Reklama

Zasunutí prstu do zadku

Irena (Ne, 10. 10. 2021 - 20:10)

Bude to vypadat, že jsme perverzní, ale mi si je s přítelem dozadečku navzájem zasouváme, přítel se nejprve bránil, teď se mu to líbí a vzrušuje ho to.

Roman2022 (Ne, 24. 7. 2022 - 13:07)

ahoj napiš a taky ti projedu obě dirky..
[email protected]

Radka (Pá, 8. 10. 2021 - 20:10)

Přitel mi tam několikrát strči palec a potom penis a přiráži. Já přitom hrozně křičím.

Přítel (Čt, 7. 10. 2021 - 16:10)

Já to rád do zadečku.

Návštěvník (Čt, 7. 10. 2021 - 15:10)

a nevytáhneš ho pak hnědý nebo rovnou s bobkem?

Petr (Čt, 7. 10. 2021 - 15:10)

Zasunutí prstu do zadku je velice příjemné, to se i vzruším. Nevím jaké je tam mít penis, to jsem ještě neměl, ale když mi tam strčí prst na urologii, při vyšetření prostaty, tak zařvu a ještě se přitom snad udělám. Manželce to dělá dobře, je jí jedno, zda tam strčím prst nebo penis.

Miloš (Pá, 8. 10. 2021 - 12:10)

Petře já to několikrát před již hodně lety, když jsem byl na vojně jako bažant zažil, že mi mazáci svázali, drželi a některý mi šukal do zadku. Bylo to něco hrozného, jak to bolelo, ale nehlásil jsem to, protože to jeden kluk nahlásil a když neměl svědka, tak mu nikdo něvěřil, prože lampasáci chtěli mít klid. Podruhé a další to sice tolik nebolelo,hlavně záleželo, který měl jaké péro, ale bylo to stejně hrozně nepříjemné. Nikdy jsem se s tím nikomu nesvěřil ani manželce, jak jsem se styděl, že mi chlap do strkal do zadku.

Fanny (Čt, 7. 10. 2021 - 14:10)

Na velikonoce jsem vezl dceru sousedky na vyšetření na gynekologii. Když jsme jeli zpátky ptal jsem se jí co jí tam dělali. Řekla, že jí doktor roztahoval kundu a strkal jí tam prsty a pak že jí strčil prst do zadnice. Prý se přitom dost vzrušila a z kundy jí tekla šťáva. Zastavil jsem v lese a řekl jsem jí, aby si svlékla kalhoty a kalhotky. Ona to udělala a já jsem jí řekl, že jí teď naplácám na holou ! Předklonila se a opřela o sedačku v autě. Já jsem jí pohladil po prdeli a pak jsem jí začal plácat, nejdřív slabě a pak hodně silně. Viděl jsem jak jí prdel zčervenala a dost křičela. Dal jsem jí poslední ránu a začal jí prdel jemně hladit. Hladil jsem jí půlky a přitom jsem jí občas přejel prstem přes díru a taky jsem jí zajel na kundu. Když začala vzdychat tak jsem jí strčil prst do prdele a dráždil jí konečník. Křičela : Vraž ho tam ! Rychle jsem si svléknul kalhoty a trenky a zarazil jsem jí čurák do prdele a pořádně jsem jí omrdával. Byla rozrajcovaná a prdel se jí pořádně roztáhla a z kundy jí vytékala mrdka. Strčil jsem jí prst do kundy a honil jsem jí píču. Za chvíli byla hotová a z kundy jí stříkala mrdina. Já jsem byl taky a pořádně jsem jí vystříkal zadní díru. Pak jsem vyndal čuráka a strčil jí dodo pusy. Kouřila ho a mně se zase ztopořil. Vzal jsem jí hlavu do dlaní a zatlačil jsem jí čuráka do krku až po koule. Cítil jsem jak to na mně jde a vystříkal jsem se do ní. Byla to spousta mrdiny a musela jí polykat. Pak se odtáhla čurák vyndala a začala blejt. Vyblila se pořádně. Tak jsem jí ještě lízal kundu a taky jsem jí přejel prdel a zasunul jazyk do prdelní díry. Nakonec jsem jí pochcal a nachcal jí do pusy. Pila mou moč a líbilo se jí to ! Tak jsem jí řekl, aby mi taky pochcala a když už chcala, tak jsem jí strčil pusu před kundu a pil její chcanky.

Jiří (Ne, 19. 9. 2021 - 15:09)

Když se milujeme s manželkou a ona mi strká prstík mezi půlky, tak to je příjemný. Chodím jednou do roka na vyšetření na urologii. Tam když je téměř po vyšetření si natáhne doktor rukavici, nageluje ji a řekne ohněte se přes lůžko. To již trnu, doktor mi ho tam vrazí, že vykříknu jako prvnička a pak mi tačne ohmatávat prostatu, tak to už jde. To být pěkná paní doktorka, tak to bych si to nechal dělat, ale to první zasunutí je děsné.

Jana (Út, 31. 8. 2021 - 08:08)

Mě na gyndě doktor také strkâ prst do zadlu. Už jsem si zvikla. Jedou se mu nesdála moje vlhkos a také by si rád poslechl mé srdce při zátéži. Tak zda by bylo možné, že by mi dal robertka a jâ si to udělala. Řekla jsem mu že nepocituji, že bych měla nějakí problém se srdcem a svhkostí vagíni. Trval na svim že by to rád skontroloval a aby jsme nic nezanedbali. Skousla jsem že mi do zadku strká prst a někdy jsem měla pocit žr ho tam má dost dlouho, ale nebilo to tak hrozné. A tet tu mâm předním dělat todle. Chtěla jsem slést a obléknout se, ale na druhou stranu jsem chtěla být hlavně na 100% zdravá a tak jsem souhlasila. Ze supliku pak vyndal robertek. Podalmě ho a řek ať si ho zapnu na první stupeň a zavedu si jo do vaginia nechâm si ho tam dokut mi neřekne abych ho vyndala. A prí ať ho opčas vysunu a zasunu spátky. Když jsem byla připravená, zapla jsem robertek a začla si ho zasouvat do vagìni. Řekl mě ať nespěchám a zasouvâm ho pomalu dovnitř. Seděl na židli a pozoroval mě jak si ho tam zasouvâm. Pak mě radil ať ho zas trošku vysunu ven a zas ať ho zasunu. Zachvilku jsem ho tam měla strčeního až na doras. Ptal se mě zda to nejde eště hloubéji, ale řekla jsem že né. Řekl ať snìm pomalu začnu kmitat sem tam. Řekl že to dělám dobře a ať nepřestávám. Prstem mi sahal kolem vagíni a řìkal že vlhkost vypadá prí v pořádku. A že si teť poslechne srdíčko. Nasadil si tu věs na uši a přiložil jej pod prso. Řekl ať stále kmitám s robertkem. Jak jsem tam tak stím robertkem kmitala, více jsem se vzrušovala. Začla jsem i více vzdichat. Doktor mi poslouchal srdce a přiklládal to naslouchátko ze všech stran . Někdy mi i sáhal na prsa a mačkal je. Pak řek že srdce byje jak zvon ale ať nepřestávám kmitat s robertkem a opět si šel sednout na židly mezi mé nohy. Řekl že ten robertek převezme on. Pokračoval skmitâním., ale já jsem byla uš na tolik vzrušená, že bilo upně jedno co se tam děje.azačla jsrm si dráždit poštěváčka. Mačkala si prsa a drâždila si bradavky. Ucìtila jsem jak mě robertek vytájl z kundičly a začal mě lízat a strkati tam prsti. To už jsem nevidržela a během chvilky jsem vystřìlla. Kroutila jsem se na křesle jak had. Když orgazmus odezněl, koukla jsem na doktora a on si ho honil. A než jsem stačila zareagovat postříkal mě semenem. Řekl že je vše v pořádku a můžu se osprchovat a obléknout se. Přiznám se že cestou domu jsem nanic jiného nemislela a upřímně jsem ani nelitovala co se stalo. Na dalšim vyšetření už i domě pronikl a bylo tto super.

Roman2022 (Ne, 24. 7. 2022 - 13:07)

napiš a užijem si take.
[email protected]

Paní Jano, (Čt, 7. 10. 2021 - 17:10)

přiznejte, kterou třídou jste ukončila základní školní vzdělání ?

Renda (Po, 30. 8. 2021 - 23:08)

-))

Jaroslava (St, 18. 8. 2021 - 16:08)

ANo

Ivuška (St, 21. 7. 2021 - 14:07)

Byla jsem n gyndě a když mi doktor strčil prst do kundy a druhý do prdele tak jsem se hodně vzrušila a z kundy mi začala téct šťáva. Gynekolog mi pak oztáhnul nohy a do kundy mi zarazil dost velký přístroj zvaný kolposkop. Prohlížel si vnitřek kundy a pomalu mi ho tam zarazil až do konce. Cítila jsem jak mi naráží na děložní branku a viděla jsem na obrazovce jak se mi branka rozevírá. Začalo mě to hrozně vzrušovat až jsem najednou začala stříkat svou mrdinu a postříkala jsem doktorovi plášť. On řekl nevadí a vrazil mi prst do prdele. Zmítala jsem se v orgasmu a vystřikovala proudy mrdky. Nevím kde se ve mě tolik šťávy vzalo ! Když už jsem byla vyšťavená vytáhnul ze mě ten kolposkop a sklonil se mezi mé nohy a vylízal mi kundu. Bylo to božské a kunda mi tekla ještě do kalhotek když jsem šla domů.

Roman2022 (Ne, 24. 7. 2022 - 13:07)

ahoj napiš a můžeme si užit také..
[email protected]

Návštěvník (St, 21. 7. 2021 - 17:07)

hlavně že ses po zastrčení prstu do zadku nepokakala

Ivuška (St, 21. 7. 2021 - 14:07)

Byla jsem n gyndě a když mi doktor strčil prst do kundy a druhý do prdele tak jsem se hodně vzrušila a z kundy mi začala téct šťáva. Gynekolog mi pak oztáhnul nohy a do kundy mi zarazil dost velký přístroj zvaný kolposkop. Prohlížel si vnitřek kundy a pomalu mi ho tam zarazil až do konce. Cítila jsem jak mi naráží na děložní branku a viděla jsem na obrazovce jak se mi branka rozevírá. Začalo mě to hrozně vzrušovat až jsem najednou začala stříkat svou mrdinu a postříkala jsem doktorovi plášť. On řekl nevadí a vrazil mi prst do prdele. Zmítala jsem se v orgasmu a vystřikovala proudy mrdky. Nevím kde se ve mě tolik šťávy vzalo ! Když už jsem byla vyšťavená vytáhnul ze mě ten kolposkop a sklonil se mezi mé nohy a vylízal mi kundu. Bylo to božské a kunda mi tekla ještě do kalhotek když jsem šla domů.

Ivuška (St, 21. 7. 2021 - 14:07)

Byla jsem n gyndě a když mi doktor strčil prst do kundy a druhý do prdele tak jsem se hodně vzrušila a z kundy mi začala téct šťáva. Gynekolog mi pak oztáhnul nohy a do kundy mi zarazil dost velký přístroj zvaný kolposkop. Prohlížel si vnitřek kundy a pomalu mi ho tam zarazil až do konce. Cítila jsem jak mi naráží na děložní branku a viděla jsem na obrazovce jak se mi branka rozevírá. Začalo mě to hrozně vzrušovat až jsem najednou začala stříkat svou mrdinu a postříkala jsem doktorovi plášť. On řekl nevadí a vrazil mi prst do prdele. Zmítala jsem se v orgasmu a vystřikovala proudy mrdky. Nevím kde se ve mě tolik šťávy vzalo ! Když už jsem byla vyšťavená vytáhnul ze mě ten kolposkop a sklonil se mezi mé nohy a vylízal mi kundu. Bylo to božské a kunda mi tekla ještě do kalhotek když jsem šla domů.

Ivuška (St, 21. 7. 2021 - 14:07)

Byla jsem n gyndě a když mi doktor strčil prst do kundy a druhý do prdele tak jsem se hodně vzrušila a z kundy mi začala téct šťáva. Gynekolog mi pak oztáhnul nohy a do kundy mi zarazil dost velký přístroj zvaný kolposkop. Prohlížel si vnitřek kundy a pomalu mi ho tam zarazil až do konce. Cítila jsem jak mi naráží na děložní branku a viděla jsem na obrazovce jak se mi branka rozevírá. Začalo mě to hrozně vzrušovat až jsem najednou začala stříkat svou mrdinu a postříkala jsem doktorovi plášť. On řekl nevadí a vrazil mi prst do prdele. Zmítala jsem se v orgasmu a vystřikovala proudy mrdky. Nevím kde se ve mě tolik šťávy vzalo ! Když už jsem byla vyšťavená vytáhnul ze mě ten kolposkop a sklonil se mezi mé nohy a vylízal mi kundu. Bylo to božské a kunda mi tekla ještě do kalhotek když jsem šla domů.

Reklama

Přidat komentář