Reklama

Honění

minulka (St, 23. 12. 2020 - 10:12)

Mi necháme mrdku na břiše buď uschne nebo ho vezme prostiradlo

Milada (St, 23. 12. 2020 - 04:12)

A nebo se vystříkat do ručníku a nechat zaschnout pak to je jak smírkový papír.

ildartth (Ne, 13. 12. 2020 - 18:12)

Sex seznamka - http://hespac.com/sexseznamka.htm Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.

Nelly. (Po, 9. 8. 2021 - 08:08)

Tak ty seš ale dobře vypatlaná. Honění je snad úplně normální, manžel si ho honí a já si taky dělám dobře a děláme si to i navzájem. Je to náhrada za šukání a proč by to měl být hnus? Já si šukání hodně užívám a prožívám, takže vyhonění s výstřikem je jen taková hezká rychlá příjemná pomoc od semene, aby se nahradilo novým.

Jenže (Út, 8. 12. 2020 - 01:12)

Ja si ho vyhonim tak jak...Ta jeho tlustá dominantní prasnice dává na vocas klicku. Takže na jeho místě bys asi nebyl.

Návštěvník (Po, 11. 4. 2022 - 04:04)

Honění je snad úplně normální, manžel si ho honí a já si taky dělám dobře a děláme si to i navzájem. Je to náhrada za šukání a proč by to měl být hnus? Já si šukání hodně užívám a prožívám, takže vyhonění s výstřikem je jen taková hezká rychlá příjemná pomoc od semene, aby se nahradilo novým. Nelly..

Anonym (St, 18. 5. 2022 - 10:05)

Samozrejme že honiť si je bežná vec.Spolu z manželkou si spoločne masturbovanie vieme náležite vychutnať, málokedy sa odbavim dva krát za sebou.Manželka si to vie vychutnať naposledy sa urobila neskutočne deväť krát za sebou pri klasickom milovaní ju dokážem priviesť k orgazmu maximálne dva krát, potom manželka pokračuje inštinktívne samá ja ju pri tom pozorujem je pri tom neskutočne krásna.Neviem to slovami opísať ale že mi umožňuje byť pri jej masturbovani a tiež sa pozerá ako masturbujem milujem ju nadovšetko

Nelly. (Pá, 17. 12. 2021 - 06:12)

Tak ty seš ale dobře vypatlaná. Honění je snad úplně normální, manžel si ho honí a já si taky dělám dobře a děláme si to i navzájem. Je to náhrada za šukání a proč by to měl být hnus? Já si šukání hodně užívám a prožívám, takže vyhonění s výstřikem je jen taková hezká rychlá příjemná pomoc od semene, aby se nahradilo novým.

Nelly. (Po, 9. 8. 2021 - 08:08)

Tak ty seš ale dobře vypatlaná. Honění je snad úplně normální, manžel si ho honí a já si taky dělám dobře a děláme si to i navzájem. Je to náhrada za šukání a proč by to měl být hnus? Já si šukání hodně užívám a prožívám, takže vyhonění s výstřikem je jen taková hezká rychlá příjemná pomoc od semene, aby se nahradilo novým.

Nelly. (Pá, 6. 8. 2021 - 05:08)

Tak ty seš ale dobře vypatlaná. Honění je snad úplně normální, manžel si ho honí a já si taky dělám dobře a děláme si to i navzájem. Je to náhrada za šukání a proč by to měl být hnus? Já si šukání hodně užívám a prožívám, takže vyhonění s výstřikem je jen taková hezká rychlá příjemná pomoc od semene, aby se nahradilo novým.

Nelly. (St, 16. 6. 2021 - 07:06)

Tak ty seš ale dobře vypatlaná. Honění je snad úplně normální, manžel si ho honí a já si taky dělám dobře a děláme si to i navzájem. Je to náhrada za šukání a proč by to měl být hnus? Já si šukání hodně užívám a prožívám, takže vyhonění s výstřikem je jen taková hezká rychlá příjemná pomoc od semene, aby se nahradilo novým.

Nelly. (Po, 15. 3. 2021 - 04:03)

Tak ty seš ale dobře vypatlaná. Honění je snad úplně normální, manžel si ho honí a já si taky dělám dobře a děláme si to i navzájem. Je to náhrada za šukání a proč by to měl být hnus? Já si šukání hodně užívám a prožívám, takže vyhonění s výstřikem je jen taková hezká rychlá příjemná pomoc od semene, aby se nahradilo novým.

Nelly. (Út, 8. 12. 2020 - 01:12)

Když s tím syn začínal, tak byl jednou nebo dvakrát tak do toho zabrán, že jsem ho při tom přistihla. Vůbec si nevšiml že stojím za ním ve dveřích pokoje. Opatrně jsem raději vycouvala.

Máma (Pá, 25. 12. 2020 - 01:12)

Když jsem syna přistihla poprvé, byl úplně nahý, protože mne nečekal. Stál před zrcadlem a honil se mými kalhotkami. Viděla jsem úplně všechno. Byl do toho tak zabrán, že jsem ho musela okřiknout. Strašně se lekl. Omluvila jsem se a vycouvala. Za chvíli se přišoural už oblečený a začal zjišťovat, jestli se nezlobím. Celý rudý a rozechvělý. Ptáček mu ještě stál. Uklidnila jsem jej, že to co dělá je v jeho věku normální a že se vůbec nezlobím. Zeptala jsem se jestli z něj vyteklo semínko. Ještě nebyl hotový. Tak jsem mu nařídila aby se dodělal. Odešel do koupelny, ale byl tak vyděšený, že nemohl. Musela jsem mu pomoci. Za chvíli stříkal. Teď to pořád po mě chce a často. Nemám na to čas. To jsem si na sebe upletla bič.

Eva (Pá, 25. 12. 2020 - 22:12)

To znamená, že si ptáka sám ještě nevyhoní? A co děláš se semenem? Má ho hodně a hodně stříká? Jak dlouho ho musíš honit, když nemáš čas? Jak velkého má ptáka? Vzrušuje tě?

Máma (Pá, 25. 12. 2020 - 23:12)

To víš, že se honit umí, ale předstírá, že to sám nedokáže, podvodník. Když mu to dělám, snaží se mne osahávat. Vyndavá mi kozy a troufne si i do vagíny, ale to mu nedovolím. Bývá hodně mokrá a citlivá. Ptáčka moc velkého nemá, tak akorát do ruky, ale on mu ještě poroste. Trvá to dvě, tři minuty. Moc se s tím nepářu. Mám jiné povinnosti. Nestříká. Tu trošku semínka mi vypustí do ruky, Já ho jdu jako umýt do koupelny, tam ho slížu a musím se pohonit také. Vzrušená jsem a moc. Masturbuji teď mnohem častěji.

Hasek (Čt, 30. 12. 2021 - 22:12)

Ahoj mamo,nechceš si honit před sebou se mnou,rád se koukám a u toho honím,miluji to,když tak napiš RudolTheuer@ seznam.cz

Nelly. (Út, 8. 12. 2020 - 01:12)

Tak ty seš ale dobře vypatlaná. Honění je snad úplně normální, manžel si ho honí a já si taky dělám dobře a děláme si to i navzájem. Je to náhrada za šukání a proč by to měl být hnus? Já si šukání hodně užívám a prožívám, takže vyhonění s výstřikem je jen taková hezká rychlá příjemná pomoc od semene, aby se nahradilo novým.

Šachista (Út, 8. 12. 2020 - 01:12)

Před mnoha lety jsem chodil do šachového kroužku na internát. Bylo mi asi 11 a chodili tam většinou starší kluci, 15+, co tam byli ubytovaní. Jeden kluk, co chodil asi do druháku, tam bydlel, a někdy jsme po skončení šli hrát ještě k němu na pokoj. Nehrál teda nic moc. Vždycky jsem vyhrával a nebylo mi jasné, proč ho to vlastně baví. Ale jednou se mě náhle zeptal, že už jsem dost velkej, jestlipak mi už stojí. Už nevím, jak rozhovor pokračoval, ale vzájemně jsme si je ukázali. Já měl ještě holého, on už měl chlupy a proti mě trojnásobně velkého. Ukázal mi, jak se mu postaví, jen si s ním trochu pohraje. Říkal tomu honění. Zkusil jsem to a povedlo se mi to snadno taky. Pak se mně zeptal, jestli už mi stříká. Byl jsem trochu zmaten, protože jsem opravdu nevěděl, o čem mluví. Prý že mi to ukáže. Vím, že to bylo v pátek, protože internát byl prázdný, skoro všichni odjeli na víkend domů. Zamkl dveře, sundal si tričko a stáhl trenky ke kolenům. Lehl si na záda a ukecal mě, že si mám lehnout vedle něj a vzít ho do ruky. Mám mu ho honit tak, jak mi předtím ukázal, že je to lepší, než když si to dělá sám. Možná jsem ty vzpomínky nějak vytěsnil, protože už nevím, jak to přesně bylo, jaké mi dával přesné instrukce, ale pamatuju si, že za chvíli měl na břiše kaluž. Pak mi to chtěl oplatit a říkal, že nevadí, že mi to ještě nejde. Že mám jen ležet, mám si sundat trenýrky a on mě tam všude bude jen pusinkovat. Sliboval, že mi to bude určitě líbit a že když přitom dostanu chuť mu ho strčit do zadku, že mi to dovolí. To mi už připadalo fakt divný, tak jsem se vymluvil, že už musím jít domů. Už se to nikdy neopakovalo. I když mě ještě několikrát zval, já jsem se mu vyhýbal. Až později mi táta řekl, že existují teplouši. Já jsem to nikdy nikomu neřekl. Sice myslím, že to na mně následky nezanechalo, ale do smrti na to nezapomenu. Ani na jeho jméno.

Honza (Ne, 6. 12. 2020 - 08:12)

Když mě ho partnerka honí, tak to necháváme osudu kam to doletí. Když si ho honím nad jejím zadečkem tak ji postříkám celou zezadu, to má ráda.

Reklama

Přidat komentář