Reklama

Výprask vařečkou

Ema Malečková (Po, 16. 8. 2021 - 20:08)

No,mám velké modřiny

Zuzana S (Po, 16. 8. 2021 - 16:08)

Zdravim...jsem mamina dvou dcer (14 a 11 let). Nikdy jsem jim systematicky zadny vyprask nedavala, nepocitam nejake to placnuti, ci pohlavek kdyz byly male. Posledni dobou, ale citim, ze je prestavam zvladat. Opetovne vysvetlovani uz me zmaha a ony maji z toho jen legraci. Bavila jsem se o tom se starsi dcerou a z ni vypadlo, nez nejake zakazy a domluvy, ze pry by radsi drzela vyprask..pry bych se i ja mene trapila :-/
Jak mam zareagovat?? Nejake rady??
Kdyztak poprosim zpravu na email- [email protected]
Diky vsem, za pripadne rady.

Andy (St, 20. 10. 2021 - 08:10)

Ahoj je my 10 od mamy dostanem kdiž zlobým. Vždi u toho brečím. Vedšinou vařečkov 5-10 přez nohavyčky za lži odmlouvani neskore prychody negdy za špatné známky.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 14:08)

Takové výprasky bys nepřežila. Možná jednou za čas, ale každý nebo skoro každý den? To těžko.

Ema Malečková (Po, 16. 8. 2021 - 17:08)

Minulý týden a dnešek byl výjimečný většinou dostávam tak 2-6 krát do měsíce.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 19:08)

I tak se divím, že nemáš po minulém týdnu a dnešku zadek rozsekaný na cimpr campr.

Ema Malečková (Po, 16. 8. 2021 - 10:08)

Včera jsem nedostala na zadek. Dnes jsem se ovšem vzbudila pozdě takže jsem mi bratr sundal všechno oblečení a musela jsem do kouta nahá s rákoskou v ruce 40 min. Potom mě bratr přivázal na stůl. Musela jsem mít celý výprask vyšpulený zadeček. Potom vzal rákosku poklepal mi s ní na jelita a začal mě bít. Asi 8 minut na mě padali rány na zadek a stehna. Potom si mě bratr přehnul přes koleno vzal paddle a 3 minuty mě s tím bil. Potom rodiče úplně to stejné akorát rodiče mě bijou oba ve stejnou chvíli. Potom jsem musela do kouta s rákoskou v ruce. Na hrách 1.5 hodiny. Potom 40 min. na vařečce sedět. A bylo. Navíc jako trest dnes musím být celý den nahá. Když si kamkoliv sednu tak mě to bolí víc než normálně protože nemám oblečení navíc to ponížení když mě můj bratr bije. A teď budu muset být celý den nahá a rodiče říkají že možná i zítra nevím jak to udělám. No a samotný výprask samozřejmě také bolel.

Martin (Po, 16. 8. 2021 - 10:08)

A takhle budeš dostávat do 18, dostáváš i např přes pipinu?

Ema Malečková (Po, 16. 8. 2021 - 12:08)

Rodiče tvrdí že mě takhle budou řezat do 18.A někdy dostávám přes pipinu ale to spíše řemenem.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 13:08)

A za lhaní na internetu nedostáváš?

Ema Malečková (Po, 16. 8. 2021 - 13:08)

Já nelžu opravdu takové výprasky dostávám.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 09:08)

Běžte se léčit úchyláci

Ema Malečková (So, 14. 8. 2021 - 20:08)

Ach jo já jsem si už myslela že dneska nedostanu, ale prý jsem ráno spala moc. Vzbudila jsem se po 6:05. Takže jsem šla do naší výpraskové místnosti a bratr mi sundal všechno oblečení. Potom mě přivázal na stůl. Vzal rákosku. A seřezal mě s ní úplně do krve. 15 minut jsem byla řezaná. Potom mi rodiče nasekali na zadek 6 minut rákoskou. A pak jsem musela do kouta na hrách na hodinu nahá. No jasně že mám modřiny ze starších výprasků takže mě to hrozně bolelo to bití. Pak mi rodiče řekli že musím před dům nahá aby mě kolemjdoucí viděli. Některým se to nelíbilo, ale většinou mě plácli rákoskou kterou jsem držela v ruce. Taková bolest a to ponížení kdy cizí lidi vidí moji seřezanou prdelku. Teď mě zadek bolí a doufám že zítra nedostanu. A ty Karlo dostáváš výprasky na holou?

Milan (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Ahoj , já bych Ti taky rád dal na zadek , ale ne rákoskou , ale ne tak moc chtěla by jsi a zasloužila ? Napiš : [email protected]

Martin (Ne, 15. 8. 2021 - 13:08)

A dnes dostaneš zase?

Ema Malečková (Ne, 15. 8. 2021 - 16:08)

Asi jo

Martin (Ne, 15. 8. 2021 - 17:08)

Tak pak dej vědět jestli jsi dostala

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 10:08)

To bydlíš někde na vesnici, kde se všichni znají, že je do toho možné zapojovat i kolemjdoucí?

Ema Malečková (Ne, 15. 8. 2021 - 16:08)

Ne v Praze

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 16:08)

Tak to mi teda připadá hodně nereálné, že by něco takového bylo v libovolné části Prahy možné, aniž by náhodný kolemjdoucí nezavolal policii nebo tak.

Reklama

Přidat komentář