Reklama

Výprask vařečkou

Viera (Po, 23. 8. 2021 - 11:08)

Dostávam od mamy, niekedy aj 2-3 krát za mesiac a býva to naozaj bolestivý výprask na zadok. Mama používa ruku, varešku alebo pravítko. Vždy pri výprasku fňukám a vzlykám a niekedy sa aj rozplačem ako malé decko. Myslím, že naozaj mám prísnu výchovu, hoci si nemyslím, že by som bola menej poslušná ako väčšina mojich spolužiačok alebo kamarátok. Okrem výprasku dostávam niekedy aj iné tresty. Najčastejšie kľačanie alebo státie v kúte, zaracha alebo musím byť skoro večer v posteli. Niekedy to býva poriadne ponižujúce a otravné.

Tom (Pá, 20. 8. 2021 - 17:08)

Tak mi napiš třeba poradím :) [email protected]

Návštěvník (St, 18. 8. 2021 - 19:08)

Tak syn dělal, že nic neví. Řekl jsem mu to, řekl jsem mu, že dostane a on se rozbrečel. Dávat mu výprask večer se mi nechce, dostane asi zítra dopoledne. A taky má do konce prázdnin zákaz mobilu a PC.

Návštěvník (Čt, 19. 8. 2021 - 14:08)

Tak jsem si syna přehnul př

Návštěvník (St, 18. 8. 2021 - 19:08)

Za to lhaní si to zaslouží a nebál bych se přitlačit ..

Terka (Po, 25. 10. 2021 - 08:10)

Ja mam 10 rokov a za klamstvo od mamy vždy dostanem 5 varechov na holov.

Návštěvník (St, 18. 8. 2021 - 17:08)

Před chvílí jsem zjistil, že můj téměř jedenáctiletý syn si přikoupil nějaký VIP do hry. Bez mého povolení. Po večeři se ho zeptám na hry, pokud se přizná-nedostane. Ale jestli bude dělat, jakoby nic-dostane. Co myslíte, mám mu dát vařečkou, nebo řemenem.

Rostislav (Pá, 20. 8. 2021 - 18:08)

Řemenem, na holou.

Návštěvník (St, 18. 8. 2021 - 17:08)

Pokud nemáte zkušenosti, tak vařečkou. Pokud s řemenem umíte, tak jím.

Ema Malečková (Út, 17. 8. 2021 - 16:08)

Musím být teď 5 dnů nahá. Mám na zadku modřiny, ale dnes jsem nedostala. Akorát se mi bratr pořád posmívá. Kdybych mohla tak bych ho seřezala a taky mu nařídila týden nahoty. On má jelita, ale nemusí je ukázat. Stejně bych chtěla aby musel být týden nahý a mohla jsem se mu posmívat jako on mě. Rodiče řekli že nedostane výprask. O trestu nahoty se nezmínil.

Ema Malečková (Po, 16. 8. 2021 - 20:08)

No,mám velké modřiny

Zuzana S (Po, 16. 8. 2021 - 16:08)

Zdravim...jsem mamina dvou dcer (14 a 11 let). Nikdy jsem jim systematicky zadny vyprask nedavala, nepocitam nejake to placnuti, ci pohlavek kdyz byly male. Posledni dobou, ale citim, ze je prestavam zvladat. Opetovne vysvetlovani uz me zmaha a ony maji z toho jen legraci. Bavila jsem se o tom se starsi dcerou a z ni vypadlo, nez nejake zakazy a domluvy, ze pry by radsi drzela vyprask..pry bych se i ja mene trapila :-/
Jak mam zareagovat?? Nejake rady??
Kdyztak poprosim zpravu na email- [email protected]
Diky vsem, za pripadne rady.

Andy (St, 20. 10. 2021 - 08:10)

Ahoj je my 10 od mamy dostanem kdiž zlobým. Vždi u toho brečím. Vedšinou vařečkov 5-10 přez nohavyčky za lži odmlouvani neskore prychody negdy za špatné známky.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 14:08)

Takové výprasky bys nepřežila. Možná jednou za čas, ale každý nebo skoro každý den? To těžko.

Ema Malečková (Po, 16. 8. 2021 - 17:08)

Minulý týden a dnešek byl výjimečný většinou dostávam tak 2-6 krát do měsíce.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 19:08)

I tak se divím, že nemáš po minulém týdnu a dnešku zadek rozsekaný na cimpr campr.

Ema Malečková (Po, 16. 8. 2021 - 10:08)

Včera jsem nedostala na zadek. Dnes jsem se ovšem vzbudila pozdě takže jsem mi bratr sundal všechno oblečení a musela jsem do kouta nahá s rákoskou v ruce 40 min. Potom mě bratr přivázal na stůl. Musela jsem mít celý výprask vyšpulený zadeček. Potom vzal rákosku poklepal mi s ní na jelita a začal mě bít. Asi 8 minut na mě padali rány na zadek a stehna. Potom si mě bratr přehnul přes koleno vzal paddle a 3 minuty mě s tím bil. Potom rodiče úplně to stejné akorát rodiče mě bijou oba ve stejnou chvíli. Potom jsem musela do kouta s rákoskou v ruce. Na hrách 1.5 hodiny. Potom 40 min. na vařečce sedět. A bylo. Navíc jako trest dnes musím být celý den nahá. Když si kamkoliv sednu tak mě to bolí víc než normálně protože nemám oblečení navíc to ponížení když mě můj bratr bije. A teď budu muset být celý den nahá a rodiče říkají že možná i zítra nevím jak to udělám. No a samotný výprask samozřejmě také bolel.

Martin (Po, 16. 8. 2021 - 10:08)

A takhle budeš dostávat do 18, dostáváš i např přes pipinu?

Ema Malečková (Po, 16. 8. 2021 - 12:08)

Rodiče tvrdí že mě takhle budou řezat do 18.A někdy dostávám přes pipinu ale to spíše řemenem.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 13:08)

A za lhaní na internetu nedostáváš?

Reklama

Přidat komentář