Reklama

cvičky

Janina (Pá, 17. 9. 2021 - 21:09)

To by se dalo využít i jinak. Třeba na zahradu či na chatu. Pokud by se vešla do auta. ;-)

Cvičkař (Út, 10. 8. 2021 - 08:08)

Taky se mi poštěstilo se udělat kámošovi holce do conversky. Byly jsme společně na akci a ke konci jsme si šli ještě sednout na hřiště na lavice. Oni se začali líbat, chtěl sem odejit ale řekli mi, ať zůstanu, ze jim to nevadí. Během chvili si to začali rozdávat, když ji tam ohnul o stůl. Ona mi ještě rekla, tak si alspon pohoň, ať jenom nekoukáš, pak půjdem společně domu. Tak sem si začal honit a nedalo mi to a přes patu sem ji krásně vyzul botu, jen se na mě usmála a řekla, ji ji půjč. Takže zatim, co si to oni užívali sem se ji vyhonil dvakrát po sobě do conversky. Ze vnitř ji měla dost sešlapanou a značně propocenou po několika hodinách na tancování a tak na zábavě.

Petrp (Út, 10. 8. 2021 - 21:08)

Tak to mas dobre story ti povim, taky se mi libi I boty s krajkama ale od vietnamcu z 95az rok 2000 prodavali je bile a cerne za par korun

Cvičkař (Pá, 13. 8. 2021 - 11:08)

Jo, bylo to dost dobrý, škoda jen, že neměla cvičky ale conversky. Měla hezký malý nožky.

Petrp (St, 18. 8. 2021 - 10:08)

Jj to je moc pekne max 38 cislo ,nozky vypadaji topove ve cvickach ted je leto tak je pritelkyne nenosi ale jak zacne byt vic zima tak to zacne a ja budu zase nejstastnejsi

Petrp (Ne, 8. 8. 2021 - 21:08)

Ahoj kajka 681 chtel bych si s vama napsat email o cvickach a tak, na ten vas mi to nejde muj je [email protected]

Igor (Ne, 8. 8. 2021 - 18:08)

Cvičky, holínky, korkové dřeváky, vysoké boty, každý můžeme mít svůj fetiš a nikoho proto nebudu odsuzovat.

Eva (Ne, 8. 8. 2021 - 12:08)

Udělej mu i nějaký krásný Halloweeen makeup. ;-)

Cvičky (Ne, 8. 8. 2021 - 12:08)

Ke kostýmu francouzské služky se hodí ty černé cvičky daleko víc než ty původní. Jsou krásně tiché, nedělají důlky do koberce. A hlavně až bude zase halloween půjde v nich manžel ven. Prohrál sázku a už se těším jak mu to bude slušet....a o tom ponížení je to taky....čokolády a bonbóny jsou bonus...pak ještě pěkně uklidí :-)

Janina (So, 7. 8. 2021 - 11:08)

Podle mě to budou takové malé nic neříkající výprasky, spíš taková plácaná. Cvičkou přes prdel, to by pořádně štíplo.

Cvičkař (Po, 2. 8. 2021 - 08:08)

Ahoj, já bral holkám na základce v šatně cvičky z sáčku na přezůvky a honil nad nima a do nich, než se na to přišlo a dostal jsem od spolužáků za to výprask.

botky (So, 7. 8. 2021 - 00:08)

jaky byl výprask?
kdokoliv máte fotky nosených cvicek atd posílejte na [email protected]

Cvičkař (So, 7. 8. 2021 - 12:08)

No stál za to, spolužáci mě nachytali, jak si honim nad cvičkou jedny holky ze třídy, kterou tam pak zavolali. Musel jsem tu cvičku vyčistit do sucha, pak mě povalili na lavici, kde mi stáhli kalhoty i slipy. Potom vzala ta holka, ktery ta cvička patřila tu cvičku do ruky a nařezala mi s ni na holý zadek a spolužáci mě při tom ochotně přidrželi.

Petrp (Po, 9. 8. 2021 - 08:08)

Ty jo ty jsi dymař:-) Cvičkař, ja jsem mel ve tride kamaradku co je nosila botas Eva 1 ty prvni cvicky s velkou gumou nahore, a muzu rict ze jsem byl porad nadrzeny ,mokry sedela predemnou v lavici ,cvicky si brala domu bohuzel jinak by to dopadlo asi stejne jako u tebe ,ale nastesti jsme se fotily ve tride a byla v čele s tema cvickama tak jsem doma foto pěkně postrikal a ne jednou :-))

Cvičkař (Po, 9. 8. 2021 - 08:08)

Za mě holky nosily klasické bílé jarmilky, na tělocvik všechny i kluci měly někteří a občas je nějaká nosila celý den, jako přezůvky ve třídě.. většinou pak už bílé, hlavně tedy ze vnitř nebyly ale o to vic mě přitahovaly..

cvickar (Po, 9. 8. 2021 - 22:08)

anoo me hodně přitahuji ve cvickach klidně i converskach nebo vanskach ty nošene vnitřky jse jsoj úplně nosene i podrazky

Cvičkař (Út, 10. 8. 2021 - 07:08)

Přesně, taky můžu i conversky stejně tak, jako cvičky.. čím vice nošené, tím lépe.

P&L (St, 21. 7. 2021 - 21:07)

Nosíme doma s manželkou gym. cvičky, ona je nosí hodně i ven ;). Pravda je, že se mi cvičky líbí od ZŠ a přivedl jsem jí k tomu. Napřed je nosila jen doma, po nějaké době se odvážila i ven a nyní už skoro v ničem jiném venku nechodí.

Petrp (Čt, 22. 7. 2021 - 16:07)

TAK to vam zavidim P&L ze nosite cvicky spolu nejakou fotku by jste neposlal na email jak vam to slusi diky jsem milovani strasne

Petrp (St, 21. 7. 2021 - 09:07)

Je to maras od zakladni skoly me to silne pritahuje vzdicky se mi rozbusilo srdce vzruseny strasne... kamaradka mela botas Eva 1 s tou velkou gumou raritni kousek ....jeste ze mame tridni foto je tam v čele vyfocena tak pamatka jak ma byt sedela predemnou v lavici porad jsem ji sledoval

Reklama

Přidat komentář