Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Zadek4 (Út, 17. 8. 2021 - 21:08)

Ahoj Anežko, je hezké, že jsi zase napsala. Přeji ti, aby jsi si plenek a pokáváňí užívala, jen je dobré nad tím neztratit kontrolu. Vždy je dobré si to uvědomit a poťé to teprve vědomě udělat. To pokakání na záchodě mi přijde v něčem opravdu dobré a vtipné. Je to taková parodie na klasické kakání. :) A také je to ideální procedura na udržení správných návyků. S tím kakáním do moře mi to přijde trochu přecitlivělé. Proč ne? Vždyť přímo do moře častokrát ústí kanalizace bez jakéhokoliv průchodu čističkou (nebo se jen odfiltrují hrubé nečistoty). Mimochodem kakání se ve vodě relativně rychle rozpustí a v do čističky/moře už nevstupují pevné části lidského bioodpadu. Ale pokud přesto nebudeš chtít kakat do moře, tak to zkus alespoň v těch inkontinenčních plavkách. :-) Z4 P. S.: Zkus se zde na doktorce zapojit také do diskuse "Kdy jste se naposledy pokakali"

Miki v gumovyc… (Út, 17. 8. 2021 - 13:08)

Ahoj Anezko, prosim je ten muj napad koupat se na verejnosti v tech gumovych kalhotkach s vlozenymi latkovymi plinami aby mi nebylo videt pohlavi a ja nevzbuzoval pohorseni je opravdu tak hloupy? At si ostatni na plazi lamou hlavy nad tim, z ceho mam ty "plavky", tak at si lamou. Mohou byt z bavlny, ze silonu/PAD/ nebo z jakekoliv materialove smesi. Hele devce ty bys zkusila ty gumove kalhotky-at pres jednorazovky, ale mohla bys zkusit i latkovky. Jenze ty nemaji rady pokakani. Napis co si o tom myslis. Dik Miki

Sabinka (Ne, 8. 8. 2021 - 20:08)

Pane bože, negramoti zas útočí... Anežko pěknou dovolenou přeji a nějak to tam zvládni bez nehod. No a na ty vocase tady snad nemá ani smysl reagovat.

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 12:08)

pulec jaký jste navařil sváteční oběd? Že jen čůráte kakáníčkujete, pleny měníte,onanujete vy ani nemáte z čeho dělat potřebu:-)))

Pulec (Ne, 8. 8. 2021 - 20:08)

Ja nevarim spíše toe zajímá nejvíce stále si sám a mít takovou krásnou a starat se o ní by se mně líbilo

pissinka (Ne, 8. 8. 2021 - 09:08)

Ahoj to jsou tu jen kluci? Respektive jen o klukách?

Pulec (Ne, 8. 8. 2021 - 12:08)

Ahoj a ty rada taky nosíš plinky nebo se pocuravš

pissinka (Ne, 8. 8. 2021 - 09:08)

Ahoj to jsou tu jen kluci? Respektive jen o klukách?

Pavel (Pá, 6. 8. 2021 - 18:08)

Začínám s plinkama dost riskovat ale to k tomu patří

Pulec (Pá, 6. 8. 2021 - 20:08)

A jak pak riskujes

Pavel (Pá, 6. 8. 2021 - 21:08)

Dneska jsem jel do práce a cestou jsem musel zastavit a odskočit si a to se mi nelíbilo tak až jsem byl na místě tak jsem zajel do lékárny koupit plinky ale co jsem chtěl tak neměli a našel jednu reklamní tak mi dal na vyzkoušení pak jsem dojel na místo a převlékl jsem se do pracovního a dívám se okolo a nikoho jsem neviděl a tak jsem si dal plinku a dívám se i něco dál byli tam nějací montéři jestli mě viděli nevím celý den v pohodě a jak jsem jel dom tak jsem se převlékl do kratasu venku u auta a šla tam paní s dcerou ale plinku asi neviděli protože jsem na tom měl trenky a cestou domů že si cestou domů koupím plinky a zastavil jsem u lékárny a že mají na objednávku tak mi dala tři vzorky po dvou zadarmo a v další lékárně už měly ale že s plinkama se ani neschovavam

Pulec (Pá, 6. 8. 2021 - 22:08)

A co použil jsi ju

Pavel (Pá, 6. 8. 2021 - 23:08)

Použil jinak bych ji nekupoval

Pulec (So, 7. 8. 2021 - 09:08)

A co pak tedkom máš na sobě a nepotřebuješ čůrat

Anežka (Po, 2. 8. 2021 - 15:08)

Čauky, v tom metru jsem se pokakala přímo v metru za jízdy, ale už si nepamatuju kde to bylo. A mám to jak kdy, někdy když jsem počůraná a cítím, že se mi chce na velkou, tak se ještě pokakám, často když se rozhodnu pokakat a zatlačím, tak se u toho i počůrám, takže jak kdy. Je mi to celkem jedno, když už mám plenku plnou a vím že to do té druhé potřeby nebude trvat dlouho, tak v ní zůstanu, ale nesmí to být dlouho. Občas teda taky udělám, že si nechám plenku delší dobu i když jsem počůraná nebo pokakaná, ale ne moc často. Jinak nosím střídavě Teny, Drynitesky a Pampersky, záleží na situaci. Teny ven nosím jenom občas, když vím že nebudu mít moc příležitostí na přebalení. Nejčastěji jdu ven s dryniteskou a když se počůrám, tak ji vyměním za pampersku. Už jsem to tady myslím psala, ale ty drynitesky jsou nevýhodné na nasazování, protože se musím svléknout celá, zatímco zalepovací pampersku jenom přitáhnu mezi nohama a zalepím. Ta túra byla fajn, ségra se snaží chovat se stejně jako předtím, ale je na mě taková víc "mateřská" než předtím. Ale je hrozně hodná a v pohodě, takže si nemůžu stěžovat :) Ještě teď v létě pojedu s kamarádkou k moři, takže mě čeká ještě trochu dobrodružství :D už se těším, zároveň se ale trochu bojím, snažím se trochu to omezit, hlavně teďka se snažím dávat si pozor na pokakávání, plenek se určitě do té doby nezbavím a počůrávat se budu taky, ale to můžu uhrát na inkontinenci. Ale pokakávání by bylo už moc, takže na to se teď hlavně soustředím, plus na aspoň částečný omezení počůrávání. Na pláž fakt s plenkou nepůjdu a nechci se tam na veřejnosti počůrat. Takže zatím a ještě dám vědět :) Anež

Kamča (Ne, 8. 8. 2021 - 14:08)

Anežko, držím ti palce. Na pláž s plenkou nemusíš. Existují inkontinenční plavky (vypadají jako normální), v těch se nehod bát nemusíš. Každopádně ti držím palce, ať to zvládneš bez ostudy.

Miki v gumovyc… (Ne, 8. 8. 2021 - 19:08)

Tak to ja se na koupani a na plaz kdy budu mit na sobe 1-2 detske latkove pliny /nevim jestli 70x70cm, nebo 80x80/ aby mi zakryly genitalie a pres ne pruhledne, nebo polopruhledne celoigelitove kalhotky. No a po vykoupani se prebalim na dece do suchych a mokre vyzdimu a rozlozim vedle deky na travu, aby uschnuly. V jednorazovkach kdyz vlezes do vody, tak je muzes potom vyhodit, protoze se nacucaji vodou a uz je nikdy neususis, ale do tech inkontinencnich plavek ti taky natece voda-vzadu kolem patere. A ja si budu asi kupovat inkontinencni plavky-to urcite.

Zadek4 (Út, 3. 8. 2021 - 16:08)

Ahoj, to se divím, že si nepamatuješ, kde v metru to bylo. Kdyby se mi v metru něco takového povedlo, určitě bych si dobře pamatoval, kde. Ani typ vozu si nepamatuješ? Byl to ten, co jezdí na lince C, nebo ten, co jezdí na linkách A a B? Jak si vlastně dáváš pozor na pokakávání? Prostě si hlídáš, abys to vždy případně udělala plně řízeně? Nebo jdeš i na záchod? Se kterou kamarádkou jedeš k moři? S Verčou, o které jsi dříve psala? No a na pláži by případné počůrání snad mohlo být nenápadné. Mohu ti tam dát tip se v moři zkusit pokakat i do plavek. A poté to nenápadně "vyklepnout" a umýt je. P.S.: A co moje dávnější výzva na pokakanou noc? Spala jsi už někdy v pokakané plence? Určitě dej vědět, Z4

Pulec (Út, 3. 8. 2021 - 16:08)

Ahoj zadek4 tak jak je a co plenky rád bych se o tobě něco dozvěděli napiš na [email protected]

Pavel (Po, 2. 8. 2021 - 21:08)

Ahoj Anežko jaké používáš drynitesky a kde je kupuješ rád bych tě poznal

Reklama

Přidat komentář