Reklama

Vzrušení z vlastního syna

eh (So, 31. 7. 2021 - 09:07)

V pubertě začne objevovat každý normální kluk ve své matce i ženu která by i jako žena mohla naplnit a uspokojit jeho sexuální touhy a představy po tělesném sblížení se s ženským tělem. Zvláště když je pak matka ještě trochu atraktivní ženou, nebo kde matka vychovává syna sama, je toto sexuální zaměření synů ke svým matkám v tomto jejich pubertálním období téměř jisté.

Markéta (Pá, 30. 7. 2021 - 15:07)

Pánbíčkáři jako jste Vy,...Napsal jste to moc hezky a naprosto s Vámi souhlasím. Taky jsou mi těžce proti srsti tyhle středověké názory. Naštěstí takových, jako je Bedřich, je ve společnosti podstatná menšina. Myslím si, že ve 21. století se už lidská společnost přece jen díkybohu posunula ve vývoji dál.

David (Pá, 30. 7. 2021 - 14:07)

Hodný maminky.

Klára (Pá, 30. 7. 2021 - 13:07)

Syn má skoro 15 a dělá si to jak divej. Vůbec by bez toho honění nemohl být. Samozřejmě že mě to vzrušuje a vždy po tom, až je hotov, tak se postarám o jeho semeno. Až nic netuší, tak si s jeho spermiemi užívám.

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 08:08)

Kláro,chodíš doma před mladym i v kalhotkách? Viděla si někdy, že by se mu z Tebe postavil?

Klára (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

Jsme taková normální rodina, nepředvádíme se před sebou. Ale vím, že syn je závislý na onanii, honí si ho a dráždí snad neustále. Někdy za ním přijdu před spaním, už v tričku a kalhotkách, předstírám něco, a vím, že ho to vzruší a vlastně mě taky. Ještě jsem ale neviděla, že by měl erekci jako ze mě. Ale jeho napnutý ocas jsem už viděla.

AS (St, 4. 8. 2021 - 10:08)

Mamča taky přede mnou doma taky chodí ve spodním prádle nebo v kalhotkách a různých tričkách s výstřihem nebo šatičkách ve kterých vynikají její větší prsa. Je super ji takto zblízka vídat a cítit její ženskou přitažlivost která ve mě přirozeně evokuje moji mužskou představivost.

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

Měl by tě slyšet, jak si drazdis kundičku a uvidíš, jak se to bude vyvíjet.

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

Myslíš, že když se se synem koupu a chodím s ním na nuda pláž, že nejsme normální rodina?

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

Určitě ste mě by z mamky ve vaně stal hned!

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

Jasně že mu stojí. Je to mužský, ale já s tím nemám problém. Jsem na to zvyklá. Opatrně, aby nevystřík, mu ho umyju, on mi umyje žabku a uspokojíme se každý zvlášť až po koupeli.

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

A tebe neláká mu ho pohonit až do vystriknuti?

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

Máme svá pravidla, která někdo nepochopí.

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

Já bych to mamce dovolil.

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

Jasně že mu stojí. Je to mužský, ale já s tím nemám problém. Jsem na to zvyklá. Opatrně, aby nevystřík, mu ho umyju, on mi umyje žabku a uspokojíme se každý zvlášť až po koupeli.

Helena (Pá, 30. 7. 2021 - 12:07)

Ten můj byl s třídou na dvoudenním výletě a asi tam byl pod přísným dozorem, protože když vylezl z autobusu, očividně mu stál. Zatáhl mne za nejbližší křoví, sundal si kalhoty, řekl. Konečně. rozkmital na ptákovi ruku a za chvilku prudce a dlouho stříkal. Pak se mu ulevilo.

David (Pá, 30. 7. 2021 - 12:07)

Že já blbec jsem se s honěním schovával, měl jsem se nechat načapat, aspoň bych dnes věděl, jak by to dopadlo.

Marek (So, 31. 7. 2021 - 00:07)

Já jsem se s tím také schovával ale matka to o mě věděla protože jsem tu svoji sexuální touhu vůči jejímu tělu a celkovému jejímu vzezření krásné zralé zkušené čtyřicetileté ženy nedokázal ovládat a s představou našeho společného vášnivého sexu jsem ze zoufalství musel onanoval s jejím prádlem a stříkal své semeno do jejích kalhotek, podprsenek, kombiné, nočních košilek, silonek, atd. Semene bylo na jejím prádle mnoho a pořád čerstvé, tak se občas stalo že když dávala prádlo do pračky a sáhla na to že si pro sebe hubovala že to se mnou už není možné ale nikdy mi k tomu nic konkrétně neřekla. Jednoho dne se stalo že mě nachytala jak se mazlím s její podprsenkou a honím si ptáka s jejími kalhotkami obtočenými kolem mého ztopořeného penisu, úplně jsem strachy ztuhnul a bylo mi nepopsatelně, matka si mlčky svlékla tričko, z podprsenky vyndala svá velká prsa a řekla mi, na co čekáš mladíku, tak pokračuj. Nemohl jsem jen jsem stál a v nedozírném údivu koukal na ty její velké obnažené prsa, v ruce jsem svíral svého pořád tvrdého matky kalhotkami obtočeného ptáka a nic jsem nechápal, v tom na mě křikla, tak dělej! Autorita matčino hlasu mě donutila pokračovat a bylo to poprvé kdy jsem před mojí matkou stříkal ze svého ztopořeného údu své semeno.

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 05:07)

Dobře ty. U nás to bylo tak, že když masturbovala maminka, neudržel jsem se a musel taky. Když měla orgasmus, vstoupil jsem k ní a udělal jsem se, při pohledu na její štěstí, také. Pak jsme se oba motali a dělali, že se nic nestalo.

Helena (Pá, 30. 7. 2021 - 13:07)

Vše je na dohodě. Doma si to ve vaně udělal zas, slyšela jsem jak to tam cachtá. tentokrát mu to trvalo déle. O pět mocně stříkal, ale až když jsem mu vypouštěla vodu. Zasáhl mne do obličeje.

Reklama

Přidat komentář