Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Nastevnik (St, 11. 8. 2021 - 15:08)

Když má necelých 15 tak to už musí fest honit. Kolikrát si to dělá za den a vidělas ho někdy při tom? Nebo to honění skrývá?

Božena (St, 11. 8. 2021 - 16:08)

On to skrejvá a tak doknale že nacházím jenom semeno. Myslí si asi že nepoznám co to je.

Irina (St, 11. 8. 2021 - 17:08)

Tomu mýmu je 14 a taky to skrývá, ale tak, že zpočátku jsem nenacházela ani to semeno. Malinko nějaká skvrnka byla na prostěradle, nebo na jeho prádle a to mi přišlo hrozně divný. Hledala jsem a nakonec objevila v prádelníku jež má u postele pěkně schovaná trička do kterých vypouštěl semeno. Dělá to tak dodnes. Asi si pořád myslí, že o tom jeho honění nic nevím.

Návštěvník. (Čt, 12. 8. 2021 - 15:08)

Irino už si viděla syna při honění? A co ty trička kam vypouští semeno. Co to s tebou dělá.Vyzkouselas už je?

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 19:08)

Co asi mohla vyzkoušet? Naškrobená trička? To by je musela vymáchat a pak to vypít. Čerstvé semeno jedině z keramiky, nebo ze skla.

Rozina (St, 11. 8. 2021 - 13:08)

Bývalý manžel ho měl tak 15. Jeho syn, tedy můj nevlastní se rád předváděl a v 17 letech ho měl asi tak stejného. To už je ale před delší dobou. Teď mám syna v začínající pubertě a jak zahlédnu při koupání a jednou při načapání, tak se mu začíná hezky zvětšovat. Jak kulky tak i ten šulin.

Otcové (St, 11. 8. 2021 - 11:08)

Co vy otcové zkoušeli jste si porovnávat péra se synem? Nebo to za Vás zkoušela manželka? Docela by mě zajímalo jaké jsou rozdíly v rodině mezi otci a syny.

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 18:08)

Já otcovo stojícího nikdy neviděl, ale v klidu ho má menšího než průměr, prostě nic moc péro a dlouhá precuhujici predkozka. Bratr ho má většího i tlustšího i celkově hezčího, a stojí mu krásně rovně. Já mam něco mezi tím, v klidu nic moc, vypadá podobně jako otcovo, akorát s odkrytým žaludem (jsem z rodiny jediný kdo to tak má), když se postaví tak to není špatný 16 cm, ale je křivý a zahnutý.

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 18:08)

Otcův penis jsem taky v erekci neviděl, ale s bratrem máme téměř totožné penisy, kolem 16-17cm v erekci, on ho má rovný a já trochu zakřivený, jelikož před sebou nemáme tajnosti tak to vím, navíc i před sebou honíme a porovnáváme

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 00:08)

My si je teda nikdy moc neporovnávali. Mě vždycky bratrovo péro přišlo velký a pěkný. Já se styděl ho ukázat stojícího protože ho mám zahnuteho do leva. Později když mě viděl ve sprchach ale říkal že mu přijde že ho mám většího tak nevím. Na délku je máme asi stejný, ale jinak dost rozdílný -rovný/křivý, masivní/hubenější, přečuhující předkožka/trvale odhalený žalud.

žena (Čt, 12. 8. 2021 - 05:08)

Zakřivený (ne moc) s odhaleným žaludem více dráždí pochvu ženy a nemusí být až tak velký. Hlavně že je pevný. Máš dobrý péro.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 22:08)

Tak takový názor mě těší, že ženy upřednostňují spíše jiná kritéria než velikost. Mě odmalička štvalo že ho mám křivýho a nikdy mi nepřišlo že by moje péro bylo nějak zvlášť pěkný. Dost nerad jsem ho dával na odiv ostatním. Později když jsem začal s trvale odhaleným žaludem tak taky, teď už to beru jako něco co k mému péru neodmyslitelně patří.

Návštěvník (Po, 16. 8. 2021 - 06:08)

Je to dar, nebo prokletí přírody. Mám to taky, ale většina žen na to nehledí. Je zajímá jestli je pěkně vyštocháš a mají pořádný orgasmus. Ty naše šavle, se k tomu hodí.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 22:08)

Na to se spolehni. Nic s tím neuděláš. já se zkoušel honit levou ruku, abych to narovnal. Nic platné. A pak, když jsem začal souložit, tak jsem zjistil, že to je vlastně výhoda. Zkušené ženy to ocenily.

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 11:08)

Můj táta měl stejného jako já. Brácha sotva polovičního. Nejstarší syn má většího než já, druhý stejného a nejmladší má malého.

Helena (St, 11. 8. 2021 - 11:08)

Mám také tři syny. Jsou mezi nimi dost velé rozdíly. Nejstarší ho má skoro jako manžel, prostřední o málo většího a benjamínek má malého. Je to mezi deseti až osmnácti centimetry. Od oka. Měřila jsem manžela. Ten má sedmnáct a bohatě mi stačí. Mám dobré chlapy v chalupě.

Val (St, 11. 8. 2021 - 12:08)

A věk synů?

Helena (St, 11. 8. 2021 - 12:08)

Už jsou dospělí. Jenom nejmladšímu je teprve šestnáct, ale po tom to věku už se jim penisy nezvěšovaly, nebo jen nepatrně. Patrně tě bude zajímat jak vím o tom jak jsou velcí. Pochopitelně, že při jejich neopatrných masturbacích. Toho nejmladšího jsem přistihla zrovna včera. Nedělám z toho problém a oni to ví, že máma je za to peskovat nebude.

Martina (St, 11. 8. 2021 - 09:08)

Mám problém se svým synem ,je mu 9 let a už má penis velký jako dospělí muži . když jsem plavat všichni se mu koukají mezi nohy . Hlavně když se někde převléká nebo sprchuje.mate někdo podobné zkušenosti ?

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 10:08)

Může to být hormonální porucha. Růstový hormon, když se rozjede, nadělá pěknou paseku. Já by se obrátila na lékaře spedialisty.

Reklama

Přidat komentář