 10. 2021 - 10:10)

Tak jo. Už to neudělám. Stejně manželka seká dobrotu a pořád mi vyznává lásku.

Submarin (St, 20. 10. 2021 - 13:10)

Dnes jdeme s mou pani za bullem...poprve.

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 13:10)

Hodně štěstí , ať se jí to líbí .

Submarin (So, 23. 10. 2021 - 15:10)

Libilo se ji to...takto vzrusenou jsem ji jeste nevidel...

Jan (Pá, 15. 10. 2021 - 10:10)

Lizani pani po styku s milencem je pro me odmena. Vetsinou hned pote to dostanu zapit moci od obou z nich.

Karel (Pá, 15. 10. 2021 - 17:10)

To mas super Zavidim.Piss dostavam jen od manzelky obcas rano po probuzeni kdyz jde do sprchy.Ted u sexu manzelky z milencem nejsem,ale kdyz mela byvaleho tak to bylo taky super.Pro me nejvic ponizujici ,ale zaroven nejvic vzrusujici bylo kdyz sedel obleceny na sedacce a manzelku mel na kline a ja se musel svliknout do naha a prosit je abych si mohl ulevit.Kdyz mi to oba se smichem dovolily tak me manzelka odemkla a jak jsem chtel zacit honit tak me manzelka zarazila ze jsem pes a ti taky nehoni a nastavila mi nohu a ukazala prstem.Ja jsem sukal jeji lytko a pavel rekl ze jsem ten nejvetsi kanec a manzelka malem praskla od smichu.Behem minuty jsem strikal a vse musel jazykem uklidit.To bylo asi to nejvic ponizujici co jsem zazil.Ty jejich pohledy jak jsem se trel o jeji nohu nato nikdy nezapomenu.

Návštěvník (Po, 18. 10. 2021 - 14:10)

A co bys chtěl , v takovém vztahu jsi přece na úrovni psa , jsi cuckold !

Návštěvník (Pá, 15. 10. 2021 - 18:10)

Jen poznámka. Pes se honí a vyhoní až do ejakulace jazykem.

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 12:08)

Nevím jestli je to pravý cuckold, ale souložím s macechou a táta se stará o to, abychom měli komfort. Vaří, peče, pere, uklízí, stará se o to abycho měli všechno k úplné spokojenosti. Často se pojímáme i před ním. Ona má hlasité a bouřlivé orgasmy a on se tváří, že mu to nevadí.

Návštěvník (Po, 4. 10. 2021 - 23:10)

Takže taťkovi parohy sluší a pěkně si to užívá .

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 12:08)

Samozřejmě , že to pravý cuckold je . Vykonáváš soulož na ženě jiného muže a on to souhlasně trpí . To , že je to v rodině na skutečnosti nic nemění , právě naopak . Že mu to nevadí ? Jeho to uspokojuje .

Renda (Po, 30. 8. 2021 - 20:08)

Teda tady je ale paroháčů....kam to směřujeme jako společnost? Toliko beta samců...ještě zástěru a dělat manželce a příteli služku s análním kolíkem v zadku!

Karel (Út, 5. 10. 2021 - 13:10)

To bylo u nas normalni ze jsem nahy klecel pred manzelkou a milencem,libal jim nohy a v zadku jsem mel kolik.Nebi mi manzelka dala vyprask pred milencem vařechou a pak mi ji vrazila do zadku a vsichni jsme byli spokojeni.Manzelka je silne dominantni a ja uz snad od 18 cuckold .Kdyz jsem mel prvni vztah tak jsem se dozvedel ze mi přítelkyně zahyba a ja zjistil ze mi to nevadí ba naopak vzrusuje.Bal jsem se ji to rict ale stejne mi pak dala kopacky.Ale po letech jsem nasel tu pravou.Ted to je naprd protoze z pavlem to byl dom.bull se rozesla a ted ma milence ktery me u toho nechce.Doufam ze si brzo najde poradneho bulla,ale zatim o tom nechce slyset protoze je do neho zamilovana a ja mam pry smolika.Musi mi stacit kdyz me ponizuje jen ona v soukromí

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 13:10)

Tak to máš blbý, když tě u toho nechtějí. Za mlada jsem vypomáhal starším manželským párům, kde ona byla nadržená a on už nemohl. Většinou nás při souloži manžel pozoroval a hrál si se svým zvadlým camprdlíkem. Mě nikdy nevadili, spíš naopak. V jednom případě se staříkovi na chvilku postavil a pak jsem mu ochotně manželku přepustil, když chtěla pokračování, tak jsem pokračoval zase já. Bylo to bez ponižování, v naprosto přátelské atmosfěře. Ti muži své ženy tolik milovali, že jim rozkoše s mladým skokanem dopřáli. Když manželce poklesla po přechodu sexuální apetence a zjistila že stále onanuji, sama mi navrhla abych si našel mladší milenku. I to byl projev lásky.

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 11:08)

No , divila by ses . Znám několik takových vztahů a jsou spokojeni .

Rudolf (Po, 26. 7. 2021 - 07:07)

Sehnat pro ni milence je celkem snadné. Spíš mi jde o to, jak jí to říct, aby pochopila, že opravdu může.

Reklama

Přidat komentář