Reklama

kakání partnerky

Pavkol (So, 21. 8. 2021 - 08:08)

A bylo to i s uprdnutím? Moc krásně jsi to popsala.

Kristýna (So, 21. 8. 2021 - 07:08)

Včera jsem kakala s kámoškou venku. Ona nejdřív a já jsem se chtěla koukat ,abych ti to mohla popsat. Měla modrou sukni a žlutý kalhotky a za takovou boudou jsme se schovaly a ona potřebovala a tak si kalhotky stáhla a nadzvedla sukni a už byla na bobečku. V zadečku ještě hovínko neměla, ale začala z pipiny dost hodně čůrat až se mi chtělo taky, ale počkala jsem, až se vykadí. Když se vyčůrala tak už jsem viděla, že v zadečku hovínko už má a je a asi poleze ven. Zatlačila hodně a ono pomalu lezlo, zastavilo se a musela ještě tlačit hodně a pak už pomalu vylezlo celý ven a spadlo za zem, ale ještě kakala a lezlo to z ní ještě dál a až se vykakala celá. Já pak stáhla kalhotky taky, bílý a hned jsem začala čůrat a zatlačila jsem a už to šlo hned ze zadečku taky, ale víc rychle a udělala jsem dlouhou šišku na hromádku a ještě tři takový menší řidší a bylo to.

Pavkol (So, 21. 8. 2021 - 10:08)

tleskám ti kristýno

Majkl 60 (So, 21. 8. 2021 - 10:08)

Nádhera, krásně popsané

PAVKOL (Pá, 20. 8. 2021 - 22:08)

tak kdyby se ti povedlo jedno nebo druhé tak jsem velký ucho rád se podělím o zážitky a do tebe získat zkušenosti co udělat všechno proto abych to eventuelně někdy mohl také zažít

Návštěvník (Pá, 20. 8. 2021 - 13:08)

Je moc fajn že existují ženy a dívky které se nebojí popsat a podělit se s námi zde o svoje dá se říct velmi intimní vyměšování.nádhera

Karel (Pá, 20. 8. 2021 - 12:08)

Já často sleduji videa na kterých dívky zvracejí. Šíleně mně to vzrušuje a vždycky u toho několikrát vystříknu. Občas některým kamarádkám držím hlavu, když zvrací. Několikrát se mi stalo, že jsem u toho samovolně vystříkl do kalhot. Jedna holka si toho všimla, tak jsem se ji k tomu přiznal. Je zvláštní, že se tomu nedivila. Jinak tohle nikdo neví, stydím se za takovou úchylnou úchylku. Ale zajímalo by mne, jestli to mají i někteří jiní chlapy, nebo jsem takový úchyl jediný na světě?

Pavkol (Pá, 20. 8. 2021 - 12:08)

pro záchodového úchyla je podle mě nejhezčí kakání můžeš vidět a slyšet čůrání a uprdnutí a u kakání nejen počítat kolik toho ta dotyčná vykaká ale i poslouchat jak to žbluňká do mísy (zatím jsem to štěstí měl jen díky videím v reálu ne) ale tohleto co píše Karel to už je moc i na mě

kamilcak (Pá, 20. 8. 2021 - 15:08)

Tak kamarádka je sousedka v bytovce nad náma, takže záchod mají stejně jak my, oni mají ten co jim to padá přimo do vody, takže když ona říká že jde srat, jdu na náš záchod a poslouchám jak jí to žbluňká, je to krásně slyšet přes ty odpadní trubky.

Pavkol (Pá, 20. 8. 2021 - 17:08)

tak to si můj člověk právě proto že jsem si z pochopitelných důvodů i u holek i u kamarádek netroufl dovnitř tak právě to žbluňkání bylo to co mě na tonm nejvíc rajcovalo

kamilcak (Pá, 20. 8. 2021 - 21:08)

Ona to neví že mě vzrušuje kakání ale o čůrání to ví, curala predemnou už hodně.

Majkl 60 (Pá, 20. 8. 2021 - 07:08)

Nádhera Janino, krásně to popisuješ. Jen více takových popisů.

Emanuel Šelsrát (Čt, 19. 8. 2021 - 13:08)

Mě když se chce zvracet tak si před tím hlasitě ukrknu. Nejprve krkám před samotným zvracením. To už jsem zpravidla nakloněný nad mísou. Poté krknu při samotném zvracení, kdy souběžně s krknutím ze mne vyletí zvratek a s plesknutím dopadne do hajzlu. No a potřetí krkám, když jsem se vyblil a potřebuji se zbavit vzduchu, který jsem spolykal při dávení. No a k tomu ještě různé chrchlání, chrochtání a dávení. Ti, kteří slyšeli zvuky, které vydávám, když bleju říkali, ze se jim z toho chtělo zvracet. A ještě strašlivý smrad těch blitů. Tak se chci zeptat, jestli taky krkáte, když blejete?

kamilcak (Čt, 19. 8. 2021 - 18:08)

Tak mě zvracení nahání hrůzu, to fakt nemusím. jako koukat na to na videu třeba ale vlastní zážitky jsou hodně nepříjemný

Pavkol (Čt, 19. 8. 2021 - 18:08)

přesně tak čůrání prdění kakání ok ale tohle bych fakt taky nedal

Janina (Čt, 19. 8. 2021 - 12:08)

Nekdy kdyz se mi chce kakat si pred tim hlasite uprdnu. Nejde to ovladat a nez dojdu na zachudek, tak dva nebo tri dlouhe hlasite prdy vypustim. Pak si sednu a zatlacim a citim, jak hovinko krasne leze ven. Kdyz se hezky vykakam, tak mam pak nadherny pocit v brisku.

Lada Zikova (Po, 4. 7. 2022 - 17:07)

A dneska si taky prděla a šla jsi taky dneska kakat chtělo se ti hodně nebo vůbec se ti nechtělo a jestli si kakala kolik jsi měla Hovínek ze sebe venku a musela jsi tlačit nebo to šlo samo ze zadečku ven Janino

Pavkol (So, 21. 8. 2021 - 07:08)

Janino tímhle článkem si mi udělala velikou radost kéž by bylo víc takhle otevřenejch holek jako jseš ty

Pavkol (Pá, 20. 8. 2021 - 08:08)

snad nejkrásnější a nejhezčí příspěvek jaký jsem tu v poslední době četl. Přidáš Janino někdy další?

Pavkol (Čt, 19. 8. 2021 - 18:08)

úžasný janino to je fajn že to takhle krásně popisuješ

Reklama

Přidat komentář