Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

pepeff (Po, 26. 7. 2021 - 08:07)

JE TO SUPER A NĚŽNÉ RÁD JE OBLÉKÁM VICPU SE PODVASKY VŠE JE TO BOŽÍ POCIT MAM TEL 728 285 330 SMS RUŽOVÉ KRAJKONÉ MAŠLIČKY VOLÁNKY ILE NE HNUS ČERNÉ ŠEDÉ ZELENÉ MAMI PODVASKY A PUNČOŠKY A SEM NA TO RÁD

Petr22 (Pá, 23. 7. 2021 - 13:07)

Dámské kalhotky nosím posledních cca 20 let, nikomu to nevnucuji, ani z toho nemám Vánoce, když si je obléknu. Mám zvolenou značku Gina - osvědčená a žádné experimenty. Nosím je denně vzhledem k padnoucímu střihu a příjemnému materiálu. Uvítal bych pánské provedení ve stejném materiálu a velmi podobném střihu. Od stejného výrobce jsem si koupil i pánské provedení, ale hrůza...

Jan 408 (Út, 7. 6. 2022 - 09:06)

Naprostá shoda, preferuji též značku Gina ke vší spokojenosti. Vybírám jednobarevné bezešvé. Jsou velmi příjemné a celý den o nich ani nevím - tak to prý má být. Od tohoto výrobce jsem si koupil též pánské provedení, ale pro mne nenositelné - dosti hrubý a nepříjemný materiál a střih dost hrozný.
Tak zůstávám při nošeních dámských spoďárů...

Jan 408 (Út, 7. 6. 2022 - 10:06)

Ještě dovětek (žádná reklama, jenom životní zkušenost).
https://www.gina.cz/Damske-pradlo/Kalhotky/Klasicke-kalhotky/kalhotky-klasicke-s-uzkym-bokem-(9).aspx
všem pochybovačům doporučuji vyzkoušet, jediný problém je určit si tu správnou velikost
Při sportovních aktivitách jsou, dle mých zkušeností, při běhu vhodnější tanga, při cyklistice nosím brazilky.

Franc (Pá, 23. 7. 2021 - 05:07)

S manželkou máme společný šuplík se spodním prádlem. V kalhotkách chodím všudy i k lékaři. Jsou opravdu pohodlné a příjemné na tělo.

Franc (Čt, 22. 7. 2021 - 21:07)

Další idiot se vydává za mně.

Franc (Čt, 22. 7. 2021 - 17:07)

Moje manželka má velikost XL, je trochu prostorově rozměrnější. Tak přestaňte vy kreténi psát za mě. Pravda ale je, že její kalhotky mi padnou a miluju je.

Franc (Čt, 22. 7. 2021 - 16:07)

To jebe jsem nepsal já. Manželka má velikost L a její kalhotky mi jsou v pohodě. Já je vybírám a objednávám na Astratexu. Nevím který debil se vydával za mě.

Franc (Čt, 22. 7. 2021 - 13:07)

Dnes mám na sobě opět kalhotky od manželky, jen nevím jakou mají barvu, protože mi z toho už jebe.

lokomotiva 38 (Čt, 22. 7. 2021 - 10:07)

V práci asi moc fyzicky nemakáš, sedíš na řiti a nehýbeš se, jinak by Ti ty kalhotky musely vadit. A nosit špinavý oděv je trestuhodné. Jak Ti hučí v péru, když to máš na sobě? Myslím, že máš úchylku neboli deviaci. Chodíš s tím k lékaři?

Franc (Pá, 16. 7. 2021 - 05:07)

Dnes jdu do práce v černých kalhotkách. Večer mi je dala manželka krásně voní její štavičkou.

Tony (Čt, 22. 7. 2021 - 09:07)

Hele, buď máš dost robusní manželku, že se do jejích kalhotek vejdeš, nebo jsi rachitický malý mužíček, že se vejdeš do jejích kalhotek. I když má moje partnerka asi o dva cm víc než já, rozhodně se do jejího M-ka nenapasuju. Hold někdo má mužskou a někdo ženskou postavu, ale rozhodně nikoho z nás nezajímá, jaké kalhotky máš zrovna a zase na sobě, jestli vůbec a jak moc jsou staré.

Návštěvník (Čt, 22. 7. 2021 - 11:07)

Manželka je štíhlá, takže mi její kalhotky přesně padnou. Nosím je rád, jsou velice příjemné na tělo. Jsou mi, i když trošku volnější, také kalhotky tchyně, která mi je také půjčuje, ale ta chce abych je zasemenil. Co s nimi pak dělá nevím. Když jsem bydlel s maminkou, tak to byl probém. Měla široké boky a na víc jsem teprv rostl. Byla šikovná švadlena tak mi je zužovala. Pochopitelně, že je pak nemohla mít. Tak mi dávala starší. Jednou mi dírou vylézal pták. Smála se a říkala:"Hele. Už se ti klube sokolík".

Franc (Út, 13. 7. 2021 - 05:07)

Moje manželka si už zvykla že chodím v jejích kalhotkách a tangach. Někdy mi řekne. No tyhle ti sluší. Tak dnes jdu do práce v bílých kalhotkách a mají na trislech krajku.

Franc (Po, 12. 7. 2021 - 21:07)

Kalhotky přišli a hned jsem si je vyzkoušel. Moc se v nich cítím dobře.

zvedavy (Po, 12. 7. 2021 - 18:07)

tak manželka se tím pohledem na mne v kalhotkách dost baví

Franc (Po, 12. 7. 2021 - 13:07)

Dnes mám béžové s krajkou na trislech. A dnes nám přišli čtvery nové kalhotky s Astratexu. Až přijdu domu z práce hned si je vyzkouším manželka bude v práci. Určitě se mi postaví.

Franc (Ne, 11. 7. 2021 - 10:07)

Dnes mám na sobě bílé kalhotky. Jsou v nich zbytky mého semene. Vyteklo to z manželky.

franci (Út, 17. 8. 2021 - 06:08)

tvoje manželka je špindíra ona se nemyje?

Franc (St, 7. 7. 2021 - 16:07)

Dnes má žena modré kalhotky v těch půjdu zítra do práce.

Reklama

Přidat komentář