Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (St, 11. 8. 2021 - 13:08)

Honem s ním utíkej k doktorovi,oni mu ho uříznou,protože za chvíli by měl metr a ty si skoč na psychiatrii,dají ti tam dohromady hlavu,abys tady příště neplácala píčoviny!

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 05:08)

Kluci jsou různí. Jeden se stydí a nikdy nepřizná, že onanuje a jiný to dělá od malička před holkama a nestydí se ani před mámou. Mám dva kluky. Ten starší se vždycky moc lekl, honem ho schovával a dlouho byl vykulený. Přitom má pěknýho macka. Ten mladší ke mě chodil nahý do postele, tlačil mne tvrdým ptáčkem do boku, nebo do zad. Teď onanuje zcela nezakrytě. Ten starší mu za to nadává do sprosťáků.

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 23:08)

Přesně, jsme různí. Já se třeba vždy dost styděl, kdežto bracha s tím nikdy moc neměl problém. A máme i dost rozdílné ptáky, on má pěknou rovnou robustní kládu, kdežto já mam o něco menšího hubenějšího křiváka s obnaženým žaludem, prostě jsme jiní

Pavlína (Út, 3. 8. 2021 - 04:08)

Před týdnem jsem přistihla syna jak si s ním hrál a měl ho už teda pěknýho. Asi minutku jsem jej ze zádveří sledovala. Hrál si s kulema, poplácával se pod nimi, prstem kmital přes uzdičku, prostě zkoumal si ho. Onanuje už přes rok a bylo to poprvé, co jsem jej takto viděla. Už se zakrývá i v koupelně a tato podívaná stála za to. Rozhodně už ví, na co na všechno ten svůj ocas má a přichází na vše, co mu mezi nohama dělá dobře.

Irina (Út, 3. 8. 2021 - 05:08)

To už ten tvůj syn ho musí mít pořádného. Já mám doma 14ctiletyho a taky jenom honí. Má ho asi 12cm a taky si s ním pořád hraje. Ale taky se stydí a nepřiznal by za nic na světě, že si ho mastí.

Pavlína (St, 11. 8. 2021 - 11:08)

Kluk má 12 a má ho přiměřeně věku. Nic extra jak se tady občas píše, ale pěkný.

Renata (Út, 3. 8. 2021 - 01:08)

Mému synovi bude za rok čtyřicet a v erekci ho má sedm centimetrů.

Eva (Út, 3. 8. 2021 - 02:08)

Ty jsi mu ho měřila? Možná mu dost nestál. Měla jsi pohonit.

Renata (Út, 3. 8. 2021 - 02:08)

Ale stál. Je často hodně nadržený .

Rodič (Po, 2. 8. 2021 - 22:08)

Mému synovi je 10 let a odhadem ho má velkého kolem 20 cm. Bude asi po mně, já se pyšním rozměry 29/7 cm.

Jena (Po, 2. 8. 2021 - 10:08)

Syn měl teď 14 a má ho jak má být. Párkrát jsem jej v posledním roce přistihla při honění a zdálo se mi, že jej má akorát. Řekla bych takových asi 13cm. Jinak, nemá nic, než to svoje péro. Ten ocas si dráždí a honí pořád.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 11:08)

To vše je normální a přirozené. Děvčatům se bude líbit a bude mít bohatý pohlavní život.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 08:08)

Ti a ty co tu pišou o těch velkých 20 cm,tak ze sebe dělaji akorát blbce,no spíše nedělají,oni jsou

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 06:08)

Manžel ho má tak polovičního a jak si užíváme. Pěkně ho utáhnu a on je v sedmém nebi jako i já. Syna nemám, ale viděl sem toho mé sestry když se honil. Taky nic moc, ale eště je malej.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 05:08)

Vůbec nedokážu pochopit tady ty příspěvky. Že sedmiletý syn ho má 20cm. Prosím vás lidi, přestaňte s tím. Nebo vás to tak vzrušuje?

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 04:08)

17 cm, tomu nevěřím. Asi jsi porodila slona

Lucie (Po, 2. 8. 2021 - 01:08)

Jo chtěla a moc ,jeho otec má sotva 25cm to mě vážně nestačí

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 09:08)

To ji máš opravdu jak když zívne vůl .

Klara (Po, 2. 8. 2021 - 01:08)

Mému synovi je 7 let má penis až moc velký 17cm máte někdo podobné problémy

Lucie (Ne, 1. 8. 2021 - 22:08)

Ahoj můj syn má ve 12letech odhadem okolo 20 cm v klidu je to vážně krásný na pohled moc mě to vzrušuje

Reklama

Přidat komentář