Reklama

náhradní mateřství-matka

RaH (Pá, 29. 1. 2021 - 15:01)

Jako bezdětný manželský pár hledáme náhradní maminku. Praha, Střední Čechy. Děkujeme [email protected]

Hana (Čt, 28. 1. 2021 - 16:01)

Dobrý den, hledám náhradní maminku ze Středočeského kraje nebo Prahy .
Email [email protected].

Návštěvník (Pá, 1. 1. 2021 - 07:01)

A náhradního fotra nesháníte ?

Slunicko (Po, 30. 11. 2020 - 12:11)

Milé maminky,chci vám nabídnout možnost odnosit vám miminko,mám většinu vyšetření,včetně psychologického,jsem svobodná a mám zkušenost.Pokud máte zájem prosím napište mi něco o sobě.Budu se těšit na případnou spoluprá[email protected]

Mili (St, 14. 10. 2020 - 19:10)

Dobrý den, hledáme náhradní maminku. Embrya máme připravená. Na všem se dohodneme, kompenzace je samozřejmostí. Prosím kontaktujte mě na [email protected]

Jana (St, 23. 9. 2020 - 18:09)

Dobrý deň.Hľadám náhradnú matku, ktorá by nám vynosila dieťa.Všetko je o racionálnej dohode.
Janka

Anamara (Út, 22. 9. 2020 - 16:09)

Hledáme náhradní matku, ideálně Praha, Středočeský kraj, Liberec, Plzeň a okolí. Mrazáčky máme připravené, smlouva i kompenzace je samozřejmostí. Ozvěte se a více si řekneme při prvním setkání ([email protected]).

Enyu (Po, 27. 7. 2020 - 02:07)

Dobrý den,
Jsem mladá maminka skoro čtyřleté princezny a ráda bych nějakému páru dopřála, aby zažil jaká vlna bezmezné lásky se v takovém malém uzlíčku skrývá.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na email [email protected] :)

Hope and Happiness (Čt, 23. 7. 2020 - 23:07)

Dobry den,
Hledáme urgentní Nahradni matku.
Jenom vážně zájemci!
[email protected]
Děkuji!

Evelina321 (So, 11. 7. 2020 - 12:07)

Dobrý den,
jsme pár z Královéhradeckého kraje a hledáme náhradní maminku. Kvůli protilátkám nemůžu miminko donosit. Hledáme hodnou a milou paní nebo slečnu, která by nám pomohla mít v životě více radosti. Kontaktujte mě prosím na e-mail: [email protected]

Petra (So, 20. 6. 2020 - 09:06)

Dobrý den,jsme manželé z Prahy a hledáme náhradní maminku.Embrya máme připravená.Pokud máte zájem ozvěte se na [email protected]

Ivča (Čt, 28. 5. 2020 - 11:05)

Ahoj, já 32 let, SŠ s maturitou, nekuřák, abstinent, sympatická, jediná neřest sladké, ale obézní nejsem :-) touhle cestou hledám GAYe z jižní Moravy ( hetero a jiný kraj prosím nepište ), který chce být otcem a podílet se na výchově dítěte. Teď jsem dělala NM a být těhotná se mi líbí. Porod jsem zvládla zcela bez problémů, ani to nebolelo, proto chci jít do toho i co se týče mého dítěte. Zapsání do RL samozřejmostí.. no prostě více si napíšem do emailu :-) Budu ráda za odezvy.. [email protected]

Terina (St, 29. 4. 2020 - 14:04)

Dobrý den, jsme manželé a rodiče syna ( ne přes NM), bohužel mu sourozence už nemohu odnosit a proto hledáme NM, ideálně z Čech, kliniku máme v Praze. E-mail [email protected]

Radost2020 (Čt, 26. 3. 2020 - 09:03)

Ahoj,ráda bych se nabídla jako náhradní maminka.Jednu zkušenost mám již za sebou a proto bych ještě jednou naposled chtěla pomoct.na prvním místě je pro mě vzájemná důvěra a pohoda.Pokud byste měli zájem prosím napsat na email [email protected]

Mariposa18 (Čt, 30. 1. 2020 - 11:01)

Dobry den, sme bezdetny par a hladame nahradnu matku. Mame za sebou 13x neuspesne IVF. Liecime sa v Brne. Budeme velmi radi, ak sa nejaka mila osobka najde. Kontaktujte ma na [email protected]
Dakujem

Michaela (Út, 28. 1. 2020 - 20:01)

Dobrý den, nabízím se jako náhradní maminka. Mám dva zdravé syny, je mi 28,nekouřím,nepiji a s ničím se neléčím.Jsem rozvedená. Na poslední kontrole u Gynekologa je naprosto vše v pořádku a já mohu dle vyjádření lékaře bezproblémově otěhotnět. Kontaktujte mne prosím na email [email protected] s konkrétní představou/nabídkou. Jsem z Pardubického kraje ale mobilní a aktivní řidička,takže se mohu dopravit kamkoliv po ČR. Děkuji M.

Hana (Čt, 28. 1. 2021 - 10:01)

Dobrý den, je vaše nabídka stále aktuální. Hledame nahradni maminku .
Email [email protected]
Hezký den, Hanka.

Monika (Ne, 25. 4. 2021 - 13:04)

Dobry den hľadáte ešte nm?

Petra (Ne, 15. 8. 2021 - 23:08)

Dobrý den, my stále hledáme NM, je Vaše nabídka stále aktuální? Na vším se dá domluvit, děkuji.

Petra (Ne, 15. 8. 2021 - 23:08)

Můj tel. je 778046299. Dekuji

Reklama

Přidat komentář