Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 10:08)

Proč bys nemohla být nahá? Vždyť je to máma a taky ženská. Což o to. Jí se to líbilo hned, protože jsem věděla jak, ale byla moc malá, takže jsme to musely dělat na střídačku, mnou byla uspokojená a už nechtěla. Chvíli koukala jak to dělám rukou a pak souhlasila. Na poprvé to nebyla žádná jízda i to zabolelo, když mi kousala poštěváčka, ale učila se rychle.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 10:08)

Taky to chci s mamkou prožívat! Jsem z toho vzrusena! To i do tedka si ližete navzájem kundičky? To to bude asi praktikovat i se svojí holkou, viď.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 10:08)

Nejspíš. Já se lízala nejen s maminkou, ale i s babičkou. S dcerou samozřemě, když přijede na návštěvu. Asi rodová úchylka, ale s muži taky můžeme. Když je nás víc, děláme to dokolečka dokola.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 14:08)

A jak má staré děcka? Musím si to jít udělat.. Mamka tu chodí v kalhotkách a já jsem vzrušena z ní!

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 16:08)

Holčičce jsou dva a klukovi čtyři. Jsou moc malí. Jestli tě vzrušuje, tak si to dělej před ní, třeba se přidá.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 16:08)

A budeš taky taková babička jako si měla ty? Vejdu k ní nahá a začnu si to dělat vedle ní a uvidíme.

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 14:07)

Já jsem asi divná matka, ale mě pro změnu zase vzrušuje dcera a její masturbace! Vzrušuje mě ji večer poslouchat jak si hraje s pipinkou a dělá si příjemné! Nejradši bych vešla a pomohla ji!

Verča (Ne, 1. 8. 2021 - 14:08)

Musìm se pŕiznat že i mě vzrušuje moje dcera. Skoro každí den slíchávám sjejího pokoje vzdichání a sténâní jak si se sebou hraje. Dokonce se mi už zadařilo jí přitom sledovat a pohled naní byl ten nejhezčí pohled. Nošky pěkně od sebe a drázdila si píčku prstama. Prstíky pěkně uvnit a dráždění poštěváčku. Prstíky po vysunutí si strkala do pusy a olizovala si tu svou štávičku. Doslova jsem mezi mohama tekla vzrušením. Moc by se mě líbylo jí přotom lízat a ochutnat tu její slaďounkou štávu mezi nohama. A třeba i naopak a ochutnala ona mě.

pedro (Út, 22. 2. 2022 - 12:02)

Ten nadržený absolvent pomocné školy je už zase tady. Neuvěřitelné množství chyb a zvláštní diakritika ho prozrazují.

Návštěvník (Ne, 1. 8. 2021 - 14:08)

Když s tím dcera začala, tak jsem se s ní koupala, Nejdřív jsme se vzájemě osahávaly a v posteli jsme se dodělaly orálem.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 09:08)

V kolika s tím holka začala a ty ji poprvé uďala jazykem? Ta naše mrska si to dělá už od malička ale až když ji slyším jak si umí udělat příjemné tak mě to strašně vzrušuje! Taky bych s ní ráda prožívala oboustranné orální uspokojování! Jaké to je lizat holku?

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 09:08)

Bylo jí jednáct let. Občas si to užíváme dodnes.

Návštěvník (Po, 2. 8. 2021 - 09:08)

Teď ji je kolik? Mě je 16 a mamku bych vylizala hned u se od ní nechala!

Návštěvník (Ne, 1. 8. 2021 - 14:08)

Tak to na ni zkus nějak přichystat, např. ji nech ať tě u toho nachytá a uvidíš jak bude reagovat

eh (So, 31. 7. 2021 - 09:07)

V pubertě začne objevovat každý normální kluk ve své matce i ženu která by i jako žena mohla naplnit a uspokojit jeho sexuální touhy a představy po tělesném sblížení se s ženským tělem. Zvláště když je pak matka ještě trochu atraktivní ženou, nebo kde matka vychovává syna sama, je toto sexuální zaměření synů ke svým matkám v tomto jejich pubertálním období téměř jisté.

Markéta (Pá, 30. 7. 2021 - 15:07)

Pánbíčkáři jako jste Vy,...Napsal jste to moc hezky a naprosto s Vámi souhlasím. Taky jsou mi těžce proti srsti tyhle středověké názory. Naštěstí takových, jako je Bedřich, je ve společnosti podstatná menšina. Myslím si, že ve 21. století se už lidská společnost přece jen díkybohu posunula ve vývoji dál.

David (Pá, 30. 7. 2021 - 14:07)

Hodný maminky.

Klára (Pá, 30. 7. 2021 - 13:07)

Syn má skoro 15 a dělá si to jak divej. Vůbec by bez toho honění nemohl být. Samozřejmě že mě to vzrušuje a vždy po tom, až je hotov, tak se postarám o jeho semeno. Až nic netuší, tak si s jeho spermiemi užívám.

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 08:08)

Kláro,chodíš doma před mladym i v kalhotkách? Viděla si někdy, že by se mu z Tebe postavil?

Klára (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

Jsme taková normální rodina, nepředvádíme se před sebou. Ale vím, že syn je závislý na onanii, honí si ho a dráždí snad neustále. Někdy za ním přijdu před spaním, už v tričku a kalhotkách, předstírám něco, a vím, že ho to vzruší a vlastně mě taky. Ještě jsem ale neviděla, že by měl erekci jako ze mě. Ale jeho napnutý ocas jsem už viděla.

Reklama

Přidat komentář