Reklama

Trestání mužů jejich dominantními partnerkami

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 18:08)

Jesli se mu ukazuješ nahá, tak z tebe musí bejt blázen.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 18:08)

Když je hodný , jsem nahá.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 17:08)

Je mi přes 40 , chodí za mnou soused , mladý kluk , víc než sex s ním mne baví ponižovat ho ,nemyslela bych si , že je to ve mne ale jsem ráda , když mi líbá nohy nebo když si to dĕlá rukou s tím , že se nesmí udĕlat...

Helena (Čt, 26. 8. 2021 - 17:08)

Taky se přede mnou obnažoval mladíček. Pozvala jsem ho domů a zjistila, že je to koloušek, který laňku ještě neměl. Tak sem ho vyškolia a připravila do života. Byla to velká zábava a on se pořád chtěl učit. Úplně mne odrovnával. Moc pěkná vzpomínka.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 17:08)

To je na tom nejhezčí , že je to kluk , nemusím se před ním stydět , před chlapem bych se neodvážila.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 18:08)

S chlapem bys asi nemohla takhle cvičit.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 17:08)

Pokud je to úchyl děláš dobře. Pokud se poddává, protože tě miluje, je to složitější. Jestli tě vzrušuje jeho zájem a chtěla bys ho, měla by jsi být hodnější. Ale pokud vás tato hra oba baví, tak do toho.

Návštěvník (Čt, 26. 8. 2021 - 17:08)

On neprotestuje a udělá všechno , co mu řeknu a to mne bavi , Pro mne je to hra , on říká , že mne miluje ale je to ještě kluk.

Jana (Čt, 26. 8. 2021 - 13:08)

Výprasky na holou vyřeší všechny problémy!

Dominika (Út, 18. 4. 2023 - 12:04)

Souhlasím. A i když si víc užiji výprask ženy, z takového pořádného zfackování chlapa, co to potřebuje, zvlhnu taky.

Že Tě to pořád baví (So, 14. 8. 2021 - 20:08)

psát si sám se sebou pod různými jmény a ještě takové krávoviny...neměl by jsi zajít k doktorovi spíš?

Marie (So, 14. 8. 2021 - 21:08)

To rozhodně udělám, a bude to psychiatr.

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 17:08)

Jinak mám velice dominantní tchyni. Šéfuje asi půl okresu. S ní jsem byl hotov velice rychle. Netroufne si vůči mě ani prdnout. Ale tchán, švagr a její dcery jsou chudáci. Pochopitelně, že největší ubožák je tchán. Ale její broučínek, synáček je prominentní dítě. Z pozorování asi 20 ks domin jsem shledal shodu ve všech případech. Všichni broučínci si vzali dominantní krávy a stará matka je nešťastná. Ale opět, je to jen konsekvent.

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 17:08)

Samozřejmě, že to tak muselo dopadnout. Hýčkaní, ale v podstatě submisivní broučci, si vezmou za ženu semetriku, podle vzoru své matky. Něco jiného jsou dominy obligátně panovačné a něco jiného jsou dámy se sexuálními sado masochistickými sklony. To ž je extrém, který vyžaduje podobně "zrcadlově" nastaveného otroka. Jinak to může skončit i krvavě.

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 17:08)

Každý důsledek má svou příčinu. MUDr Matějíček to nazývá MATICE LÁSKY. Ale troufnu si nevěřit ani tomuto stdceryvnému příspěvku. Předpokládá se, že domina je hloupá a má malou sociální inteligenci. Domnívám se, že sociální inteligence je u těchto manipulátorů /psychopatů dominantní složkou. Předpokládal bych taktiku zrcadlení. Což není zrovna tento případ.

Marie (St, 11. 8. 2021 - 10:08)

Můj syn má bohužel také dominantní ženu. Vícekrát už k nim na návštěvu nejedu. Donutila syna aby se svlékl do naha, před námi několikrát masturboval a jeho semeno míchala do nápojů, které mne nutila vypít. Pozvracela jsem se a tím moje návštěva skončila nadobro. Chudák můj hodný a dříve slušný synek.

Návštěvník (Pá, 13. 8. 2021 - 21:08)

A to jsi jí nedala po tlamě?

Marie (Pá, 13. 8. 2021 - 22:08)

Byla jsem v šoku, úplně vyřízená. Je větší a určitě silnější, mladá. S podporou drog. které užila jsem neměla vůbec žádnou šanci. Byla jsem ráda, že byli tak opojení, že jsem mohla uniknout.

Návštěvník (Pá, 13. 8. 2021 - 22:08)

Šetříš si ji jako cikán ruce ! Neboj se , za sto let ji neroztrháš a dvě stě let tady nebudeš !

Radek (Pá, 13. 8. 2021 - 22:08)

Marie, jsi trapná. Ale zdá se, že někteří místní myslitelné ti to fakt žerou.

Reklama

Přidat komentář