Reklama

Výprask vařečkou

Luboš Zelenka (Čt, 9. 9. 2021 - 18:09)

Roku to je kolik? Luky.?ZA CO JSI DOSTAL?

Luboš Zelenka (Pá, 10. 9. 2021 - 18:09)

Kolik to je 14 let?

Lukis (So, 11. 9. 2021 - 07:09)

Je mi 13 a stryc si mi podal,za to že jsem mu sebral něco z jeho učtu a zapíral jsem.Potreboval jsem dohrát hru a z kapesného mi už nic nezbylo.Kdyz poznal že lžu,musel jsem si stáhnout kraťasy.A strýc mi začal vyplácet přes koleno.Když poznal že to semnou nic nedělá.Tak jsem si musel sundat i trenky.Pak mě znovu ohnul přes koleno a dostal jsem na holý zadek.A to už mi fakt bolelo a štípalo.Ječel jsem jak debil,ale Strýc ještě přidal na síle a dostal jsem asi 50 ran,abych si to pamatoval.

Jan Novák (St, 8. 9. 2021 - 17:09)

Mě je 14 let. Včera jsem ve škole dostal 5 z testu. A rozbil doma okno. Tátovi došli nervy a dostal jsem na holou 150 ran vařečkou a 200 rákosku.

Tomáš (Ne, 5. 9. 2021 - 07:09)

Napiš mi na. [email protected]

Návštěvník (Pá, 3. 9. 2021 - 04:09)

Běžte se léčit vy úchylná hovada

Návštěvník (Čt, 2. 9. 2021 - 08:09)

Běžte se léčit kurva

Návštěvník (Čt, 2. 9. 2021 - 08:09)

Proboha, co všechno ještě lidi nebude vzrušovat!! Něco tak blbnýho jsem už dlouho neslyšel ani neuslyším.

Návštěvník (Čt, 2. 9. 2021 - 08:09)

Proboha, co všechno ještě lidi nebude vzrušovat!! Něco tak blbnýho jsem už dlouho neslyšel ani neuslyším.

Pavla (Čt, 2. 9. 2021 - 07:09)

Ahoj, pokevá nějaká co doma dostává? nebo někdo kdo doma přísně vychovává a trestá holky? Poradí?

Default User Image

[email protected]

Má drahá, zdravím tě z mcmahonbrownre, jak se máš? Prosím, rád bych, abyste mě kontaktovali na můj e-mail ([email protected]) Mám zájem tě poznat víc, také ti musím odhalit něco velmi důležitého, je to znamení v mé mysli, ale zjistil jsem, že je to tvrdě se zde vyjadřuji, tak mě prosím kontaktujte s mým e-mailem, abych vám mohl poslat své obrázky a říct vám o mně více. Děkuji mé e-mailové ID ([email protected])

Petr (Pá, 27. 8. 2021 - 21:08)

Varecka je nevhodny vypraskovy nastroj protoze ma tvar, ktery znemoznuje, aby dopadla na obe pulky stejnomerne. Vhodnejsi je napr. dlouhe pravitko, rany kterym boli obe pulky stejne a obe maji po vyprasku stejnou barvu, rudou, az fialovou, podle poctu ran.

Tomáš (Pá, 27. 8. 2021 - 18:08)

čus Markéto.Pokecáš?

Cstay (Pá, 27. 8. 2021 - 00:08)

Kdybyste některé chtěly pokecat o Vašich zkušenostech, třeba Vierka, budu rád :) anonymně, nezávazně.. [email protected]

Markéta (Čt, 26. 8. 2021 - 23:08)

Zdravím, děcka dnes přijeli domů od babičky a hned dostali výprask každý musel s holým zadkem na postel a vařečkou dostali až jim zadky úplně zrudli. Potom se hned omlouvali a přísahali že už budou hodný, ještě jsem postrašila větou že pokud budou zlobit dostanou znova a ostatní sourozenci u toho budou, protože dnes jsem si je postupně volala do pokoje. Díky moc za rady, M.☺️

Honza B. (Pá, 27. 8. 2021 - 06:08)

Markéto, zdravím Vás. Mě by zajímalo pár podrobností. Jestli si děti před výpraskem stáhly spoďáry jen pod zadek, nebo šly úplně dolů? Při bití tedy ležely na břiše, na posteli. Byly vyzutí, když ležely na posteli? A byly úplně bosky, nebo měl někdo z nich ponožky, když dostávaly na posteli přes zadek? Křičely, plakaly, případně kopaly nohama? Kolik dostaly ran?

Markéta (Pá, 27. 8. 2021 - 18:08)

ahoj, spoďáry měli úplně sundaný, byli úplně bosky jen aneta měla ponožky, všichni hrozně řvali a dostali přibližně 50 ran. Díky za otázku, M.

Olina (Čt, 26. 8. 2021 - 21:08)

Já trestám zlobivého synka, jemu dvanáct, sice jednou vařečkou, ale taky do různých částí těla. Když je drzý, nebo sprostý, dostane vařečkou jednu přes pusu. Nejvíc dostává přes ruce, je to rychlé, nastaví dlaně a už je bit. Někdy se musí kvůli bití vyzout a dostane bos na chodidla. Klečí při tom na židli, nebo na křesle. A když zlobí hodně, tak dostane klasický sekec vařečkou na holý zadek. Ve svém pokoji se musí svléknout, i vyzout, nechám mu jen tričko, pak si lehne na břicho na postel a je bit na ten jeho holý zadek. Vařečka pleská o holou kůži, zadek rudne, kluk řve, třesou se mu ramena, jak vzlyká, brečí do polštářku kam zaboří obličej, ten je pak úplně mokrý.

Renata (St, 1. 9. 2021 - 08:09)

Syna trestam Od mala teď je mu 13 let a používám liskovy prut mám i rakosku chtěla bych si pořídit plastovou rakosku ta prý nemá chybu

Default User Image
Radek (Pá, 8. 12. 2023 - 22:12)

Pení Renato mě by jste mohli taky potrestat ba holý zadek vařečkou abych věděl jakto bolí já nikdy v životě na holý zadek nedostal

Reklama

Přidat komentář