Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 03:08)

Tady se řeší vzrušení maminek z vlastních synků a zatím se to zvrhlo v seznamku seniorů. Kde jste, nadržené maminky?

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 03:08)

Nadržených synů je tu dost některé komentáře mě moc zajímají

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 04:08)

Špatný začátek. Na špióna.

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 21:08)

Přátelé, všimli jste si že tu není rebel Steve ?

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 01:08)

Steve je egoista a nešťastník, Který si myslí, že život se řídí jen jeho představami a zkušenostmi a snaží se jej řídit i ostatním. Já nelituji.

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 09:08)

Mám po přechodu a jsem vdova. Děti se rozlétly do světa a jsem sama. Pravda je, že před tím jsem měla jiné starosti s rodinou a skoro pravidelný sex, takže jsem to vnímala jinak. Po klimakteriu se ve mě probudila nesmírná vášeň. Stále mám hříšné myšleky a často se ukájím. Trpím, protože když jsem měla možnost se sexuálně vybíjet, nebyl čas a teď ho mám, ale není nikdo, kdo by mne potěšil a uspokojil. Miláčkové, važte si života dokud jste mladí a využijte každou chvilku k užití jeho radostí, z nichž sex je ta největší.

50 (So, 7. 8. 2021 - 10:08)

Mě by se to líbilo,vždycky je někdo,kdo to taky rád,zkusíme?

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 02:08)

Zase nespím a tak se mazlím sama se sebou. Děkuji za lákavou nabídku, ale nic o sobě nevíme a já nejdu do nejistých a rizikových vztahů. Uvažovala bych o tom, kdybych měla více informací a nějaké záruky.

50 (Ne, 8. 8. 2021 - 08:08)

Tak začnem,jaké informace potrebuješ:)

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 09:08)

Kašli na ní,nejdřív si stěžuje,že nemá s kým šukat a když se jí nabízíš,tak si tady vymejšlí,buď to píše nějakej onanista nebo njaká stará namyšlená kráva,která neumí ani pořádně odepsat,raději ať nepíše ona a nepoučuje druhý

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 11:08)

Stará namyšlená kráva. To jsem já. Když se chlap neumí představit, tak s tím nic nenadělám. Možná mám na muže přílišné nároky, ale chci aby kromě sexu, byli zábavní a pohotoví.

50 (Po, 9. 8. 2021 - 13:08)

Takhle sprostě bych to nenapsal a ani nikoho neurážel,ale nezlobte se,určitě sem nemůžu na sebe všechno napsat,to by byla sebevražda a můžu se rovnou podepsat,takže vymyslíme jiný způsob? Nebo nemáte zàjem,psal jsem,že mě přitshují starší ženy a že i v tomto věku se dá řádit:)

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 22:08)

Já ti poradím, co je zajímá. Výška, váha, velikost přrození, nějaké sexuální speciality, které můžeš nabídnout. Intelektuálky zajímá vzdělání, kuchty co ti chutná, nebo co taky piješ. Nemusíš uvádět jméno, bydliště, PIN. Takové detaily se řeší až na místě. Pokud chceš strčit hlavu do chomoutu. Já bych se jí vyhnul. Asi patří mezi náročné. Bůh ví, co si osobě myslí. A tak zůstane sama.

50 (Po, 9. 8. 2021 - 23:08)

Samozřejmě,že tydle obecné věci se sem dají napsat,ty jsou v pohodě,ale babča už se neozvala,tak nevím,zda po tom až tolik touží,při tom si myslím,že by se jí to mohlo líbit a jsem úplně obyčejnej chlap,nevulgární,nenásilnej,prostě v pohodě

Jinábabča (Út, 10. 8. 2021 - 06:08)

Já si myslím, že má nějaké špatné zkušenosti s jinými obšourníky, kteří jí zklamali, nebo napálili a nebo jen nechce naletět. Čistý sex bývá málokdy. Většinou se za vztahem skrývají vedlejší, ne zrovna upřímné a poctivé úmysly.

50 (Út, 10. 8. 2021 - 07:08)

I to je možné,ale nejde házet do jednoho pytle,určitě se k ní nechci stěhovat a nechat se živit,to zapotřebí nemàm,prodtě by se mi ten sex se starší paní líbil,zvlášť,když psala,že to má ráda

Jinábabča (Út, 10. 8. 2021 - 07:08)

Taky je možné, že mezi tím rozběhla jiný vztah a nechce si to dalším pokazit. Já bych tě potěšila, ale teď mám mladýho bejčka a on strašně žárlí. Taky bych o něj nechtěla přijít. Je nádherný a dělá mi velké rozkoše. My báby jsme, po zkušenostech, opatrně.

50 (Út, 10. 8. 2021 - 08:08)

A nemáš chuť napsat víc,jak řádíš? Mohu se zeptat kolik ti je prosím let,i když vím,že se na věk dámy ptát nemá,ale zajímalo by mě,v jakém věku se dá zajíček klofnout,i když jsou to jen čísla.

Jb (Út, 10. 8. 2021 - 08:08)

Zatím ne. Musím vařit. "Bejček" přijde na oběd a pak........

50 (Út, 10. 8. 2021 - 08:08)

A ten věk?

Reklama

Přidat komentář