Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Návštěvník (St, 28. 7. 2021 - 10:07)

I já jsem vídával maminku při sexálních hrátkách, nenen při masturbaci ale i při souloži, nejprve s tátou a po rozvodu i s milenci. Vybírala si obzvláště velké ptáky. Někdy mi připadalo, že mi to dělá naschvál, ale já jí to přál. Byla pak klidnější a vyrovnaná. Její aktivita mi posloužila k časté a vydatné onanii.

Návštěvník (St, 28. 7. 2021 - 10:07)

Dost kluků to ve svých představách tak prožívá , fantazie nezná mezí .

Vašek (Ne, 25. 7. 2021 - 09:07)

Bydlel jsem jen s matkou až do svých osmnácti let v malém podkrovním bytečku 1+1+kk tak vím o honění péra s představou soulože s vlastní mamčou své. Zvláště v létě za horkých dnů kdy jsme v bytě měli na teploměru i +30 a matka doma chodila polonahá, tak cvičila ta její ženskost s mým sexuálním libidem fakt hodně.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 11:07)

Přede mnou se mamina taky nestyděla. Klidně se přede mnou převékala a když vyšla z koupelny, byla jak bohyně. Jediné co na sobě měla, byl turban z ručníku na hlavě. Má krásné tělo a ty kozy.....Hodně chlupatá a štěrbinku jí rozevíral pěkný poštěváček. Když jsem byl malý, tak se se mnou i koupala a pečlivě my myla pindíka. Jak jsem dospíval, už jsme se do vany oba nevešli, ale ptáka mi myla dál, Když jsem jí sáhnul na kozy, nebo na vagínu, vždycky mne pleskla, ale moc to nebolelo. Když jsem začal mastubovat, dělala že to nevidí. Až později mi řekla jaké úsilí musela vyvinout aby nepodlehla chtíči a nedala mi. Pak se znovu vdala, má jinou rodinu. Já bydlel na intru, pak v kampusu a už jsme se moc nevídali.

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 00:07)

Ženy obecně, bývají při sexu nebo masturbaci hlučné často záměrně. "Slyšte jak jsem šťastná", a nebo chtějí přilákat pozornost jných samečků, ale jsou i takové, které to upřímně prožívají a nedokáží to utajit. Když jsem byl malý a maminka naříkala, běžel jsem do ložnice v obavách,že se jí něco stalo a co jsem viděl. Roztažené nohy a mokrou vagínu, kterou proháněla rukou nebo vibrátorem. byla v takovém transu, že mne vůbec nevnímala. Nebo ano, ale nedala to na jevo. Když jsem byl starší chodil jsem se na to dívat a při tom jsem masturboval. Bylo to mezi mnou a mámou a nikdy jsme to neřešili tak jako to, že jsem se před ní běžně honil.

David (So, 24. 7. 2021 - 16:07)

To by mi nedalo a zkusil bych to na ní, když byla takhle přístupná. Měl jsi štěstí.

Návštěvník (So, 24. 7. 2021 - 18:07)

Co jsem jako na ní měl zkoušet? Soulož? Byl jsem šťastný, že jsem s ní mohl onanovat. Co by jiný za to dal. Vždycky jsem se tak vyšťavil, že jsem sotva chodil. Nechtěl jsem si to skazit, když to nechtěla.

Návštěvník (Ne, 25. 7. 2021 - 08:07)

Chlapy to máme těžký, proto je pochopitelné když je někomu opravdu nejlépe když může žít se svojí maminkou, bez ženský to nejde a pokud se na sebe vzájemně těší proč ne

David (So, 24. 7. 2021 - 20:07)

Orál třeba, ale i tak dobrý.

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 00:07)

Tady jde o oto, jestli matky masturbují, protože jsou vzrušené z vlastního syna. Já jsem porodila, kojila, přebalovala, koupala, převlékala, sledovala jak rostou, dospívají, mají poluce, onanují, rostou jim penisy a mají čím dál více semene, hned tři syny. Věřte, že jsem to prožívala intenzivně i eroticky. Manžel mne jako alkoholik a surovec, zanedbával a sebeukájení bylo pro mne únikem ze stresu. Když jsem viděla jak si to často užívají kluci, jak jsou dokonalí a plodní, tak slyšeli a viděli, nejen za zdí, jak prožívám své blahodárné orgasmy. Kdo to nezažil, nepochopí. Kluky jsem vychovala dobře. Vystudovali, oženili se a mám hodné snachy. Přirozenou erotikou nic neskazíte.

Balonky (St, 30. 6. 2021 - 19:06)

Mě máma hodně nafukovala dětství velké nafukovací balonky Věděla , že pokaždé si vezmu balon dom pokojíku a budu na něm se třít....dokud neprskne pod penisem... Pak máma vždy přišla a rukou mi zkontrolovala penis..... V ruce cítila jak mi ještě pulzuje.... ... Má někdo podobné zkušenosti máma a balon....

Sofia (St, 30. 6. 2021 - 15:06)

Také mám sex se svým synem. Předpojatí lidé jsou idioti. Můj syn a já se bavíme. to je vše

Návštěvník (Čt, 1. 7. 2021 - 19:07)

Užívej života , škoda každého promarněného dne .

Návštěvník (Čt, 1. 7. 2021 - 05:07)

Kolik vám je let?

Balonek (Čt, 1. 7. 2021 - 20:07)

45 let, mi je. Ale nevím, zda Vaše otázka směřovala mně.

Návštěvník (St, 30. 6. 2021 - 12:06)

Všechny uchyláky připoutat za kule do svěráku a zahodit tu utahovací tyčku.

Návštěvník (St, 30. 6. 2021 - 12:06)

mě šukají ženský sami od sebe. stačí si s nimi normálně pokecat a pak to chtějí sami.

Návštěvník (St, 30. 6. 2021 - 11:06)

Všechny uchyláky připoutat za kule do svěráku a zahodit tu utahovací tyčku.

Syn (St, 30. 6. 2021 - 09:06)

Ale uskutecnene,ja jsem vylizal mamku kdyz spala,probral ji orgasmus a neodstrcila me,nechala me ji dodelat a bylo,druhy den jako by se nic nestalo.

Jana (So, 19. 6. 2021 - 13:06)

Tak v tehle horkach xhodime snad vsechny naostro a to ho normalne dovadi k silenstvi,stale je nekolenach a chce vytirat a luxovat a tak jen aby vydel moji pipinku,vzrusuje me to hodne a asi to vidi,stale se mi leskne vzrusenim.

Reklama

Přidat komentář