Reklama

kakání partnerky

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 08:08)

A ty to tady máš předplacené? Pavel sem může stejně jako kdokoliv jiný. Přestože vyhrožuje, že sem už nepůjde a nedodrží to, tak to je jeho věc. Může si to rozmyslet.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 09:08)

díky moc

Pavkol (St, 25. 8. 2021 - 08:08)

jenže já nepsal to v 15:05 ale v 17:59 to o tom čůrání

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 08:08)

A ty tu děláš co? Psal jsi, že nadobro mizíš. Lháři

Majkl 60 (Út, 24. 8. 2021 - 21:08)

Těch hovínek a hoven byly stovky, mėkké, tuhé, světlé, tmavě, dlouhé, krátké, otevřené řitní otvory mladých starších žen. Nádhera.

pro Majkla (Út, 24. 8. 2021 - 17:08)

takže ti čůraly jen na tělo nebo si je viděl čůrat i jinde (v přírodě v koupelně nebo na záchodě)? Pokud ano tak kde?

Majkl 60 (Út, 24. 8. 2021 - 19:08)

Četl jsi pořádnė?

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 20:08)

On ne, já (15:05) ano.

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 20:08)

Pavkole - ty nedáš pokoj !

Návštěvník (Po, 23. 8. 2021 - 19:08)

Pavkole mně je tě normálně líto, jak se necháš rozhodit naprosto vším. Pokud se omezím jen tady na tu zprávu od Kristýny, tak 1) vůbec nevíš jestli to psala stejná osoba jako měsíce píše zprávy o velké potřebě 2) vzpomeň si na slova údajného Libora, ať on je jaký je teď nejde o něj, ale o to, že vůbec o postavě Kristýny existuje nějaká pochybnost, které bych výjimečně i věřil, protože ten Libor nemá sebemenší důvod si z tebe dělat legraci, žádný spor spolu nemáte, on si všímá svého a ty svého a vklidu tě přátelsky upozornil, že mu přišly nějaké maily, které nakonec ta Kristýna přiznala a jak to na a Libora zapůsobilo jsi četl sám. 3) každý by měl dostat šanci a nebýt odsuzovany jen, co vstoupí...od počátku existenci Kristýny beru s rezervou, ale zároveň neříkám jako většina, že nemůže existovat a jak by tohle žádná holka nepsala, to není pravda mám několikaleté zkušenosti, že holky můžou denně popisovat své potřeby, ale je to skutečně vzácné a musí mít motiv proč to dělat...dejme tomu, že jsi Kristynu něčím zaujal a chce to pro tebe dělat posud bych klidně věřil, že existuje a píše to holka, ovšem ona se chová tak sobecky a strojově...není to žádná lidská zdvořilost a chuť si chtít o tom s tebou povídat, když se ti to líbí... Tobě nikdy nepřišlo zvláštní a nevadilo ti, že ti nikdy neodpoví na žádnou otázku? Že prostě pravidelně napíše jeden svůj příspěvek a tečka, pak třeba reaguje na další a ikdyž tam vidí, že jsi ji něco psal nechá to bez reakce...neřídí se to tím, co ty by jsi chtěl, ale co a kdy ona se rozhodne napsat do diskuse, ale bez zpětné vazby. Jako když posloucháš rádio, jednostranně směrem od ní to funguje, naopak nikoliv. Pořád ji píšeš, jak tě chápe...ne Pavle nechápe tě, to by se k tobě nechovala jako ke kusu hadru. Já vím, že máš radost, že o tom někdo píše, já o těch pocitech vím moc dobře své, ale tady tohle není čisté, nevím přesně důvody proč o tom píše, ale kvůli nějakému chápání a chtění udělat ti lepší den to nebude. Možná dotyčný/á sám potřebuje pro sebe nějaké potěšení a dělá mu dobře, že si z druhých dělá legraci a oni mu to věří...vážně nevím, jen tipuji. Co ale celé měsíce vidím je to, jak je kromě napsání příspěvků nekomunikativní a takovým člověkem se necháš ovlivňovat ve svém chování?

Návštěvník (Po, 23. 8. 2021 - 20:08)

ne to ne ale i tak to znamená spíš nedávat otázky a jen reagovat na ty kteří sami od sebe dobrovlně o tom budou chtít psát. ani nevíš jakou si mi právě píchl (a) injekci do žil

Návštěvník (Po, 23. 8. 2021 - 14:08)

Jednou nebo víckrát?

Majkl 60 (Po, 23. 8. 2021 - 14:08)

Komu to patří?

Návštěvník (Po, 23. 8. 2021 - 17:08)

Bylo to na tvou předchozí odpověď.

Majkl 60 (Út, 24. 8. 2021 - 07:08)

Nooo, dá se říci, že desítky, stovky...

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 11:08)

Ale celkově nebo jen těch, které kadily?

Majkl 60 (Út, 24. 8. 2021 - 12:08)

Celkově

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 15:08)

Jasný a těch bylo kolik?

Pavkol (Po, 23. 8. 2021 - 12:08)

aspoň někdo mi tu rozumí díky Majkle. A ty už nějaký čůrací nebo kakací zážitek s holkou resp. s ženskou máš?

Majkl 60 (Po, 23. 8. 2021 - 13:08)

Ahoj, nėco málo, exmanželka milovala močení na tělo, nynější to odmítá. Kadėní jsem viděl akorát kdysi přes navrtané dřevěné stěny WC. Ale źe by se některá vylákala jen pro mě, tak to ne.

Reklama

Přidat komentář