Reklama

Výprask vařečkou

Jitka (Ne, 5. 9. 2021 - 11:09)

Nezájem! Neumíš ani pozdravit! To nemám ráda.

tomáš (Ne, 5. 9. 2021 - 13:09)

Ahoj Jitko.Já nevěděl,že seš tak zásadová..

Tomáš (Ne, 5. 9. 2021 - 07:09)

Co se Jano domluvit na reálným výprasku?

Jana (So, 4. 9. 2021 - 19:09)

Tak jinak než na holou to nemá cenu.

Renata (So, 4. 9. 2021 - 22:09)

To je pravda jedine na holou

Ema Maleckova (So, 4. 9. 2021 - 12:09)

Ja dostavam denne rakoskou 15 minut a prezivam to i kdyz to boli tak hrozne

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 15:09)

Ještě nedávno jsi tvrdila, že dostáváš tak dvakrát měsíčně, častěji jen výjimečně, a teď najednou dostáváš denně a 15 minut? Zasloužila bys dostat doopravdy za lhaní.

Ema Malečková (St, 8. 9. 2021 - 17:09)

No, rodiče a bratr mě teď bijou mnohem více.

Renata (Pá, 3. 9. 2021 - 22:09)

Milá Jitko rakosku znám dokonale a vím co umí jinak s tebou vůbec nesouhlasím

Návštěvník (Pá, 3. 9. 2021 - 06:09)

Tak si kup nějakou kratší, ať máš větší výběr.

Monika (Pá, 3. 9. 2021 - 01:09)

Lepší je ta delší ruku si víc nemůžeš při té kratší

Monika (Pá, 3. 9. 2021 - 01:09)

Nemůžeš

Monika (Pá, 3. 9. 2021 - 01:09)

Namuzes

Jitka (Čt, 2. 9. 2021 - 10:09)

Plastovou rakosku mám, průměr 0,9,délka 90cm. Používám ji na svoji subku zcela výjimečně a za hodně velké prohřešky. Výprask s ní je hodně bolestivý a nechává opravdu velké stopy. Myslím, že na výchovu dítěte se absolutně nehodí a nedoporučuji. Pokud to myslíš opravdu vážně, nerozumím tomu.

Návštěvník (Čt, 2. 9. 2021 - 17:09)

Jenže plastová rákoska může být i kratší (třeba 60 cm) a s jiným průměrem. To není tak, že všechny plastové rákosky mají stejnou velikost. Vařečky taky nejsou stejně velké nebo dlouhé.

Honza B. (Út, 24. 8. 2021 - 20:08)

Já mám doma dva zlobivé kliky, je jim devět a jedenáct let. Používám na ně tři různé vařečky – malou, tou dostávají přes ručky. Na dlaně dostanou většinou když třeba poruší zákaz hraní na mobilu, nebo na počítači, nebo když se hrabali někde, kde neměli. Pák mám takovou prostředně velkou vařečku, tou jsou biti na chodidla. Přes nohy dostanou třeba zato, že přijdou pozdě domů, nebo když doma moc lítají, skáčou, dupou. Pak mám velkou vařečku a tu používám na jejich zadky. Když dostávají výprask na dlaně, tak se postaví a natáhnu před sebe ruce, dlaněmi nahoru. Když uhnou, dostanou ránu navíc. Moc jim nedávám, tak pět ran na každou ruku. Po každé ráně zařvou au a dávají si ruku do podpaždí, po bití si chladí ruce studenou vodou. Když přijdou pozdě domů, tak si musí, hned jak si v předsíni zují boty sundat i ponožky bosky naklusat do kuchyně. Tam si kleknou na židli a dostanou na chodidla, tak deset ran na každou bosou nohu. Taky řvou a pak si sednou na zem a hladí si nohy, chvíli pak našlapují jako na jehlách. Když někdy moc lítají a skáčou, tak si musí taky sundat ponožky a donést si do svého pokoje z kuchyně židli. Pak si na ni bosí kleknou a dostanou na chodidla, někdy i před kamarády. Velkou vařečkou dostávají na holou, musí se svléknout od pasu dolů, lehnou si na postel a pak pořádně dostanou. Takhle jsou biti za větší prohřešky. Vařečka o ty jejich holé zadky pořádně pleská, křičí, řvou bolestí a brečí, jen se jim slzy valí z očí, taky trochu kopou nohama. Většinou dostanou poctivých pětadvacet ran.

Zuzka (Út, 24. 8. 2021 - 13:08)

piste sem dalsi pribehy nebo jak dostavate proste cokoliv, uz je tu nuda klidne si vymislejte

Fulgur (St, 25. 8. 2021 - 08:08)

Když to máš těžké. Já třeba o výprascích napsal spoustu povídek, ale nikdy jsem nepředstíral, že se to opravdu stalo. A byly by to hrozně dlouhé příspěvky...

Kuba (St, 25. 8. 2021 - 17:08)

Tvoje povídky znám a jsou skvělé! Krásně se u nich honí :D tady byly taky dobrý fantazie, ale poslední rok dva je to tu tragický

Fulgur (Čt, 26. 8. 2021 - 07:08)

Děkuji. Můj názor je, že mnoho povídek o výprascích má příliš mnoho výprasků a příliš málo povídky. Prostě -- i tohle by mělo mít určitou literární úroveň.

Reklama

Přidat komentář