Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Zadek4 (Út, 3. 8. 2021 - 16:08)

Tak já si zase užívám v pokakané plence. Tentokrát jsem to pustil v sedě na záchodě, ale s oblečenou plenkou. Je to v něčem opravdu zajímavé si prostě sednout a přestírat si, že jdu normálně na záchod, zatlačit, když v tom se hovínko rozmáčkne v plence a začne se se mnou mazlit. Vždy mám opravdu takový krásný pocit, jako by ta hebkost té pleny prostoupila do mých střev, když si ulevím.

Pulec (Út, 3. 8. 2021 - 16:08)

A kolik máš vlastně let a ještě mu máš stále nebo už novou

Zadek4 (Čt, 5. 8. 2021 - 05:08)

Pulec - nechci konkrétně odpovídat. Ani si nechci zatím soukromě psát e-mailem. Ale plenky nenosím, takže nemám nyní žádnou. Ale v době, kdy jsi mi psal jsem ji ještě měl, ale už jsem diskusi nečetl. Plenku si oblékám je jen před pokakáním, pak v tom obvykle nějakou dobu jsem a po akci se umyji a převléknu zase do běžného oblečení. Z4

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 14:08)

Báro, kam jsi se ztratila? Jak probíhá dovolená?

Boha jeho (Út, 3. 8. 2021 - 14:08)

Teď tu zase 10x napíše, jak ho to mrzí, jak se omlouvá, a jak už tu definitivně končí a, že jenom pár lidí ho tu chápe. Proč a za co?

Pavkol (St, 4. 8. 2021 - 08:08)

tentokrát si ze mě dělá někdo prdel ani omylem končit nechci

Karel (Út, 3. 8. 2021 - 14:08)

Dobrý den. Zajímalo by mne, kdy jste se naposledy pozvraceli? Za jakých okolností to bylo? A byl u toho někdo? A krkali jste u toho zvracení?

Pavkol (Út, 3. 8. 2021 - 13:08)

ty poslední dvě jsem opět nepsal já. Já už tady definitivně končím.

Pavkol (Út, 3. 8. 2021 - 13:08)

přesně tak někdo dělá všechno proto abych odsud vysmahnul ale to má smůlu možná přestanu chodit na některá vlákna ale na všechna určitě ne

Pavkol (Út, 3. 8. 2021 - 13:08)

ořesně tak někdo dělá všechno proto abych odsud vysmahnul ale to má smůlu možná přestanu chodit na některá vlákna ale na všechna určitě ne

Pavkol (Út, 3. 8. 2021 - 12:08)

Poslední zprávu psal někdo za mě. Tak radši mizím odtud.

Pavkol (Út, 3. 8. 2021 - 12:08)

ty předchozí dvě nebo tři zprávy jsem vůbec nepsal já a navíc viděl jsem to kdysi na jednom německým videu a nevím jak bych reagoval kdybych to zažil ve skutečnosti lepší je to u čůrání to aspoň nemá tak velký charakteristický zápach. takže ten kdo napsal ty předchozí dvě zprávy psal úplný kraviny. já viděl holku jen čůrat ale už je to 12 let pryč tehdy jí bylo 22 ale od roku 2013 se spolu nescházíme našla si nějakýho řidiče

Pavkol (Út, 3. 8. 2021 - 08:08)

Po deseti letech jsem viděl jak holka kadí. 18+,asi 20 . Velkou šisku

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 12:08)

Tak se poděl s ostatními, vyprávěj.

Pavkol (Út, 3. 8. 2021 - 07:08)

Sledoval.jsem holku jak srala,ale nechám si to pro sebe.

Majka (Út, 3. 8. 2021 - 06:08)

Dotaz na Simču. Píšeš zde, že jsi měla problém do svých 12 let s děláním si do kalhot. Stejný problém mám také a jaký výsledek jsi měla u té psycholožky? Pomohlo to aspoň nějak a zbavila jsi se těchto potíží. Mít tyto potíže až do puberty, tak to je vážné. Ve škole, na ulici a kdekoliv jinde je moc nepříjemné a v těchto letech obvzlášť. Co bylo tedy spouštěcím mechanismem tvých problémů, že jsi musela k té psycholožce chodit. K tomu jsem se nemohla studem nikdy odvážit, ale těch malérů jsem měla taky dost a ve škole taky.

Simča (Po, 2. 8. 2021 - 15:08)

Sice nevím proč tu někdo píše ty blbosti pod mým nickem, ale určitě odpovím na dotazy, ale teď nestíhám. Balím si na tu chatu, zítra odjíždíme. Až budu mít víc času tak napíšu.

David (Po, 2. 8. 2021 - 12:08)

Být chlap a jmenovat se ve 38 Simona tak se tím moc nechlubím.

Pavkol (Po, 2. 8. 2021 - 08:08)

Tady stejně všechny holky jdou chlapi, moje opakovaně blbá zkušenost.

Karel (Po, 2. 8. 2021 - 08:08)

Tak samozřejmě. To tady ví každý.

Reklama

Přidat komentář