Reklama

Sex s otcom...je to normálne?

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 13:07)

Ty jo to není fér.. Další co má něco s taťkou a já bych taky moc chtěla.. Chtěla bych aby zamnou v noci přišel do pokoje a lehl si ke mě! Tak bych se mu celá odevzdala a nechala ho zasunout mi ho do kundičky!

taťka (Pá, 29. 10. 2021 - 08:10)

Chtěl bych být Tvůj táta.

Zuska (Po, 2. 8. 2021 - 06:08)

Kolik ti je. Řeknu ti že jeto krásní pocit, když za mnou otec pŕíjde do pokojíčku, oba se sléknem a lehnem spolu do postílky. Cítím jak se jeho penis zvětšuje a hledá mezi mejma nohama vchot do rozkoše. Pak už cítím jak do mě proniká a užívám si každí centimetr co do mě zasune. A pak skvěle a něžne priráží. Kundička mi teče a prožívám sním krásní orgazmus. I on není pozadu a zachvilku v sobě cítím jak se ve mě rozlévá jeho sperma. Po vytažení mu ho pokouřím a on mi jí olíže. Sperma ze mě vytejká společně s mím sekretem a jeto naprostá krása.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 09:08)

A to za tebou v noci taťka chodí když mamka spí?

Návštěvník (Čt, 4. 11. 2021 - 19:11)

A od kolika si takhle užíváš s taťkou?

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 09:08)

A od kolika si takhle užíváš s taťkou?

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 09:08)

Tak ať vám vymrdají mozky,teda ten zbytek mozku,protože vy tam stejně už skoro žádnej memáte

Zuska (Po, 2. 8. 2021 - 13:08)

Od 13 se spolu mazlíme ale zasunil teprve až když mě bylo 16. Mamka otom nic neví že to s tátou dělám.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 14:08)

A jaké to je s taťkou? Já bych se asi zbláznila vzrušením! Jak bych chtěla, aby ležel na mě strčil ho do mě a já ho objala a tiskla k sobe!

Eva (Pá, 30. 7. 2021 - 08:07)

Nebylo by lepší rozdávat si to raději s hezkým klukem?

Monika (Pá, 30. 7. 2021 - 08:07)

Kluka zatim nemám a zatim nehledám. Až se nákej oběví tak bude. A že si to rozdávám s otcem mi neva. Jsem moc ráda že to spolu děláme, dost mě naučil i ukázal.

Návštěvník (Pá, 6. 1. 2023 - 01:01)

Má dcera bude mít za tři měsíce 15 let. Hodně mě vzrušuje a moc po ní toužím. Bojím se udělat jakýkoliv krok.

Monika (Pá, 6. 1. 2023 - 13:01)

Nevím jaký máte vztah se svojí dcerou. To že se otec honí jsem věděla dřív. Když jsem vkročila do koupelny opravdu jsem nevěděla že tam otec je. Prostě jsem zůstala na něj koukat jak se honí a dívala se mu na Penis. Otec zachoval chladnou hlavu a jen podotkl zda jsem mu přišla pomoc. Chtěla jsem odejít, ale jak jsem ho tam tak vyděla tak to ňák nešlo. Jakmile mi vzal ruku a položil jí na Penis, tak jsem prostě neodolala a vyhonilamuho. Pak jeho prsty na mim roskroku a pak už to šlo samo. Nasadil si kondom a uš sem prostě měla otce v sobě. Zkus aby tě dcera načapala při honěnim a uvidíš jaká bude její reakce. Když zůstane vém jí ruku a pološ si jí na penic. Když necukne máš vyhráno. Berto postupně. Nejprve ať tě honí a zkus jí osqhávat. Pak orálek a nakonec zásun. Držím palce.

J (So, 7. 1. 2023 - 10:01)

V kolika si ho honila taťkovi poprve?

Návštěvník (Pá, 6. 1. 2023 - 01:01)

Má dcera bude mít za tři měsíce 15 let. Hodně mě vzrušuje a moc po ní toužím. Bojím se udělat jakýkoliv krok.

Návštěvník (Čt, 29. 7. 2021 - 15:07)

Ruku mezi stehny

Návštěvník (Čt, 29. 7. 2021 - 15:07)

Jsem doma jen s mamkou a zrovna jsem si to dělala a ojizdela meďu a viděla jsem mamku jak na mě kouká. Neměla jsem úplně zavřené dveře a dívala se až do konce a myslí že mě ruku i mezi stěny a trela si kundičku! Je možný že bych vzrusovala mamku?

Pavla (Pá, 30. 7. 2021 - 06:07)

Je to možné. Mě se to stalo. Dělala jsem si to v pokoji a zahlédla mě mamka. Měla jsem otevřeně dveře dokořám a nijak jsem se přední nestiděla a pokračovala v masturbaci. Naopak mě to eště více vzrušilo. Mama stála mezi futrama a sledovala mě jak si to dělám. Zahlédla jsem, jak má ruku pod kalhotkama a dráždí se. Já jsem mezitím před ní dosáhla orgazmu a ani máma nebila pozadu také ho prožila. Nakoc se mi omluvila že se zůstala na mě dívat. Řekla jsem jí že mě to nevadilo, spíše naopak že mě to vzrušovalo. Nakonec jsme před sebou často masturbovali a před nedávnem jsme se spolu dokonce i milovali.

Eva (Pá, 30. 7. 2021 - 08:07)

A co kluci? Líbí se ti? Nebo jsi jen na maminku.

Pavla (Pá, 30. 7. 2021 - 08:07)

Nejsem lezba. Líbí se se mi kluci a zjedním chodím, ale takové vzrušení ať už z mámou neuškodí, ba naopak. Mijak se před sebou nestidíme. Chodíme před sebou doma nahé a když mě vyděla si to děla tak se dívala. Já se zato nestidím, jeto přirozená věc.

Reklama

Přidat komentář