Reklama

Sex v rodině

Návštěvník (Út, 27. 7. 2021 - 13:07)

Ach jo.. Taky bych chtěla tohle s taťkou prožívat! Jsem celá zas vzrušení, že se musím svléknout do nahá a lehnout si na mého meďu, obejmout ho a udělat se o něj! Vždycky si ráda představuji že takhle ležím na tatkovi a udělám se několikrát!

Pavla (Út, 27. 7. 2021 - 13:07)

Přiznám se, že by mě to vživotě nenapadlo, že ktomu dojde. Nakonec jsem moc ráda, že se sním müžu milovat a sahat mu na penis a přivést ho tak rukou či pusou k orgazmu. Že mu mohu nabídnou své tělo k jeho potěšení a naopak. Chápu že toužíš po svém otci, jak nahá ležíš na něm a milujete se. Medvídek to moc neocení. Kolik ti je a vyděla si tatu nahýho s penisem v ruce

Návštěvník (Út, 27. 7. 2021 - 13:07)

A přiznám se že po taťkovi toužím fakt snad už od 10 jsem začala prožívat orgasmy!

Návštěvník (Út, 27. 7. 2021 - 13:07)

Taky se třes někdy o meďu?

Návštěvník (Út, 27. 7. 2021 - 13:07)

Už je mi 16 a medu ojizdim už jako holcicka.. Taky bych se mu celá odevzdala a on to musí vědět ale boji se asi a nic si nedovolí! Jo viděla jsem ho! Občas si ho honí v noci u počítače když už si myslí že s mamkou spíme!

Návštěvník (Út, 27. 7. 2021 - 13:07)

To musí být méďa pěkně ošlemený. Tátovi to nemusí dojít, ale maince je určitě jasné od čeho.

Návštěvník (Út, 27. 7. 2021 - 13:07)

Oba už mě na něm několikrát viděli! I mamka mě už viděla jak jsem se na něm uďala.. Někdy jsem na něm až moc rozvasnena a když na něm skončím a přijdu do kuchyně tak se mamka na mě usmívá a po chvilce se jde taky udělat! Mysli si, že ji neslyším že záchodu ale vím že si to tam taky dělá když není taťka doma!

Návštěvník (Pá, 23. 7. 2021 - 10:07)

Moc hezké. Při čtení jse měla ohromný orgasmus.

J. (Po, 28. 6. 2021 - 15:06)

Já si zaskočím ke švagrové, ta moje chce tak 2x do týdne max. Nijak nic netajíme, té mojí je to jedno a švára mě nechává a často do té jeho jdeme i spolu, jí se trojka moc líbí. Švagrová už na mě nasedla i před nimi. Občas si říkám, co je tohle za rodinku, no co, zatím přežívám, hlavně neudělat děti.

Návštěvník (Po, 28. 6. 2021 - 23:06)

Proč přežíváš ? Vždyť opravdu užíváš života . Ta moje si ji šetří jak cikán ruce a tak já mám dvě milenky , svojí pravou a levou ruku . Takže přežívám já !

J. (St, 30. 6. 2021 - 16:06)

Proč přežívám? Protože je to vše na jednu stranu otrava, se švagrovou sice paráda a skvělé, ale takhle jsem si život nepředstavoval. Chtěl jsem žít normálně v pohodě v hezkém vztahu a ne že před dobré a v pohodě a po svatbě zásek a vše bude podle ní a z toho necouvne ani o píď. Takže sex jedině s ochranou a ještě si sakra dávat pozor, aby nebyly propíchané, protože si zrovna umane, že už by mohla mít dítě, což by bylo pro mě neštěstí. Takhle, až seženu náhradu se mohu sbalit a dělej si tady sama co chceš. Se švagrovou to je jiná jízda, naprosto bez zábran, je možné skoro vše a v klidu se do ní i vystříkám, protože vím, že se ochrání a je na ni spoleh a má to tak ráda. Pokecáme a probereme vše, nic pro ni není tabu. Jsou to naprosto odlišné ženy.

Návštěvník (Po, 28. 6. 2021 - 13:06)

U nás je to taky s tchánem a nemůžeme přestat protože se nám to oběma líbí.Manžel se ani zdaleka nevyrovná tchánovi a je líný.

Návštěvník (Út, 22. 6. 2021 - 18:06)

Myslím že určitě, jaká matka taková dcera. Ale proč ne, alespoň se něčemu přiučí a nebyla by první.

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 14:06)

Nebudu se na ni dívat a ji to ještĕ bezajímá.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 09:06)

Vykouří ho jen tak někdy synovi a spolknes mu to?

Návštěvník (Po, 14. 6. 2021 - 06:06)

Kouřím mu ho jen když už přijde pozdě a nechce se mi jít pak sprchovat , tak jen polknu a spím.

Návštěvník (Út, 22. 6. 2021 - 09:06)

A co holka, už ho doma tátovi bere do pusinky?

Ema (Čt, 10. 6. 2021 - 05:06)

Než mu zase nastavíš tak se nauč tvrdé a měkké I jo a pak se to dá i číst Blanko

Viktor (St, 9. 6. 2021 - 20:06)

Jsme s bráchou dvojčata a žijeme po rozvodu rodičů s tátou. Každý večer ho pořádně omrdáme. Má to rád a nám se uleví.

Věrka (St, 9. 6. 2021 - 13:06)

Žila jsem s otcem sama. Často masturboval a to i předemnou. Musela jsem se na nej dívat a někdy jsem musela bít nahá. Když si ho honil sahal mi na prsa a mezi nohy a tak se stávalo že mě často posříkal svím semenem. Mě to nevadilo a ráda jsem se nechala od něho osahávat. Když mě bylo 15 řekl mi že mě začne šoustat. Byla jsem eště panna, ale přesto jsem to chtěla. A tak mě vzal do ložnice, kde mě slekl a roztáhl nohy. Po pár olíznuti mé kundičky, uchopil stopoření penis a začal mi ho strkat do dirky. Trošku mě to bolelo a když protrch blánu tak jsem i vykřikla, ale otec byl jemní a za chvilku jsem hekala vzrušením. Po chvilce jsem ucítila, jak se mi v kundičce rozlévá teplá mrdka od tatky. Když ho pak země vyndal mělho trošku od krve a ze mě tekla jeho mrdka. Po aktu jsme oba odešli do koupelny kde jsme se osprchovaly. Často tatkovy nastavym dirku na zásun a moc si to spolu užíváme.

Reklama

Přidat komentář