Reklama

Výprask vařečkou

Markéta (Po, 23. 8. 2021 - 18:08)

ahoj, mám 3 děti ( Anetu 12 let, Štěpána 10 a Michala 7 ) ještě jsem je nikdy neuhodila ale obávám se že budu muset začít. Děcka mi opakovaně vzali peníze, pořád se navzájem mlátí a hází věci z oken. Já vždycky jenom řvu ale manžel už jednou zasáhl a dost to pomohlo. Manžel odjel do zahraničí a jsem na ně sama, všechno se zhoršuje a dneska už to přehnali. Už mám chuť jim všem dát pořádný výprask. Jen nevím jak na to, prosím nějaké rady… Díky M.

Petr (Út, 24. 8. 2021 - 06:08)

Všem výprask na holou, nebo přes spoďáry. a klukům ještě pak menší výprask na chodidla, bosým.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 08:08)

To by z pohledu holek ,,NEBYLO FÉR’’

Tom (Po, 23. 8. 2021 - 20:08)

Ahoj Marketo to je hrozné co ti dělají, kdyžtak mi napiš na email co sem psal výše.. můžeme to probrat ..

Markéta (Po, 23. 8. 2021 - 18:08)

ahoj, mám 3 děti ( Anetu 12 let, Štěpána 10 a Michala 7 ) ještě jsem je nikdy neuhodila ale obávám se že budu muset začít. Děcka mi opakovaně vzali peníze, pořád se navzájem mlátí a hází věci z oken. Já vždycky jenom řvu ale manžel už jednou zasáhl a dost to pomohlo. Manžel odjel do zahraničí a jsem na ně sama, všechno se zhoršuje a dneska už to přehnali. Už mám chuť jim všem dát pořádný výprask. Jen nevím jak na to, prosím nějaké rady… Díky M.

Klára (Po, 23. 8. 2021 - 18:08)

Zdravím, je mi 14 a teď půjdu do 9 třídy. před prázdninami jsem navázala přátelský kontakt s mojí angličtinářkou a jednou mě vzala po škole k sobě na doučování, ve škole byla nějaká slavnost a proto jsme šli k ní domů. Bydlela cca 10 minut od školy takže to bylo v pohodě. No tak jsme se učili nějaké věci do angličtiny a po nějaké době řekla že mi donese něco k pití. Když odešla tak jsem si vyzývavě lehla na sedačku na břicho a mírně vyšpulila zadek. Učitelka přišla s kakaem které položila na stůl a zeptala se mě “ty chceš dostat? když už tak pořádně!” já se na ni pousmála a ona si sedla mě si přes sebe přehodila a začla mě rukou plácat přes kalhoty ale přece jen silně. Po chvilce mi kalhoty sundala a chvilku mi zadek masírovala. sundala mi kalhotky a řekla “už máš zadeček pěkně červený ale zasloužíš si víc” a dala mi na holou. začala jsem se červenat a říkala jsem že už stačí že to bolí ale ona mě plácala dál. potom mě posunula a šla si pro vařečku. řekla ať si stoupnu a sundala mi kratase uplne pryc potom aji kalhotky a ohnula me přes stůl. dostala jsem vařečkou strašný výprask a pak jsem stála u ní v rohu s holým zadkem a vařečku jsem držela v půlkách. Od te doby jsem se bála chodit do školy, mám z ní velký respekt ale mám ji ráda. Řekla mi že mi klidně dá aji ve škole pokud nebudu hodná.. Beru ji jako mámu protože moje máma nedávno zemřela a ona mi ji hodně připomíná.

Martin (Po, 23. 8. 2021 - 15:08)

A máš velké modřiny? dostáváš i od táty?

Viera (Út, 24. 8. 2021 - 11:08)

Modriny nemávam často, väčšinou iba červený napuchnutý zadok, niekedy sú tak dva dni vidieť otlačky varešky. Od otca nedostávam, on je proti tomu, no mama si to väčšinou presadí. Otec ma už pred výpraskom párkrát zachránil, no nie vždy.

Jožin (Pá, 20. 8. 2021 - 19:08)

Dneska odpoledne jsem pořádně ztřískal vařečkou mé zlobivé kluky desetiletého Kubu a osmiletého Matěje. Už dlouho nebyli pořádně biti, Kuba tak před půl rokem a Matěj ještě dýl. Zmizela mi pětistovka a bylo mi jasné, že synkové v to mají prsty. Zavolal jsem si je po obědě do pokoje a uhodil na ně. Zapírali, nic prý o tom nevědí. Ale uhýbali pohledem, klopili oči na nohy. Tak jsem si došel pro velkou vařečku a začalo se trestat. Za lhaní a za krádež. První šel na řadu Kuba. Řekl jsem mu tak se svleč, synku a pěkně do naha! Kuba zrudnul, kousl se do rtů ale poslechnout musel. Stáhl si tričko, hodil ho na zem, pak shodil pantofle z bosých nohou a svlékl si kraťasy, nakonec musely dolů i slipy. Nahatý Kubík si musel stoupnout doprostřed pokoje a pořádně se předklonit, ruce si opřel dlaněmi o kolena. Jeho holý, bílý zadek byl pěkně vyšpulený a svítil. Vybral jsem si místo na tom vytrčeném zadku a pořádně jsem ho práskl vařečkou. Kluk zařval, ale hned dostal druhou a další. Rány pleskaly, kluk řval za chvíli se otřásal a zalykal pláčem. Červených koleček na tom jeho holém zadku přibývalo, až ho měl celý zmalovaný. Pak jsem ho přestal bít. Zbitý Kuba si musel jít kleknout do kouta. A já jsem řekl Matějovi, tak dělej, svlíkej se! Matějovi se třásla brada a ukápla mu i slzička. Kubův výprask sledoval celý vyděšený, byl bledý. Třesoucíma ručkama si svlékl tričko, pak se zul z pantoflí a začal si svlékat tepláky. Potom se sehnul a sundal si kotníčkové ponožky a nakonec si stáhnul slipy. Stál tam nahatý, malého pindíka měl strachy zcvrklého, že to vypadalo jako to byla malá žížalka… Taky se musel předklonit a vystrčit pořádně tu svojí holou prdel. A pak byl pořádně bit. Řval ještě víc než Kuba a slzy mu stříkaly až na zem. Ale nic jsem na jeho nářek nedbal, kluk byl bit tak dlouho, dokud neměl zadek celý rudý. Pak šel klečet vedle Kuby.

Pavla (Čt, 19. 8. 2021 - 17:08)

Nikdo?

Návštěvník (Čt, 19. 8. 2021 - 17:08)

Viera ti o pár komentářů výš odpověděla. Nebo je pro tebe také nikdo?

Návštěvník (Čt, 19. 8. 2021 - 15:08)

řes stůl a dal jsem mu vařečkou. Syn začal řvát kolem 15. rány, dal jsem mu jich celkem 25, na posledních 5 jsem přitlačil. Snad si to bude pamatovat.

Josef (Pá, 20. 8. 2021 - 18:08)

Dostal kluk na holou?

Návštěvník (So, 21. 8. 2021 - 10:08)

Přes trenky

Martin (Čt, 19. 8. 2021 - 11:08)

Ahoj Emo, tak co nějaká změna u vás?

Ema Malečková (Ne, 22. 8. 2021 - 11:08)

Dneska jsem dostala 2000 ran rákosku a 100 od bratra velkou vařečkou přes koleno.

Návštěvník (Ne, 22. 8. 2021 - 13:08)

Tak málo? Nedostáváš normálně 20 000 ran za mírné prohřešky a 200 000 ran za ty vážné? (celý tento příspěvek je sarkasmus)

pavla (Čt, 19. 8. 2021 - 09:08)

Ahoj, pokevá nějaká co doma dostává? nebo někdo kdo doma přísně vychovává a trestá holky? Poradí?

Viera (Čt, 19. 8. 2021 - 10:08)

Ahoj, ak ti nevadí, že som zo Slovenska... Mám šestnásť, chodím na gymnázium a ešte stále dostávam za trest na zadok od mojej mamy. Dosť sa za to hanbím, a preto sa s tým nemôžem ani priznať žiadnej kamarátke a radšej by som o tom hovorila s niekým úplne neznámym.

Návštěvník (So, 21. 8. 2021 - 14:08)

A žádná kamarádka nedostává?

Reklama

Přidat komentář