Reklama

Soulož

Karel (St, 24. 7. 2019 - 16:07)

Mě je 42 let a nikdy v životě mě nešla přetáhnout předkožka. A ani to nezkouším. Jednou, když mi bylo asi 17 let, tak jsem to zkusil a nešla potom zpátky. Musel jsem jet na chirurgii, kde mi předkožku přetáhli zpátky. Takže předkožku mám nepřetaženou i při sexu. Souložím cca od 15 let a je mi 42 let. A opravdu to na sex nemá vliv. Jenom pokaždé, když mám novou přítelkyni ji o tom musím napřed říci, aby ji nenapadlo mi tu předkožku přetahovat. Jinak si žádná z mých přítelkyň nestěžovala. Takže buď bez obav. Na funkci to mít vliv nebude. A už vůbec ne rostlináře :D

Návštěvník (St, 24. 7. 2019 - 15:07)

Soulož jsem vždy miloval.Protože žena měla Danu,mohl jsem semeno vždy vystříkat.Proto jsem s obrovskou radostí uvítal oznámení druhé ženy,že je v přechodu a že jí můžu naplnit píču semenem.

Návštěvník (Čt, 25. 7. 2019 - 15:07)

Teď už nesouložím,v 68 letech,jen lížu píču a žena mi kouří čuráka.

Návštěvník (St, 24. 7. 2019 - 16:07)

Ty se máš, to ta moje jak šla do přechodu, tak mě sex zakázala, že je to zbytečné a už 5 roků vzdoruje. Děti jsou už samostatné, tak ji jedině vyměnit a nebo to už nějak doklepat s vlastní pomocí.

Návštěvník (Čt, 25. 7. 2019 - 15:07)

Semeno chce ven,jinak hrozí rakovina prostaty.

Návštěvník (So, 25. 5. 2019 - 07:05)

Kluci,vytáhnete hned po vystříkání ptáka z pičky,nebo až déle.

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 19:08)

Se ženou máme rádi co nejdéle nechat, už se nám i stalo, že jsme usnuli a ráno při probuzení byli pořád v sobě a tak jsme si hned zapíchali znova, kdo chce, zkuste to, je to bomba

Renda (Út, 31. 8. 2021 - 01:08)

Jo to je ono

Jana (Út, 31. 8. 2021 - 05:08)

Musìm souhlasit. Když se smanželem večer milujem a vystříkáse züstane ve mě. Nékdy jsme stoho sexu tak utahaní že skrátka usnem a jsme spolu zaklíněni. A pak ráno jeto krásné probuzení, když otevřete oči a pořád v sobě cítím jeho čůrâka. Tak si to hned po ránu rozdáme. Jeto krásná roscvička po ránu

Marie (Po, 4. 7. 2022 - 12:07)

S prvním partnerem jsme usínali jedině ve spojení. Když se udělal, tak jsme se vzájemně přitulili se zasunutým a usnuli. Ráno se mu někdy stopořil v pochvě jak ho měl zasunutýho. Nehezčí bylo, když začalo to semeno v pochvě hezky mlaskat jak znova přirážel.

Barča (Út, 5. 10. 2021 - 23:10)

Mi když šukáme večer, když před spaním, tak většinou zůstane do sebe zasunutí a usneme. Ráno po probuzení, když jdeme na repete a v pochvě je to večerní semeno, tak to hezky mlaská, že mám strach, že vzbudíne celý barák.
Ve sprše pak umyji oba výrony.

Roman2022 (So, 8. 1. 2022 - 13:01)

chceš si zaprcat?
[email protected]

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 06:08)

Na misionáře by mi manželka celonoční zasunutí nepovolila, ale máme speciální polohu ze zadu, z boku, ve které běžně spíme. Při té se stává celonoční zásun a ráno obvykle pokračujeme vydatnou souloží. Jinak manželka má úžasnou pochvu. Když chce, podrží si i mekký penis, když má dost, "vyplivne" ho i když je tvrdý jak dřevo. Také překrásně při souloži citelně, rytmicky, svírá pochvu. Mrdá překrásně.

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 20:08)

Taky jsme to tak dělali, ale čím byla manželka starší tím dříve měla velice silný a vyčerpávající orgasmus, což se ku podivu, dělo i po přechodu ještě intenzivněji. Když byla hotová, jedním silným stahem pochvy, mi tvrdého ptáka vyplivla a já se musel uspokojovat sám.

Návštěvník (So, 25. 5. 2019 - 21:05)

Když to do ní nastříkám, tak než povadne, tak v ní ještě jsem a lehce se pohybuji a jí to dělá moc dobře.

Reklama

Přidat komentář