Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 16:08)

Je nádherné, když ráno příjdu do synova pokoje a cítím vůni jeho semene po celém pokoji, když uklízím, nacházím semeno téměř všude

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 15:08)

Babička není první "holka", kterou rozdělávám. Vím jak se to s prvničkami dělá. Měl jsem už dvě spolužačky. Taky jsem musel postupně. Babička mne zatím lízat nenechá, protože ví, že bych do ní strkal prsty. Tak hloupá není. Mám jí rád a nechci jí ubližovat, když nechce.

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 14:08)

Tvrdila, že už je vyschlá a že by stejně nic necítila, ale pozvala mi holku, která mne připustila bez váháni a babička jenom radila jak to máme dělat.

Eva (Ne, 8. 8. 2021 - 15:08)

To se na vás koukala a nic to sní nedělalo?

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 19:08)

To víš, že to taky prožívala, pomáhala se zaváděním penisu a vždy mi ho pěkně pohonila, ale zprvu nenápadně a pak už vášnivě si masírovala poštěváčka. Když jsem se podivil, řekla mi, že klitoris má stále živý. Měla normální bouřlivé orgasmy. Je to stále temperamentní ženská.

Eva (Po, 9. 8. 2021 - 09:08)

Babička se může sexuálně aktivovat. Kdyby zvlhla zkusil bys do ní proniknout?

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 09:08)

Zatím mi dovolila ořejíždět jí po poštěváčku žaludem. Moc se jí to líbilo, ale celou dobu si zakrývala pochvu rukou, aby mne nenapadlo strkat do ní penis.

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 10:08)

To je babička ještě mladá a plodná že má strach abys ji neoplodnil ? Jinak babky už mají krámy akorát tak na půdě nebo ve sklepě .

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 10:08)

Tvrdí, že trpí vaginální suchostí, že má pochvu scvrklou. Bojí se že jí to bude bolet a že se do ní stejně nedostanu.

Jirka (Ne, 22. 8. 2021 - 14:08)

Mě to má matka 68 říkala take

Návštěvník (Ne, 22. 8. 2021 - 17:08)

Manželka to má taky. Co je platné, že je stále hezká, štíhíá a má pěknou postavu. Dosouložili jsme. Vaginální suchost je spojena také s bolestmi a mě už zbývá jen masturbace. Chce abych si našel jinou, mladší, ale já jí nechci trápit.

Jirka (Ne, 22. 8. 2021 - 20:08)

Kolik je manželce

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 15:08)

Zkus jí vylízat a uvidíš jestli bude suchá,ale věřím,že ne,že hezky poteče,no a pak zkus zasouvat prsty a pomalu jí toztahovat,určitě to půjde.

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 11:08)

Nemůžeš jí ho tam cpát nasucho , je potřeba promazat sádlem , máslem , olejem prostě co je po ruce a pak to jde . Podmínka je že tobě musí stát když máš pořádnou erekci a je promazaná tak tam vjede jedna báseň . Některé ženské dělají drahoty ale potom se jim to líbí .

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 11:08)

Zatím mám na šukání pěknou mladou holku, která maže až moc. Budu to zkoušet jako zakázané ovoce. Nemůžu ale znásilnit vlastní babičku. Ke všemu je moc hodná a má mě raději než matka.

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 13:08)

Já to zažívám s manželkou. Když se do ní nemohu dostat, bolí jí to a sex odmítá, i kdybych se namazal litrem oleje. Já obavy tvé babičky chápu. Některé starší ženy ztrácejí chuť souložit.

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 22:08)

Z některých ženských se stávají sexuální anorektičky a to je neštěstí . Než by ti podržela , radši se s tebou pohádá .

Eva (Ne, 8. 8. 2021 - 14:08)

A šukal jsi s babičkou?

Olina (Ne, 8. 8. 2021 - 08:08)

To já jsem to řešila hned jak se oběvilo na prostěradle semeno, Zavolala sem ho ukzala mu to a řekla sem že kvůli jeho výronům nebudu pořát prát. Bylo to i v matraci. Nařídila sem mu že se musí před spaním vyhonit v koupelně aby nenadělal. Nevěděl jak. Tak sem mu to předvedla a bylo po polucích.

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 09:08)

Nech toho,tobě je podle psaní tak 10 let

Reklama

Přidat komentář