Reklama

Výprask vařečkou

Ema Malečková (So, 14. 8. 2021 - 11:08)

Dnes asi znovu dostanu

Karla (So, 14. 8. 2021 - 13:08)

Kolik dostanes?

Ema Malečková (Pá, 13. 8. 2021 - 21:08)

Ano respektuji je i když mě denně řežou. Sousedi říkají že to je dobrá výchova. A kamarádi ty jenom poslouchají aby řezali. Doufám že zítra nedostanu.

Martin (Pá, 13. 8. 2021 - 21:08)

Promiň že jsem ti nenapsal dřív, bolí tě zadek hodně? Tvůj bratr si to zasloužil

Ema Malečková (So, 14. 8. 2021 - 00:08)

No zasloužil, ale už nedostane. Ano zadnice mě bolí když si na to jen sednu.

Návštěvník (Pá, 13. 8. 2021 - 21:08)

Tady jde spíš o to, že denně neřežou i tvého bratra. Pokud jenom poslouchají, aby řezali, tak asi nejsou moc kamarádi. Na devítiletou máš hodně dobrý pravopis.

Ema Malečková (So, 14. 8. 2021 - 00:08)

No oni musí poslouchat protože jinak by taky dostali.

Ema Malečková (Pá, 13. 8. 2021 - 17:08)

Je mi 9 to už jsem psala. Při výprasku úplně do nahá.Pokud bych odmítala tak 50 přídavek. Tento týden neuběhl ani den kdy bych nedostala pořádný výprask rákoskou na holou před bratrem.

Ema Malečková (Pá, 13. 8. 2021 - 14:08)

Ach jo moje potěšení dlouho nevydrželo bratr mě napráskal že jsem šla spát v 1.Musela jsem na stůl bratr mě přivázal a seřezal. Bratr mě bil 15 min. A potom jsem musela do kouta nahá. Vypadá to že u nás budu bita já. Protože rodiče řekli že bratrovi už nikdy nenaplácají. Ale že mně budou řezat do 18.

Návštěvník (Pá, 13. 8. 2021 - 19:08)

A jak teda zdůvodnili, že bratrovi už nikdy nenaplácají, ale tebe budou řezat do dosažení plnoletosti?

Ema Malečková (Pá, 13. 8. 2021 - 20:08)

Prý si to zasloužím. A prý mě raději řežou než bratra.

Návštěvník (Pá, 13. 8. 2021 - 20:08)

Pořád je tak moc respektuješ, i když to dělají z takových důvodů? A jak jim to vůbec prochází, když do toho zapojují kamarády a sousedy?

Andrej (Pá, 13. 8. 2021 - 14:08)

Koľko máš rokov? A pri výprasku musíš byť úplne nahá, alebo si môže nechať niečo na sebe?Napríklad ponožky ako ja.

Ema Malečková (Pá, 13. 8. 2021 - 13:08)

Ty jo tak mám co povídad teď jsme přišli domů. Bratrovi je 13.A byly jsme na nákupu a bratr nechtěl roušku. Tak v jeden moment toho naši měli dost a v obchodě mu stáhly kalhoty a trenky a dostal 50 ran na holou. A teď jsme přišli domů a dostal ještě více. Před výpraskem jsem mu já sundala kalhoty a trenýrky. A povídal že už to nebude dělat a že nechce dostat na zadek. To mu nebylo platné. Šel do kouta nahý s jelitami z rána a těmi z obchodu. A potom šel na stůl a přivázala jsem mu nohy a ruce aby se nevrtěl. A seřezala jsem ho. Byl bit 6 minut ode mě rákoskou. To už mu po každé ráně stříkala krev. Ale mě to nezajímalo. Byla jsem ho dál. A jelikož měl od rodičů zakázáno při výprasku brečet, ale on brečel dostal přídavek 60 ran rákoskou. A jelikož tento výprask byl nejenom za tu scénu co předvedl v obchodě, ale i za ty rozbité dveře. Tak dostal k těm 6 minutám 5 minut. Taky ode mě. Samozřejmě že měl obrovské jelita. A některé rány jsem mu směřovala i na stehna tam to víc bolí. Potom dostal od rodičů 5 minut rákoskou. A pak jsme pozvali kamarády a sousedy aby mu taky dali. Přišli 3 kamarádi a 5 sousedů a ode všech dostal 50 ran rákoskou. Potom ještě 2 krát přídavek 60 za brek. Pak jsme jeho zadnici chvilku nechali, ale nesměl si na ní šahat. No jenže po takovém výprasku to nevydržel a šáhnul si tak dostal přídavek 50 rákoskou. Pak jsme mu prdelku nechali na chvíli, ale byl tam přivázaný a všichni se na něj koukali. Pak jsme mu tam ještě dali kopřivu. Poté jsem ho odvázala a jako třešničku na dortu jsem ho vařečkou 5 plácla přes varlata. Pak šel do kouta na hrách s rákoskou v ruce a vyšpulenými hýždě mi na 2 hodiny. A tak to skončilo. Měl tam krvavé rány které si zasloužil a většinu jsem způsobila já. Potom mě jenom dali 50 na holou.

Ema Malečková (Pá, 13. 8. 2021 - 12:08)

A rodiče říkají že později dostane další výprask.

Default User Image
Elesaaaaaaaaaaaaaaaaa (Pá, 1. 9. 2023 - 00:09)

Já bych chtě la výprask v,m že to bolí ale nevím jak to mám říct mamce

 

Default User Image
Slávek.eu (Po, 4. 9. 2023 - 14:09)

Elesoooooooooooo, chápu. Docela dobrá finta je, když něco provedeš, tak za ní jít, přiznat se a říct: "Doufám, že za to nedostanu výprask / na holou..." a po kratičké pauzičce dodat "... moc." Pokud se se to líbí tobě, tak je dost možné, že i mamce a pak by to neměl být žádný problém.

Default User Image
Michal2436 (Pá, 1. 9. 2023 - 12:09)

Sama chcete vyprask,  to vždycky u nás když k něčemu takovému blížilo tak jsme byli se sestrou jak andílci. Naši byli extrémně přísni. A vždy jsme odcházeli z pokoje z brekem a jelitama.

Ema Malečková (Pá, 13. 8. 2021 - 11:08)

Je tak dneska bratr zase zlobil a rozbil dveře do pokoje. Naštěstí dostal nařezáno. Před výpraskem do kouta nahý a potom přehnout přes stůl a 2 minuty rákoskou. A potom 1 minutu ode mě. Super konečně jsem ho mohla pěkně seřezat jak si to zaslouží. A jelikož zdaleka nedostal nařezáno jako já,tak dostal 3 rány přes varlata. Brečel a měl velké modřiny na kterých jsem se podílela. Bylo to příjemné se na něj koukat. A potom šel do kouta nahý a všichni se dívali na jeho seřezaný zadek 3 hodiny a musel být na hráchu. 3 hodiny. Navíc pro jeho ponížení dostal nařezáno před kamarádem a sousedi.

anonym (Čt, 12. 8. 2021 - 16:08)

Ahojte, jsem holka je mi 15 a jsem z prahy, a chtěla bych se s vámi podělit o můj příběh který se mi stal než začal covid. Byla jsem v 6 třídě a vždycky jsem byla hodně problémová, na učitele jsem si vyskakovala a byla drzá. Byla tam jedna učitelka která byla taková milá a chovala se k nám jako k vlastním dětem. Já jsem si ji hodně oblíbila a začala jsem ji různě provokovat. Jednou když už jsem to asi přehnala protože jsem v hodině jen tak odešla ze třídy a ona když šla za mnou tak jsem jí zdrhala protože mi to přišlo jako strašná zábava. Ovšem jakmile mě chytla tak mi došlo že jsem to přehnala. Vzala mě k sobě do kabinetu a začala na mě řvát že už ji dlouho vadí jak se chovám. Potom jen řekla že jsem si o to koledovala a přišel výprask. Ohla mě o stůl a začala mě rukou třískat, po asi 5 ranách si všimla že se tomu akorát tak směju, vzala si ukazovátko a dala mi takovej výprask na holou že jsem se tam před ní rozbrečela a nikdy na to nezapomenu. Musím říct že tohle kdyby si teď zažili ty problémový děcka tak by to bylo ideální, protože od té doby jsem nedostala jedinou poznámku a byla jsem jedna z nejhodnějších žáků. :-)

Reklama

Přidat komentář